Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.488
Cevap
47
Favori
387.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Eskişehir'liler; ve  Eskişehir'de yaşayanlar
  • Migrosu gectikten sonra Hasan Polatkan sonundan hastaneye varırkenki yer
  • quote:

Orjinalden alıntı: enginer804

quote:

Orjinalden alıntı: serseri

Enginer hocam pm aldım hala gülüyorum ama tahmin etmiştim

gül gül yüzün den gülücükler eksik olmasın,havalar nasıl olursa olsun senin havan yerinde olsun,

@beorn26 kardeş bi başın tatarmış şunu düzelteyim hemen çiğbörek değil aslı çibörek olacakbende bi tatar bulsamda çibörek yaptırıp topiğe dağıtsam diyordum yanındada buz gibi ayran ohhhhhhh ne gider ama (hadi arkadaşlar hep bi ağızda isteriz isteriz beorn26 dan çibörek isteriz)

(benim eskiden bir kiracım vardı kocası tatar dı benim hanımda onlarda öğrenmişti çibörek yapmayı..)

hocam ben anlaşılsın diye yazdım. aslı şırbörektir. şöğün kazan denen şeylerde pişirilir. sac ın biraz daha büyük ve çukur olanıdır şöğün kazan. eskişehirin bi tatar köyünde hala öle şöğün kazanla falan yapıldığını gördüm. oraya gidelim bi ara has ını yiyelim.

• ben ancak güzelliklere aşığım iyi ortam ve güzel yemek olursa kaçırmam ama nasıl yapıldığı konusunda pek detayına inmem yinede açıklama için tşk.

serseri o kanalı takip ettin mi. az ileride yani 5-8 km. ileride nuribey mesire yeri vardır. regülatör dediğimiz mesire yeri vardır ve daha ileri gidecek olursan birçok güzel yerler vardır...şööööööleeeeeee güzel güzel piknik yapılır oralarda eskişehirli arkadaşlarda yokmu giden yaw.

Eskişehir'liler; ve  Eskişehir'de yaşayanlar
  • @enginer804 : Evet bahsettiğin yerlere bende gitmiştim. Fidanlık ve Musaözü var aynı zamanda yakın mesire yerleri olarak.
  • evet enginer804 gitmezmiyiz hemde kaç defa gittim okul zamanında da hergün orayı karşıdan görüyordum müh-mim fak. olunca. sana gözlerim kapalı oranın resmini bile çizebilirim
  • musaözü göleti :) suyu azalmış ama...

edit: yaw bidaha baktım resime musaözü değil mi acaba orası yaww borabey mi yoksa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magnaflux -- 16 Temmuz 2005, 13:51:39 >
  • Aha bir Eskişehirli daha geldi...
    Kurtuluş Mahaallesinde oturuyorum...
    EKAL'deyim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: enginer804

quote:

Orjinalden alıntı: magnaflux

musaözü göleti :) suyu azalmış ama...

edit: yaw bidaha baktım resime musaözü değil mi acaba orası yaww borabey mi yoksa?

bu resim benim eskilerin arasından çıktı bende bilmiyorum neresi olduğunu borabeyede gimiştim yani çok yer gezdik ama şimdi hatırlayamadığım için sordum.
    ResT_In_PeaCe kardeş sen kurtuluşun neresindesin sarar imam hatipe yakınmısın oraları iyi bilirim mini taksiye kadar

imam hatipten hamamyoluna doğru 2 dakka yürümen gerekecek...
    belki bilirsin Onur İnternet cafe'nin olduğu sokak...
    ikinci apartman...
    caminin tam karşısındaki....

• oraları ben de bilirim imam hatipi arkamıza aldık ve ileri yürüdük az ileride sokak içinde telekom var öntarafta çiçekçi var
    kaşısında taksiler duruyor
    ve o sırada epeyce bir internet kafe var...Onur int.cafenin sahibinide sanırım tanıyorum (sarışın bir adam mı)eğer o ise onun hanımıda bayan kuaförü. nasıl bildim mi birazcık(hangi cami adı ne )
  • off ya memeleketim gözümde tütüyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: BaRiS_TuRaN

oraları ben de bilirim imam hatipi arkamıza aldık ve ileri yürüdük az ileride sokak içinde telekom var öntarafta çiçekçi var
    ve o sırada epeyce bir internet kafe var...Onur int.cafenin sahibinide sanırım tanıyorum (sarışın bir adam mı)eğer o ise onun hanımıda bayan kuaförü. nasıl bildim mi birazcık(hangi cami adı ne )

evet orası...
    internetin sahibini tam olarak hatırlamıyom ama oğlu Onur sarışın...
    caminin adı Kurtuluş camii
  • quote:

Orjinalden alıntı: ResT_In_PeaCe

quote:

oraları ben de bilirim imam hatipi arkamıza aldık ve ileri yürüdük az ileride sokak içinde telekom var öntarafta çiçekçi var

evet orası...
    internetin sahibini tam olarak hatırlamıyom ama oğlu Onur sarışın...
    caminin adı Kurtuluş camii

ya kurtuluş camisi odun pazarında diye biiyordum
  • değil değil...
    seni keklemişler :P
  • orası musaözü barajı arkadaşlar daha 3 hafta önce ordaydım eminim çiğbiöerği çiğbörek evinde yiyin derim ama pahalı kaçar derseniz hsbc'nin orda bulvar çiğbörekçisi var oranınki de hoşuma gidiyo ama papağan artık bozmuş iyice aşırı yağlı oluyo hiç hoşuma gitmiyo tatar arkadaş bile yiyemedi bu arada bende mii taksinin 2 dakka ilerisinde yani atatürk lisesi tarafında
  • kültür ve bilim'e alınabilir ama geyik de olduğu için alınmaz herhalde...
  • quote:

değil değil...

odunpazarındaki parkın içindeki cami alaaddin camii olması gerek

• quote:

quote:

değil değil...

odunpazarındaki parkın içindeki cami alaaddin camii olması gerek

Evet Ala Addin cami...

Bu arada reşadiye'de çok güzel bir cami...

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.