Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.488
Cevap
47
Favori
387.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kuruincir

Herkese uzun bi aradan sonra Merhaba,

ikinci dönem visual basic, yaz döneminde corel draw falan çalışmak için masaüstü/dizüstü pc lazım bana.Ben son zamanlarda dizüstü almaya daha sıcak bakıyorum, istanbula gidip geliyorum 3-4 haftada bir, dizüstü alıp yanımda taşımak istiyorum.Çok ekonomik olması da oldukça önemli.Tavsiyelerinizi bekliyorum Eskişehirdeki arkadaşlar.

Hiç ümidim yok ama ev arkadaşı arayan birileri var mı?Ben Osmangazi Üniv. öğrencisiyim, üniversiteye yakın bi eve çıkmak ya da yurtta kalmak arasında bir seçim yapmayı düşünüyorum bu aralar.

Forumca bi etkinlik falan yapılırsa lütfen mümkünse özelden beni de davet edin, Eskişehir e gelmişken forumdan insanlarla tanışmak, onlarla iletişimde bulunmak istiyorum tabii sizler kabul ederseniz hazır vizeler de bitti bi boşluk var böyle hayatımda

Görüşmek üzere...

bütçeni belirtirsen ona göre yardımcı olmaya çalışırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 4 Aralık 2006; 1:41:08 >

• ya arkadaşlar kusura bakmayın ama burayı donanım bölümğne çevirmeyelim lütfen...
    yani hani eskişehirde 2. alacağınız bi alet vardır forumdakilere sorarsınız anlarım veya bi alet arıyosunuzdur onu eskde hangi mağazada bulacağınızı sorcak olursunuz anlarım ama yani burda hangi aleti alayım diye fikirler sormazsanız konunun kişiliği açısından iyi olur.

inşallah kendinize uygun şeyler bulursunuz.yani kusura bakmayın sadece bi rica benimki yanlış anlamayın kimseyle tartışmaya falan çalışmıyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kuruincir

quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orjinalden alıntı: GUNDAM

quote:

Orjinalden alıntı: maximuzzy

arkadaşlar ya bana bi laptop önerir misiniz? bir karar vermedim yaa...!!!
    eskişehirde laptop için en uygun yer neresi bir de onu söyleyiverirseniz...
    rica etsem...

sağolun şimdiden...

bana istediğin özellikleri pm olarak at... yeni işim Pc dükkanı

hangi pc mağazasındasın ?

quote:

buralarda sağlam laptop bulamazsın.Eski versionları itelemeye kalkarlar.sen fiyatını söyle.ben sana uygun bir cihaz söylerim

Herkese uzun bi aradan sonra Merhaba,

ikinci dönem visual basic, yaz döneminde corel draw falan çalışmak için masaüstü/dizüstü pc lazım bana.Ben son zamanlarda dizüstü almaya daha sıcak bakıyorum, istanbula gidip geliyorum 3-4 haftada bir, dizüstü alıp yanımda taşımak istiyorum.Çok ekonomik olması da oldukça önemli.Tavsiyelerinizi bekliyorum Eskişehirdeki arkadaşlar.

Hiç ümidim yok ama ev arkadaşı arayan birileri var mı?Ben Osmangazi Üniv. öğrencisiyim, üniversiteye yakın bi eve çıkmak ya da yurtta kalmak arasında bir seçim yapmayı düşünüyorum bu aralar.

Forumca bi etkinlik falan yapılırsa lütfen mümkünse özelden beni de davet edin, Eskişehir e gelmişken forumdan insanlarla tanışmak, onlarla iletişimde bulunmak istiyorum tabii sizler kabul ederseniz hazır vizeler de bitti bi boşluk var böyle hayatımda

Görüşmek üzere...

benım arkadaslarım yenı ev tuttular yenıkentte sanada yakın olur sorayım eger bırı ıcın daha yer varsa sana haber verırım

• quote:

Orjinalden alıntı: yunemars

quote:

S.A

İnt.Cafemi devrediyorum bide Eskişehir Topiğine yazayım dedim belqi ilgilenen çıkar =)

Yunusemre Cd. üzerinde (kirası çok uygun)

iş değişikliği nedeniyle devretmek istiyorum...

24+1(ana pc)

Pc özellikleri :

P4,Amd 2800+
    512 Ram
    256mb Ekran kartı
    80 Gb HDD
    19' Samsung Flat Monitör

(ilgilenen varsa bana pm ile yada ashkim26@hotmail.com ile ulaşabilir)

Not : Engin abi umarım kızmassın buraya bunları yazdım diye

kage abi niye satıyon yani hangi sektöre yöneliyon abi hiç girmedim dükkanında ama iyi oluydu ya evin karşısında net kafe

hmm cafeciliq emekli insan işiymiş bunu anladım hayatım elimden kayıp gidiyor millet dışarıda yaşarken ondan dolayı bırakıyorum bu işi , en fazla 1 hafta daha görürsün ewin karşısında benim dükkanı

bu arada bi uğrada seninlede tanışalım bak engin abi falan geldiler kısa bir süreliğine olsada ziyarete

• quote:

bu arada bi uğrada seninlede tanışalım bak engin abi falan geldiler kısa bir süreliğine olsada ziyarete

Neresi senin mekan?Belki ben de gelirim tanışmak için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Saltuk

quote:

yunusemre cd. Hayret Net karşısı

benim cafenin ismini vermiyim , belqi düşmanım çoqtur

• quote:

quote:

quote:

yunusemre cd. Hayret Net karşısı

benim cafenin ismini vermiyim , belqi düşmanım çoqtur

msn nı ekledım abı ordan konusruz talıp olcak bırını tanıyorum

• ESKİŞEHİR'de

JAPONCA ÖĞRETEN BİR YER VARMI ?

KURS vb. ?

• eskişehirden bir görüntü gece saat 22:50 suları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 5 Aralık 2006; 6:04:51 >
  • nerede resimler.güya ben kardan sonra resim çekecektim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 6 Aralık 2006; 1:58:10 >
  • Hirotaro eline sağlık devamını dileriz
  • SAgolasın Hirotaro devamını bekleriz.....

• gece saat 23 suları
  • Merhaba herkese, Hirotaro avatarı değiştirmişsin, hayırlı olsun.
  • Selam herkese ,

yav hitaro abi ne işin var her gece senin o durakta iş çıkışı falanmı ?
  • quote:

Merhaba herkese, Hirotaro avatarı değiştirmişsin, hayırlı olsun.

Sağol saltuk.Neysee @GUNDAM nickim Hirotaro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 26 Ağustos 2007; 18:21:41 >
  • quote:

quote:

Merhaba herkese, Hirotaro avatarı değiştirmişsin, hayırlı olsun.

Sağol saltuk,ama pek hayırlı olmayacak gibime geliyor.Neysee @GUNDAM nickim Hirotaro

hirotaro >>>hitaro GUNDAM ın yapacağı ; diplomayı bakkaldan almış galiba

• Arkadaşlar Osmangazi Üni. hocalarından Rüstem Kaya'yı bilen var mı?Okuldaki konferansta matematiğin felsefik yönüyle ilgili bir soru sormuştum konferansı veren hoca cevap verememişti, Rüstem Hoca da beni makamına davet etti sorumun cevabı hakkında bir şeyler söyleyecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saltuk -- 8 Aralık 2006; 16:15:07 >
  • hemde makamına çağırmış. gitme bence. bişey ikram ederse de içme sakın
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.