Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.488
Cevap
47
Favori
387.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: enginer804

Lem Hergün ben sizin yüzünüze su serperekmi uyandıracam lem uyanın lem akşam oluyo beni baaaattttırrrmayınnn lem bak bundan sonra erken kalkmayanınnnn üzerine buzlu suuuuu dökecem haberi olsunnnnnnn(ben sabah 06,00 da kalkıyom hergün gece 12,00-01,00 da yatıyom sizi gidi tembeller sizi uyuyup duruyonuz.... çabuk içtimayaaaaa

Olm bağırma uyuyoz şurda iki dakka..

• vay be yav bi eskişehirli olarak ben bu topici nasıl görmem yav. ayıp bana, kendimi eshefle kınıyorum. kınadım

ama konu dışına hiç takılmıyorumki bende. neyse artık gördüm bu topici var ya tamam hep burdayım.
    böyle bi topic düşünüyodum bende ama fırsat olmadı sonrada unuttum.
    ama katılım az gibi hiç yokmu başka eskişhirden olmazsa bu topicin linkini imzalara ekleyelim. diğer bölümlerde falan reklam yaparız..

netcez etcez galabağı getcez demedende geçmiyorum

• regulatörden bir enstantene

Eskişehir'liler; ve  Eskişehir'de yaşayanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scudman -- 20 Temmuz 2005, 21:34:56 >
  • seyitgazi yolundan bir enstantene yurdun önünden geçen yolun devamı

• kütahya yolu, bu köprü karabayıra giden köprü,bu fotoğraf eski ama şimdi o köprü tek taraflıda olsa tamamlandı

• sanırım regülatör burası..yok ben çektim fotoyu ama 2 sene geçti aradan tam hatırlayamadım şimdi

• eskişehirden başka bir manzara daha...

• sonunda yine eskisehirdeyim ama hemen memlkete yarın döneceğim insallah

bu arada scudman sen büyükdere taraflarında mı oturuyorsun hep oraların fotoları var yurdum yurdum güzel yurdum
  • yok değil vişnelikteyim büyükdere tarafının fotosu bi tane var zaten..
  • quote:

Orjinalden alıntı: serseri

sonunda yine eskisehirdeyim ama hemen memlkete yarın döneceğim insallah

bu arada scudman sen büyükdere taraflarında mı oturuyorsun hep oraların fotoları var yurdum yurdum güzel yurdum

karabatak gibisin bi batıyon bi çıkıyon.lem bi otur oturduğun yerde bş dakka

scudman hoşgeldin arkadaşım walla doğru diyon aslında imzalara eklesek hiç fena olmaz yani

• ARKADAŞLAR GEÇTE OLSA BENDE GELDİM YAKINLARDA ESKİŞEHİR'E GİDERSEM(MALUM ÖĞRENCİLİK HALİ) FOTOLARLA SOLUĞU BURDA ALACAM

AYRICA BİZİM KÖYÜN (YAZILIKAYA'NIN) FOTOLARINIDA GÖRDÜM İÇİM Bİ HOŞ OLDU
  • Arkadaşlar aşağıdaki yazıyı imzanıza eklerseniz sevinirim

ESKİŞEHİRLİ'ler Topiği Herkesi bekliyoruz Buraya Tıklayın ;))
  • quote:

Orjinalden alıntı: TALHA_xXx

ARKADAŞLAR GEÇTE OLSA BENDE GELDİM YAKINLARDA ESKİŞEHİR'E GİDERSEM(MALUM ÖĞRENCİLİK HALİ) FOTOLARLA SOLUĞU BURDA ALACAM

gel gardaş gel aramızda herkese yer var... sadece eskişehirlileri değil herkesi bekleriz ister misafir olarak ister öğrenci olarak buyrun gelin kapımız herkese açık biz eskişehirliler misafiri severiz..

• quote:

Orjinalden alıntı: Güz_Gülleri

quote:

Orjinalden alıntı: TALHA_xXx

ARKADAŞLAR GEÇTE OLSA BENDE GELDİM YAKINLARDA ESKİŞEHİR'E GİDERSEM(MALUM ÖĞRENCİLİK HALİ) FOTOLARLA SOLUĞU BURDA ALACAM

gel gardaş gel aramızda herkese yer var... sadece eskişehirlileri değil herkesi bekleriz ister misafir olarak ister öğrenci olarak buyrun gelin kapımız herkese açık biz eskişehirliler misafiri severiz..

KARDEŞ Bİ YANLIŞ ANLAMA OLDU GALİBA. BEN ZATEN ESKİŞEHİRLİYİM ŞUAN ŞEHİR DIŞINDA ÖĞRENCİYİM SADECE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaRaCHaY -- 21 Temmuz 2005, 12:37:24 >

• hoşbulduk arkadaşlar, imzalar iyi oldu böyle diğer bölümlerde reklam yapmış oluruz...bide diyorumki kırmızı-siyah mı yapsak ha???

eseses-kikiki hatrına ne dersiniz........
  • Lem bıdı bıdı etmeyin uyuyoz şurda

@enginer804, gelir şimdi uyumayın diye
  • quote:

Orjinalden alıntı: scudman

hoşbulduk arkadaşlar, imzalar iyi oldu böyle diğer bölümlerde reklam yapmış oluruz...bide diyorumki kırmızı-siyah mı yapsak ha???

eseses-kikiki hatrına ne dersiniz........

Es-Es-Es Ki-Ki Es-Ki Es-Ki ESSSS

Ama malesef takımın durumu içler acısı

• ...; ...

* İsim ile tıklanabilir link üretir.
    * İsim ile tıklanabilir link üretmek için kullanışlıdır.
    * Link adresi bunlardan biri ile başlamak zorundadır "http://", "ftp://", "https://"
    * ESKİŞEHİRLİLER TOPİĞİ

ahada böyle yapıyoruz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scudman -- 21 Temmuz 2005, 12:52:10 >

• quote:

Orjinalden alıntı: beorn26

şu "eskişehirliler konusu " imzasını koyacaz ama siz eniyisi kod halinde koyun koyabilen var koyamayan var.
    yardım bahane up

[center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_2873466/mpage_7/key_//tm.htm#3493355][color=#FF0000][b]ESKİŞEHİRLİLER TOPİĞİ [/b][/color][/link] 
    [b] HERKESİ BURAYA BEKLİYORUZ [/b][/center]

Benim imzanın kodları bunlar. Buyrun

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.