Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6.478
Cevap
49
Favori
371.544
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar
Giriş
    1784 Mesaj
    Geldi vize haftası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saltuk -- 25 Mart 2007; 3:38:54 >
    |
    |
    27 Mesaj
    slm arkadaşlar artık ben de aranızdayım
    özlemişim be memleketimi 2 ay oldu nerdeyse gelmeyeli Eskişehir'e.ilk vizeler bi bitsin hemen ordayım
    |
    |

Orjinalden alıntı: :::_MuR@t_:::

up
    yarın pazar

yanlışşşşş,,,,,,,, bugün pazar.... sen daha uyuyon galiba uykucuuuu kalk bilgisayarın başından yerine yat sandalyede uyuma şimdi aşağı düşecen
    |
    |

|
    |
    |
  • Teğmen
    221 Mesaj
    arkadaşlar araba alıcaz ne zamandır dolaşıyoruz adam gibi bişey bulamadık ya. varsa bildiğiniz bi haber edin hemşerinize 10,000 ytl civarı 1999 ve üzeri bakımlı bir araba arıyoruz. palio olur, corsa olur yada bunlar gibi şehiriçi kullanımda hem ekonomik hemde şekli güzel arabalardan olabilir yani. satıcak varsada haber edin konuşur buluşuruz bi yerlerde...
    |
    |
    |
    |
    |
    |

gene sayfa başı oldum şansa bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 26 Mart 2007; 16:12:22 >
    |
    |

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
    Ne mutlu Türküm Diyene

• Teğmen
    162 Mesaj
    nerde millet yaaa
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    "TÜRKIYE'DE ILK OLARAK YAPILACAK ÜÇ ŞEY VAR. BUNU YAPMADIKÇA BU IŞLER OLMAZ. MAARIF, EKONOMI VE SAVUNMA MILLÎ OLACAK. BUNLARI SEN KUMANDA EDECEKSIN, EL ALEME KUMANDA ETTIRIRSEN BÖYLE OLUR. BIZ SAVUNMAYI NATO'YA VERMIŞIZ, EKONOMIYI AMERIKA'YA VERMIŞIZ. BAKIN MUSTAFA KEMAL’IN AĞZINDAN HIÇBIR ZAMAN ‘GARPLILAŞACAĞIZ’ LAFI ÇIKMIYOR.GAZI, BÜTÜN NUTUKLARINDA ‘MUASIR MILLET OLACAĞIZ’ DIYOR.MUASIRLAŞMANIN MUADILI ÇAĞDAŞLIKTIR, BATILILAŞMA DEĞIL. İSMET İNÖNÜ ILE BIRLIKTE BAŞLAMIŞTIR BU BATICI DEĞIŞIM.. OYSA CUMHURIYET KURULUR KURULMAZ MUSTAFA KEMAL’IN ILK IŞLERINDEN BIRI TÜRK DIL VE TARIH KURUMLARINI KURMAK OLMUŞTUR." ATTİLA İLHAN
  • Yarbay
    14630 Mesaj
    hadi bakam bugünkü günaydınlar benden olsun
    |
    |
    |
    |

günmanisa

|
    |

Ne mutlu Türküm Diyene

• Yüzbaşı
    752 Mesaj
    ışıklar mahallesinin nerede oldugunu bilen biri var mı?
    |
    |
    "TÜRKIYE'DE ILK OLARAK YAPILACAK ÜÇ ŞEY VAR. BUNU YAPMADIKÇA BU IŞLER OLMAZ. MAARIF, EKONOMI VE SAVUNMA MILLÎ OLACAK. BUNLARI SEN KUMANDA EDECEKSIN, EL ALEME KUMANDA ETTIRIRSEN BÖYLE OLUR. BIZ SAVUNMAYI NATO'YA VERMIŞIZ, EKONOMIYI AMERIKA'YA VERMIŞIZ. BAKIN MUSTAFA KEMAL’IN AĞZINDAN HIÇBIR ZAMAN ‘GARPLILAŞACAĞIZ’ LAFI ÇIKMIYOR.GAZI, BÜTÜN NUTUKLARINDA ‘MUASIR MILLET OLACAĞIZ’ DIYOR.MUASIRLAŞMANIN MUADILI ÇAĞDAŞLIKTIR, BATILILAŞMA DEĞIL. İSMET İNÖNÜ ILE BIRLIKTE BAŞLAMIŞTIR BU BATICI DEĞIŞIM.. OYSA CUMHURIYET KURULUR KURULMAZ MUSTAFA KEMAL’IN ILK IŞLERINDEN BIRI TÜRK DIL VE TARIH KURUMLARINI KURMAK OLMUŞTUR." ATTİLA İLHAN
  • Yarbay
    14630 Mesaj
    arkadaşlar aşağıda linkini verdiğim adreste anadolu üniversitesi ile ve eskişehir ile ilgili bir çok fotoğraf var ; bir arkadaşımız orada bulunan fotolardan bir kaç tanesini buraya atsınlar,,,
    işte adres;
    http://www.anadolu.edu.tr/emk18/foto.htm
    işte fotolardan birkaç tane
    http://www.anadolu.edu.tr/emk18/Foto/1%20(11).JPG
    http://www.anadolu.edu.tr/emk18/Foto/1%20(13).JPG

edit;
    ben buraya atmayı yapamadım sanırım bilen birisi yapsın. çok güzel forolar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin_ER -- 5 Nisan 2007; 11:56:30 >
    |
    |

• Emekli Yönetici
    16181 Mesaj

yok olmuyor bende yapamadım
    |
    |

Ne mutlu Türküm Diyene

• Yarbay
    14630 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

yok olmuyor bende yapamadım

vakti müsait olan arkadaşlardan ricam önce resimleri farklı kaydet diyerek bilgisayarlarına almaları ve sonrahttp://img147.echo.cx/ buraya upload ederek linklerini buraya vermeleri olacak sanırım başka türlü olmayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin_ER -- 5 Nisan 2007; 11:55:58 >
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
üniversite
haberler
son dakika
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.