Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
6.478
Cevap
49
Favori
371.609
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar
Giriş
    1784 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Engin_ER

ben yaklaşık 2 yıldır buluşalım diye buraya çooooooooooook yazdım ama kismeden ses soluk çıhmadı daaaaaaaaa

O sesi soluğu ben çıkartıyorum, herkes buluştu adamlar neredeyse semt buluşması yapacaklar biz buluşamadık.
    Şöyle güzel bir buluşma yapalım ev ortamı olur dışarısı olur yeter ki olsun.
    |
    |
    3188 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

eskişehirde vatan bilgisayar yok demi ya

keşke oda açılsa çok güzel fırsatları oluyo, bide lcd de ölü pixel garantisi veren tek firma o ya tüm modellere. teknosaya falan gövenemiyorum gol d 'a da gövenmiyorum. Satana kadar bin bir takla atıorlar sattıktan sonra ürünle müşteri baş başa kalıyo satıcı aradan çekiliveriyo

Neo'da olacak sanırım Vatan Bilgisayar
    |
    |

Orjinalden alıntı: Saltuk

quote:

Orjinalden alıntı: Engin_ER

ben yaklaşık 2 yıldır buluşalım diye buraya çooooooooooook yazdım ama kismeden ses soluk çıhmadı daaaaaaaaa

O sesi soluğu ben çıkartıyorum, herkes buluştu adamlar neredeyse semt buluşması yapacaklar biz buluşamadık.
    Şöyle güzel bir buluşma yapalım ev ortamı olur dışarısı olur yeter ki olsun.

bana uyar,ama bazılarımıza nedense uymuyor
    |
    |

• Emekli Yönetici
    16238 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: aTTra

quote:

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

eskişehirde vatan bilgisayar yok demi ya

keşke oda açılsa çok güzel fırsatları oluyo, bide lcd de ölü pixel garantisi veren tek firma o ya tüm modellere. teknosaya falan gövenemiyorum gol d 'a da gövenmiyorum. Satana kadar bin bir takla atıorlar sattıktan sonra ürünle müşteri baş başa kalıyo satıcı aradan çekiliveriyo

Neo'da olacak sanırım Vatan Bilgisayar

vallaha mı ya inşallah olur yaa bence en iyisi vatan bilgisayar yaa diğer firmalrla herp sorun yaşayanlar var. Bekliyecem bakalım burda açılırsa hiç ankaraya falan gitmeye gerek kalmaz vallaha
    |
    |

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
    Ne mutlu Türküm Diyene

• Yüzbaşı
    997 Mesaj
    engin abinin söylediği gibi kaç senedir uğraşıyoruz. buluşma işi zor.
    |
    |
    |
    |
    9011 Mesaj
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chryin -- 23 Şubat 2007; 1:27:10 >
    |
    |

• Binbaşı
    1844 Mesaj
    arkadaşlar 2.taksitler kaçına kadar son formada fazla bakamadım gerçi belki yazıyodurda
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Bir buluşamadık ya yazıklar olsun bize.
    Dışarıda olması şart değil şöyle bir ev buluşması yapsak ne iyi olurdu.

@Saltuk,dediğin şey neredeyse imkansız 5 kişi ile buluşalım desek,gider 4 kişi çıkar

Saltuk,rietvield,Hirotaro,Chryin deriz,5.nciyi bulamayız

ben her zaman açığım buluşmalara beni unutmayın...

engin abi bilir , zamanında bende buluşalım falan dedim ama kimseden ses soluk çıkmadı...

buluşacakta bana pm atın saat ve yer belirtin yeter ;)
    |
    |
    ASUS P5PL2 LGA775 945PL DDR2 SATA LAN PCI.EXP anakart || P4 3.0 Ghz || 2x1Gb DDR RAM Kingston || 256mb Ati Radeon X550XT || LG DVD-WR || LG MULTI DVD-WR usb çıkışlı || 200GB HDD SeaGate || 17'' Philips 170S LCD || Logitech Mx517 Mouse || Creative İnspire 7+1

• Yarbay
    15721 Mesaj
    quote:

Zor mor diye sızlanırsak hiçbir gün yapamayız.

iyi de nasıl olcak ??
    |
    |

Gelecek olanlar kimler?

1 - Chryin
    2 - Hirotaro
    3 - Saltuk
    4 - GUNDAM
    5 - rietvield

5 Kişiyiz şimdikten varmı başka? Yazdırın isimleri?
    |
    |
    en güzel buluşma mekanı yeni otogar içersi sıcak herkesin bildiği yer.. ama ben sanmıyorum kimse gelmez birkaç kişinin dışında tabi ...hep sözde kaldı bu buluşma meselesi.. bir pazar gününe denk getirilip yeni otogarda öğleden sonra bu buluşma olabilir çarşının göbeğinde kalabalıkta hiç gereği yok bence. ama otogar kapalı hani buluşma günü soğuk yada yağışlı bile olsa içeride bekleme imkanı var ve kimsede sen niye burada bekliyorsun diyemez hem orada birde _THE_ arkadaşımız var 2 nolu yazıhanede ne zamandır oda söylüyor sağolsun epeydir işimizi görüyor bilet ayırtıp (ucuz tarifeden alıyor) ama bir türlü görüşmek nasip olmadı kendisi ile hep sürekli telefonda görüştük. onun çalıştığı saatlere denk gelemedik.bence onada haber ederiz onun yazıhanenin önünde buluşuruz bende telefonu var onun ve hatta burada forumda da vermişti kendisi;

ismi Atilla Tel;227 69 69-227 47 47 (Niğde inan) 2 nolu yazıhanede duruyor...

hazırlayın buluşma gününü ve saatini mümkünse pazar günü öğleden sonra olsun...
    |
    |

• Yarbay
    9011 Mesaj
    Yeni otogar bi çok arkadaşımıza uzak kalabilir ama.. Bence çarşıda buluşmak daha iyi olmaz mı?

1 - Chryin
    2 - Hirotaro
    3 - Saltuk
    4 - GUNDAM
    5 - rietvield
    6 - Engin_ER
    |
    |
    |
    |
    15721 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Chryin

Yeni otogar bi çok arkadaşımıza uzak kalabilir ama.. Bence çarşıda buluşmak daha iyi olmaz mı?

1 - Chryin
    2 - Hirotaro
    3 - Saltuk
    4 - GUNDAM
    5 - rietvield
    6 - Engin_ER

çarşı bence daha uygun olur
    |
    |
    |
    |
    9011 Mesaj
    Valla birçok şey yapabiliriz. Net cafeye gider Lan game yapabiliriz. Cafede oturup çay, kahve içebiliriz. Batak, okay oynayabiliriz. Öyle işte. Aklına başka bi aktivite gelen varsa yazsın.
    |
    |

Tamam peki neler yapabiliriz arkadaşlar.

Chryin,güzel söylemiş Saltuk,okey oynanır,çay kahve içilir,maksat zaten tanışmak,kaynaşmak dimi
    |
    |
SEO
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.