Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
6.478
Cevap
49
Favori
371.559
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar
Giriş
    14630 Mesaj
    üst konu forum ile ilgili şikayetler kısmında gerekli açıklamayı yaptım okuyabilirsiniz;

bundan sonra da sadece ve sadece tek takılacağım konu burasıdır diğer D.H. forumları benim için bitmiştir
    |
    |
    buarada benim imza kafayı yedi iyice. gönderir misiniz yenisini?
    |
    |
    ben linke tıklayıp aktif hale getirdiğim için mi mavi gözüküyor bana yazı? kırmızı siyah mı hala?
    neyse yatayım artık yarın 2 midterm var akşama eskişehirdeyim kısmetse 03:35 anadolu ekspresi
    |
    |

Pazartesi günü 32 derece... Yupppii yaz yavaştan geliyor, ısınsın artıkta yazlıkları giyelim.
    |
    |
    esk.ahalisi
    |
    |

Orjinalden alıntı: Chryin

Hafta sonu şehrimizde hava 30 derecelerde seyredecek. Kısa kolluları çıkarın..

Pazartesi günü 32 derece... Yupppii yaz yavaştan geliyor, ısınsın artıkta yazlıkları giyelim.

Eskişehir'de deniz olsada gitsek
    |
    |

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
    Ne mutlu Türküm Diyene

• Yüzbaşı
    810 Mesaj
    Selam arkadaşlar ben eskişehirliyim ve yarı anadoluda okuyor sayılırım çağdaş'tayım aranızda ben de varım
    |
    |

Orjinalden alıntı: giyit

imzanızı değiştirmişsiniz görmeyeli gençler buluşmuşsunuz bile hayırlı olsun
    buarada benim imza kafayı yedi iyice. gönderir misiniz yenisini?

[center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_2873466/mpage_1/key_/tm.htm] 
    [b][color=#CC0000]ESKİ[/color]ŞEHİR[/b] D.H.Tüm Eskişehir'lilerin Buluşma Noktası [b][color=#CC0000]ESKİ[/color]ŞEHİR[/b] [/link][/center]
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beorn26 -- 4 Mayıs 2007; 22:11:12 >
    |
    |
    arkadaşlar yardım edin lütfen bahar şenliğine glmk istiyorum ve kalcak yerim yok şanlik alanında kalmak mümkünmüdür anadolu üniverstesinde??ve dışardan öğrenci alıyormu şenliklerine?anadoluda hiç arkadaşımyok kaldım öle hiç bir bilgi alamıyorum
    |
    |

Orjinalden alıntı: ATİbaba2

arkadaşlar yardım edin lütfen bahar şenliğine glmk istiyorum ve kalcak yerim yok şanlik alanında kalmak mümkünmüdür anadolu üniverstesinde??ve dışardan öğrenci alıyormu şenliklerine?anadoluda hiç arkadaşımyok kaldım öle hiç bir bilgi alamıyorum

öğrenciysen yurtlarda kalabilirsin misafir olarak,diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 7 Mayıs 2007; 3:22:55 >
    |
    |
    |
    |

Ne mutlu Türküm Diyene

• Emekli Yönetici
    16199 Mesaj
    up
    millet gündüzden mi gitti eğlenceye yaa
    |
    |

Ne mutlu Türküm Diyene

• Emekli Yönetici
    16199 Mesaj
    ya dersteler ya eğlencede

neyse
    |
    |

Ne mutlu Türküm Diyene

• Yarbay
    3013 Mesaj
    eee hadi bir upta benden

arkadaşlar 1. sayfayada yazdım 21-27 mayıs arası askere gidiyorum ..ben gelene kadar bu konu sizlere emanet ;

eğer konuyu gerilerde bırakırsanız geldiğimde ben size yapacağımı bilirimnasıl tehdit ettim ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muzonun_Mekanı -- 8 Mayıs 2007; 12:50:43 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    997 Mesaj
    quote:

gelip ne yapacan? bişey yok şenlikte. hep aynı adamlar. ben şebnem feraha bile gidecek 1 kişi görmedim. mor ve ötesi daha da boş olur. gitseydim de zaten koçfest te ucuza yemek yemeye gidecektim.
    |
    |

Orjinalden alıntı: beorn26
    ben şebnem feraha bile gidecek 1 kişi görmedim. mor ve ötesi daha da boş olur. gitseydim de zaten koçfest te ucuza yemek yemeye gidecektim.

giden epeyi kişi vardı bunlardan biriside bendim
    |
    |

Orjinalden alıntı: beorn26

quote:

gelip ne yapacan? bişey yok şenlikte. hep aynı adamlar. ben şebnem feraha bile gidecek 1 kişi görmedim. mor ve ötesi daha da boş olur. gitseydim de zaten koçfest te ucuza yemek yemeye gidecektim.

koç ve ucuzluk? koçfest ne ki ilk defa duydum ben ben koç'ta okuyorum ve eskişehirin özlediğim en büyük özelliği ucuz yemek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi giyit -- 8 Mayıs 2007; 4:11:03 >
    |
    |

• Yarbay
    3013 Mesaj
    hadi hep beraber upunuz
    |
    |

Orjinalden alıntı: giyit

koç ve ucuzluk? koçfest ne ki ilk defa duydum ben ben koç'ta okuyorum ve eskişehirin özlediğim en büyük özelliği ucuz yemek

geçen sene koçfestte 1 YTL ye sucuk ekmek, sosisli vardı. 300bine tatlılar falan vardı. karnımızı doyurmuştuk. bu sene oldu mu bilemem tabi.
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
Masal
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.