Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
6.478
Cevap
49
Favori
371.549
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar
Giriş
    997 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Engin_ER

güzel site
    |
    |

SAKARYA CADDESİNDE YANGIN

bu gece saat 00:05 itibariyle yangın.yalnızca tek bir resim çekebildim.2.ncisine POLİS izin vermedi

havanın puslu ve uzaktan çekişim görüntüyü etkiledi biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 16 Ocak 2007; 0:21:48 >
    |
    |
    |
    |
    15721 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Saltuk

Allah yardımcısı olsun.İnşallah çok büyük bir zarar yoktur.

umarım ki dediğin gibi bir zarar oluşmamıştır.temennimiz bu yönde.bu olaya maruz kalanlara geçmiş olsun diyorum
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 18 Ocak 2007; 2:44:57 >
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: Hirotaro

FLASH FLASH

SAKARYA CADDESİNDE YANGIN

bu gece saat 00:05 itibariyle yangın.yalnızca tek bir resim çekebildim.2.ncisine POLİS izin vermedi

havanın puslu ve uzaktan çekişim görüntüyü etkiledi biraz

orası ne dükkanıydı yaa hatırlayamadım. Odak parfümerinin yanı ama
    |
    |

• Yüzbaşı
    752 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: serseri

Bizden selam olsun Eskişehire

ah be abi gittin unuttun bizleri hiç sesin çıkmaz oldu...nerelerdesin şimdi?iş askerlik yoksa başka bişey?
    söylemişmiydin hatırlamıyorum..
    |
    |
    "TÜRKIYE'DE ILK OLARAK YAPILACAK ÜÇ ŞEY VAR. BUNU YAPMADIKÇA BU IŞLER OLMAZ. MAARIF, EKONOMI VE SAVUNMA MILLÎ OLACAK. BUNLARI SEN KUMANDA EDECEKSIN, EL ALEME KUMANDA ETTIRIRSEN BÖYLE OLUR. BIZ SAVUNMAYI NATO'YA VERMIŞIZ, EKONOMIYI AMERIKA'YA VERMIŞIZ. BAKIN MUSTAFA KEMAL’IN AĞZINDAN HIÇBIR ZAMAN ‘GARPLILAŞACAĞIZ’ LAFI ÇIKMIYOR.GAZI, BÜTÜN NUTUKLARINDA ‘MUASIR MILLET OLACAĞIZ’ DIYOR.MUASIRLAŞMANIN MUADILI ÇAĞDAŞLIKTIR, BATILILAŞMA DEĞIL. İSMET İNÖNÜ ILE BIRLIKTE BAŞLAMIŞTIR BU BATICI DEĞIŞIM.. OYSA CUMHURIYET KURULUR KURULMAZ MUSTAFA KEMAL’IN ILK IŞLERINDEN BIRI TÜRK DIL VE TARIH KURUMLARINI KURMAK OLMUŞTUR." ATTİLA İLHAN
  • Yüzbaşı
    997 Mesaj
    kaçak serseri gelmiş. arada uğra, unutma buraları.
    |
    |
    |
    |

Yorgancının sahibide tanıdık İsmail abi. Bu arada Hirataro ben seni gördüm, hayal meyal hatırlıyorum. Foto çekerken görmüştüm.

Valla sahibi İsmail abi çok üzgün. Yangın, elektrikten çıkmış, kısa devre felan yapmış. Tabi yorgancı olunca içerideki herşey yanmış ne varsa.

İsmail abi çok iyi adamdır, şimdi kara kara düşünüyor ne yapıcam diye.

Allah kimsenin başına vermesin. Zararı çok büyük, dükkanın içinde ne varsa yanmış, birtek parça bile kalmamış.

Bu arada yukarıda arkadaş sormuş ne dukkanı diye. Diken İğne adı Yorgancı.. Yanında Odak felan yok, yanlış hatırlıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aTTra -- 18 Ocak 2007; 2:11:44 >
    |
    |

• Yarbay
    15721 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: aTTra

O yangında bende oradaydım. Zigzag bilardo var ara sokakta oradaydık bizde. Tam arkadaşla kapattık çıktık gidiyoruz, alarmlar felan çalmaya başladı. Ulen bi baktık, alevler çıkıyor.

Yorgancının sahibide tanıdık İsmail abi. Bu arada Hirataro ben seni gördüm, hayal meyal hatırlıyorum. Foto çekerken görmüştüm.

Valla sahibi İsmail abi çok üzgün. Yangın, elektrikten çıkmış, kısa devre felan yapmış. Tabi yorgancı olunca içerideki herşey yanmış ne varsa.

İsmail abi çok iyi adamdır, şimdi kara kara düşünüyor ne yapıcam diye.

Allah kimsenin başına vermesin. Zararı çok büyük, dükkanın içinde ne varsa yanmış, birtek parça bile kalmamış.

Bu arada yukarıda arkadaş sormuş ne dukkanı diye. Diken İğne adı Yorgancı.. Yanında Odak felan yok, yanlış hatırlıyorsun.

bugün önünden geçtim.Tadilat dolayısıyla kapalıyız diye bi pankart asmış.Kolay değil,zor. Cenab-ı Hak yardımlarını esirgemez zor durumda olanlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 18 Ocak 2007; 3:11:31 >
    |
    |

• Yarbay
    14630 Mesaj
    hadi günaydın beyler bayanlar soğuk ama siz yinede canlanın biraz
    |
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: psiko büşra

aranızda anadolu üniv kamu yönetimi okuyan bir arkadaş war mı weya ordan birilerini tanıyan warsa lütfen benimle irtibata geçsin

AÖF yada örgün öğretim farkediyormu ????
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skip2mylou -- 21 Ocak 2007; 5:54:29 >
    |
    |

pardon iyisabahlar

ben yatıyorumda
    |
    |

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
    Ne mutlu Türküm Diyene

• Yüzbaşı
    408 Mesaj
    Günaydın Eskisehir...Güneşli bir gün başlıyor.
    |
    |

Orjinalden alıntı: skip2mylou

Ben kamu yönetimi okuyorum.

kaçıncı sınıf
    |
    |
SEO
Masal
son dakika
haberler
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,382
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.