Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar (150. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.488
Cevap
47
Favori
387.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yalnız helal olsun konu 2005 te açılmış ve hala devam ediyor bence siz her sene ilk mesajın yazıldığı günde bir kutlama yapın şuan 1,5 yaşında 2 ye az kalmış desenize.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yunemars

quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

Eskişehir sanki boşalmış gibi nezaman gelecek öğrenciler yaa Bi azlık var sanki

Hirotaro resmi çektiğin yer neresi acaba tanıdık gelioda. Ya da benzetiorum

2.resim Muttalip köprüsünün üstünden,1.resimde hacı seyit mahallesinin bir sokağı

ya hacı seit deyince pek anlayamadım o ikinci resim ogünün ordaki satı ananın mutfağının arkasındaki sokaklardan birisimi yoksa banamı öyle geliyo

hayır,muttalip köprüsüne çok yakın bir mahalle
  • Eskişehir'deki öğrenciler hep memleketlerine gittiler şehir boşaldı yav Arkadaşın cafesine gittim hiç boşalmayan cafe 1 haftadır bomboş.

Dukkanlar boş, yine hiç boşalmıyan adalar bomboş.

Ama uzun sürmez 14 Şubat'a kadar tüm öğrenciler burda olur emin olun
  • Eskişehir'in yeni yapılarından EsPark'ın güncel fotoğrafı..Çok güzel olacak çok..

• quote:

Orjinalden alıntı: Gokhan43

Eskişehir'in yeni yapılarından EsPark'ın güncel fotoğrafı..Çok güzel olacak çok..

Büyük merakla bekliyoruz vallaha

Bugünde carrefourun ordan geçtim aman yarabbi negüzel bi çalışma var orda yaa inşallah martın ortalarına doğru biterde okul bitmeden arkadaşlarla bi ayrılamdan gider dolaşırız

Ençok eletronik ve otomobil bölümünü merak ediorum Ve tabi içerdeki harici dükkanlarda cabası , bimex, hızlı sistem falan filan

bide bahouse açılsa yapı malzemeleri falan

off
  • quote:

quote:

Eskişehir'in yeni yapılarından EsPark'ın güncel fotoğrafı..Çok güzel olacak çok..

Bugünde carrefourun ordan geçtim aman yarabbi negüzel bi çalışma var orda yaa inşallah martın ortalarına doğru biterde okul bitmeden arkadaşlarla bi ayrılamdan gider dolaşırız

Ençok eletronik ve otomobil bölümünü merak ediorum Ve tabi içerdeki harici dükkanlarda cabası , bimex, hızlı sistem falan filan

off

carrefourSA nın içindeki bazı dükkanların elektrik tesisatlarını ve montajlarını ben yapıyorum (5 arkadaş çalışıyoruz)
  • oooo carfurda bimex olursa çok güzel olur ya millet istanbuldan anlatıyo şuraya gidin orda inceleyin ürünleri falan biz tabi ağzı açık bakıyoz sadece valla inşallah olur öyle bişey çünkü teknosa acaip küçü hızlı sistem zaten çoğu kişşi varlıpını bile bilmez oranın inşallah olur öyle yerler
  • quote:

quote:

off

Aynen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokhan43 -- 6 Şubat 2007; 11:55:41 >
  • quote:

gece çoğuluqla arabayla kenara çekip içersini izliyoruz ilk günden beri :D

manyak derinlikteydi ilk inşaata başlandığında
  • Muzonun_Mekanı

Kolay gelsin Dün önünden falan geçtimde inönü tarafından geliyordum dedim bi dalayım içeri hızlı iniyordum bide kaydırdım orda zor döndüm carrefour 'a doğru Çok güzel ve hızlı ilerliyor gibi geldi bana umarım yakın zamanda açılır. Galiba 2006 saonunda açılacaktı ama yetişmedi .

Gokhan43

Bursaya falan gittiğimde hemen carrefour 'a gider ilk baş sağdan başlar tv ler müzik setleri kameralar cep telefonları pc malzemeleri biraz ilerlersin bahçe malzemeleri hırdavat sonra ilersinde otomobil malzemeleri sırf onlara bakar geri dönerim Kıyafetle falan işim olmaz Ara sırada mutfak malzemeleri ev eşyası falan lazım olan şeyler işte

Birde zannedersem oraya tranvay gidecek baya bi kaliteli yol inşaatı var orda çcvre yolunun üstünden geçirip carrefour tarafına gidecek sanırım. Fark ettiniz mi bilmem ama kütahya caddesi hani şu yıkılan köprü varya bi bölümünü bitrmişler acayip kaliteli bir köprü yapıyorlar sırf betondan zannedersem carrefour tarafına gidecek tranvay o kütahya caddesinin olduğu yerden çelik süloların olduğu caddeden geçecek diye umuyorum. Köpür çok sağlam yapılıyo çünkü diğer yapılan köprüler gibi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 6 Şubat 2007; 12:47:06 >
  • yanlıs olmasın ama bu neo 24 mart ta açılacak diye duydum. inşallah yetişir o zamana.
  • quote:

Orjinalden alıntı: skip2mylou

yanlıs olmasın ama bu neo 24 mart ta açılacak diye duydum. inşallah yetişir o zamana.

neo nedir hocam ben ece carefour bide kanatlıyı biliyorum.kanatlı perşembe günü açılıyo ama ben isimleri yanlışmı biliyorum acaba?hallerin arkasındaki ece değilmiydi?
  • nerede ya bunlar ve nedir
  • quote:

Orjinalden alıntı: yunemars

quote:

Orjinalden alıntı: skip2mylou

yanlıs olmasın ama bu neo 24 mart ta açılacak diye duydum. inşallah yetişir o zamana.

neo nedir hocam ben ece carefour bide kanatlıyı biliyorum.kanatlı perşembe günü açılıyo ama ben isimleri yanlışmı biliyorum acaba?hallerin arkasındaki ece değilmiydi?

carefour neo denilen yerin içinde bildigim kadarıyla...o büyük yerin adı neo olması lazım. carfour içinde bir yer sadece.
  • heh şöyle topice sık sık uğrayın yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

heh şöyle topice sık sık uğrayın yaw

• Bugun Doktorlar Acıktım cafede Kahvaltı yapıyordum kimi gördüm dersiniz Tombalacıyı yani Haldun Boysan ı gördüm yanında karısı yada oyuncu bir hatunla geldiler

admı görseniz çok ufak boylu bizim masanın 2 arkasındaydı merhaba dedim oda güldü

geçende yine köprü dizisi ekibi geldi acıktıma hep geliyorlar aklınızda olsun.. haftanın 4 günü eskşehirdeler
  • quote:

Orjinalden alıntı: ScHiZopRen

Bugun Doktorlar Acıktım cafede Kahvaltı yapıyordum kimi gördüm dersiniz Tombalacıyı yani Haldun Boysan ı gördüm yanında karısı yada oyuncu bir hatunla geldiler

admı görseniz çok ufak boylu bizim masanın 2 arkasındaydı merhaba dedim oda güldü

geçende yine köprü dizisi ekibi geldi acıktıma hep geliyorlar aklınızda olsun.. haftanın 4 günü eskşehirdeler

hadi kalktın gidiyoz
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ScHiZopRen

Bugun Doktorlar Acıktım cafede Kahvaltı yapıyordum kimi gördüm dersiniz Tombalacıyı yani Haldun Boysan ı gördüm yanında karısı yada oyuncu bir hatunla geldiler

hadi kalktın gidiyoz

haydin gençlik
    perşembede kanatlı alışveriş merkezinin açılışı var.. bizim evin orda hemencecik
    bize gelin lazerli gösteri vede sambacı kızlar çıkacakmış ileriz
  • @muzonun mekanı: neo daki elektrik tesisatı işine ben de geleyim. para falan da istemem. ara sıra uğrasam yeter. beni de alın yanınıza.
  • 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.