Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.488
Cevap
47
Favori
387.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok kalsın. Ne kadar Eskişehir'li olsamda. Maçların hiçbirine gitmem ben almıyım.

Maç felan sevmiyorum.
  • Slm herkese...Ben de Eskişehirliyim...Ogü İnş. müh'de okuyorum,sürünüyorum daha doğrusu

Ya ben bi türlü Eskişehir'in şöyle kuşbakışı bi haritasını bulamadım internetten,şöyle caddelerini semtlerini gösteren türden...1 buçuk yıldır burdayım daha yerini bilmediğim çok yer var...
  • Carrefour bugun öğlen açılıyor arkadaşlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GUNDAM

herzaman bekleriz engin abi Karizma'nın karşısındayız

şu dükkanın adı ne sakın bana Life Com.... S..... demeyinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 2 Mart 2007; 3:54:33 >
  • Haydi hayırlı olsun..Carrefour da açıldı..Son bomba EsPark'ı bekliyoruz..
  • carrefour tüm mağazalarında aynı fiyatı uygulamıyor mu? ucuz olmadığına dair duyumlar aldım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Engin_ER

Eskişehir'liler; ve  Eskişehir'de yaşayanlar

yorum yapmana gerek kalmamış zaten aile boyu reklamları izlediniz deseydin birde

orası umarım Life .... .... dükkanı değildir
  • Bugun Bursa'ya gittim arkadaşlar öğlen. Akşam geri döndüm saat 20.00 civarlarında dedim Carrefour'un ordan ineyim bi göreyim bakayım nasıl olmuş die, keşke girmez olaydım o yola. 30 dk da anca vardır çarşıya. Nasıl kalabalık. Bu memlekete alışveriş merkezi açılmasın arkadaş ana baba günü oluyor heryer.

1.500 araçlık otopark ı var orası yetmemiş birde çevreyolunun dörtbir yanına araba parketmişler. Yuh dedim buna yaa.

Carrefour etrafını bi görmeniz lazım İstanbul trafiğinden beterdi araçlar 5 dk. da bi adım ilerliyor yok böyle bişey ya nasıl kalabalık..

Orası 10 gun daha böyle olur ondan sonra rahatlar.

Üst geçiti felan açmışlar daha birsürü yol yapılıyor Carrefour'a girmek için. Püüühhhhh.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud Nine -- 3 Mart 2007; 1:18:34 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chryin

Bugun Bursa'ya gittim arkadaşlar öğlen. Akşam geri döndüm saat 20.00 civarlarında dedim Carrefour'un ordan ineyim bi göreyim bakayım nasıl olmuş die, keşke girmez olaydım o yola. 30 dk da anca vardır çarşıya. Nasıl kalabalık. Bu memlekete alışveriş merkezi açılmasın arkadaş ana baba günü oluyor heryer.

1.500 araçlık otopark ı var orası yetmemiş birde çevreyolunun dörtbir yanına araba parketmişler. Yuh dedim buna yaa.

Carrefour etrafını bi görmeniz lazım İstanbul trafiğinden beterdi araçlar 5 dk. da bi adım ilerliyor yok böyle bişey ya nasıl kalabalık..

Orası 10 gun daha böyle olur ondan sonra rahatlar.

Üst geçiti felan açmışlar daha birsürü yol yapılıyor Carrefour'a girmek için. Püüühhhhh.

ben gitmek gibi bir hata yaptım bugün zaten hadi sen araba ile girmişin sanırım sadece ben araba ile o trafiğe girdim bide park yeri aradım içeri girdim otoparkta kayboldum taa C bölümüne park etmişim tabi unuttum çıktım yukarı carrefourda iki döndüm kafam karman çorman oldu alışveriş yapmadan çıktım daha doğrusu kaçtım aşağı indim ana araba yok ara dur taa gidip C ye koymuşum yaa dolandım durdum. otoparktan çıktm bide çevre yolundan gideyim dedim yani amacım köprüden geçip tepebaşından kaçmaktı ama gidemedim çevre yoluna çıkana kadar da canım çıktı vallaha 1 hafta boyunca gidilmez oraya hafta içi öyle ise yarın nasıldır tahmin edemiyorum

quote:

yorum yapmana gerek kalmamış zaten aile boyu reklamları izlediniz deseydin birde

bu dükkan sizin mi yaç Daha yeni haberim oluyor. Mouse aldım daha yeni başka yerden bilseydim sizden alırdım Her hafta sonu fırsat buldukça giderim esnaf'a

anaaa sayfa başı oldum bu topicde ikinci sayfa başım bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 3 Mart 2007; 1:45:11 >

• Yok ben içeri girmedim.

Bursa'dan dönerken mecburen çevre yolundan gelecektim yani Carrefour'un ordan keşke diğer taraftan gitseydim. Ana bana günü resmen yarın yollar kilitlenir artık.
  • quote:

Yok ben içeri girmedim.

Bursa'dan dönerken mecburen çevre yolundan gelecektim yani Carrefour'un ordan keşke diğer taraftan gitseydim. Ana bana günü resmen yarın yollar kilitlenir artık.

insanlar çok komik ama yaa bulvardan atlayıp carrefour 'a doğru koşuyor kimileri acayip güldüm. Millet nekadar aç böyle yeni yerlere yaa. Çok iyi oluyor aslında böyle yerler. Şehir hem kültürel olaarak gelişiyor hemde gezecek değişik yerler çoluyor.

Her hafta sonu git cafe falanda açılırsa mis gibi stressini at gel Annemler tutturuyo yarın bizide götür diye of of bişi olmaz kalabalıktan diolar gidelimde görüsünler

• Aynen, kardeşim de tutturdu yarın götür diye. Bakalım yarın sabahın erken saatinde götüreceğim artık kalabalık olmadan napayım.
  • quote:

Aynen, kardeşim de tutturdu yarın götür diye. Bakalım yarın sabahın erken saatinde götüreceğim artık kalabalık olmadan napayım.

işin kötürü benim ders 12 1 gibi bitece sabahtan dersim var yatacam şimdi 7 de kalkmam lazım işletme yönetimi diye acayip bi ders ardında da C# programlama

hadi iyigeceler

bu arada ben buluşmaya gelemiyeceğim kusura bakmayın topice yazdım gördünüz mü bilmem. 2 mi 3 sayfa da mı ne yazdım. Buluşma saatini biliyorum eğer gelebilme ihtimalim olursa gelirim. zaten saat 13:00 dı sanırım 13:30 'u geçti mi gelmem demektir. Size iyi eğlenceler Başka sefere inşallah

• Bende yazdım. Bursa'ya gidicem Pazar günü maalesef gelemiyorum. Ama Bursa'dan erken gelirsem buluşmaya gidicem.

Bugun belli oldu. Çok istiyordum buluşmaya gitmeyi ama nasip değilmiş. Başka sefere artık napalım.
  • yavaş yavaş ,fireler başlamış
  • yaw buluşmada 7 kişiydikk hani nerde 15 kişi

cafe ye ilk ben geldim.. içeri girdim bir masada 3 kişi oturuyordu.. dedim siz donanım haberden mi ah buyir diyolar iyi tmm dedi dışarda bekledim

• ya ne zmn koyarlar fotoğrafları ?
  • şehir dışındaydım daha yeni geldim kusura bakmayın. Önceden de söylemiştim gelemem kesin değil dedim ama beni eklemişsiniz listeye
  • buluşma fotoğrafları diğer başlıkta

• quote:

Arkadaşlar 1. Eskişehir Buluşması 13:00'da başladı ve 19:30'da sona erdi.

Glory Park'ta muhabbet ettikten sonra Doktorlar Caddesi'nde yürüdük ve Kanatlı'nın önünde fotoğraf çektirdikten sonra internet kafeye gidip CS oynadık çok zevkliydi.

Daha sonra Adalar'da yemek yedik ve yemekten sonra Serdivan'da nargile keyfi yaptık. Nargile Saltuk'un başını döndürdükçe muhabbet daha da koyulaştı, çok zevkli geçti gerçekten daha kalabalık olsaydık çok daha güzel olabilirdi.

Buluşmaya gelenler;

1- Saltuk
    2- by_zyxel
    3- GUNDAM
    4- :::_MuR@t_:::
    5- ozalyilmaz
    6- kara sahin
    7- [chamur]KiNg
    8- BarışNet (5 dk. durdu sadece)
    9- beorn26 ( o da fazla durmadı)

Resimleri orijinal boyutlarıyla koyuyorum. Ancak forum sistemi resimleri otomatik olarak küçültüyor.
    Resimlerin konumlarını yeni bir pencereye koyarak orijinal boyutunda net bir şekilde görebilirsiniz.

soldan sağa

by_zyxel, [chamur]KiNg, ozalyilmaz, BarışNET :::_MuR@t_:::, kara sahin,

Soldan sağa;

[chamur]KiNg, :::_MuR@t_:::, kara sahin, beorn26, GUNDAM, ozalyilmaz, by_zyxel

Kızlar kafede GUNDAM'ı kesip durdu, şu artistliğe bakarsak pek de yalan değil.

İş Cs'den çıkmıştı yemek muhabbeti yapılıyordu oyunda Saltuk da "Canınız ne istiyosa onu yiyelim" dedi ve işte bunu dedikten sonra bazıları oyundaki nicklerini değiştirdi.

Saltuk'un şu yüz ifadesine bakacak olursak arkadaşlar oyunda nicklerini değiştirmekte haksız sayılmazlar.

Nargile keyfi.

Soldan sağa;

by_zyxel, GUNDAM, Saltuk, kara sahin

Glory Park;

Soldan sağa;

GUNDAM, kara sahin, by_zyxel, Saltuk, ozalyilmaz, :::_MuR@t_::: , [chamur]KiNg

-----------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------

Kanatlı Alışveriş Merkezi önü;

Ev buluşması yaparsak Saltuk bağlamasını da getirecek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzo86 -- 6 Mart 2007; 19:57:22 >

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.