Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.488
Cevap
47
Favori
387.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunun büyük suçlusu B.erşendir, sözde kaş yapayım derken göz çıkarıyor, asgari ücretin 380,00ytl olduğu bir ülkede ev kiraları 350,00 ytlden başlıyor
    ama salı gün ankaraya gittim . orada da ev kiraları hiçte az değil 350,00 - 400,00 ytl den başlıyor
  • milletin ailesi bilmiyor a.ö için eskişehire gelmek olmadığını. millet bilinçlense göndermese çocuğunu boş yere, talep düşünce kiralar da düşecek.
  • ama çocuk,kendi başına oturmak istediği için yada,işine geldiği için,AÖF okusa bile buraya geliyor.Haa derslere girse gene kimse bişey diyemez.ama derslere bile girdikleri yok.(genelde böyle olur çünkü)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Engin_ER

bunun büyük suçlusu B.erşendir, sözde kaş yapayım derken göz çıkarıyor, asgari ücretin 380,00ytl olduğu bir ülkede ev kiraları 350,00 ytlden başlıyor
    ama salı gün ankaraya gittim . orada da ev kiraları hiçte az değil 350,00 - 400,00 ytl den başlıyor

engın abı ızmırde 75 ytlden 500 ytl ye kadar krıalık ev rahatlıkla bulunuyor esk de en dusuk 250 ytl bulursun oda babam gıbı bırı cıkcak yenı evlısınız fazla yuk olmasın kıra sıze deyıp o fıyata vercek yoksa ogrencıye 400 den assagı kıra yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: beorn26

milletin ailesi bilmiyor a.ö için eskişehire gelmek olmadığını. millet bilinçlense göndermese çocuğunu boş yere, talep düşünce kiralar da düşecek.

sana cok hak verıyorum ama ısımız geregı ogrencılerle ıc ıceyız fakat
    hepsı abı eger gelıp burda durmasak hıc okunmuyor falan dıyorlar artık bılmıyorum umarım bu kadar aılenın verdıklerı paralar cocuklarına duydukları guvcenmnlerı bosa gıtmez
    bıde bende eskısehır lınkı yapmak ıstıyorum acba nasıl yapabılırım yardımcı olursanız sevınırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: _THE_

quote:

milletin ailesi bilmiyor a.ö için eskişehire gelmek olmadığını. millet bilinçlense göndermese çocuğunu boş yere, talep düşünce kiralar da düşecek.

hepsı abı eger gelıp burda durmasak hıc okunmuyor falan dıyorlar artık bılmıyorum umarım bu kadar aılenın verdıklerı paralar cocuklarına duydukları guvcenmnlerı bosa gıtmez
    bıde bende eskısehır lınkı yapmak ıstıyorum acba nasıl yapabılırım yardımcı olursanız sevınırım

aşağıdaki kotları kopyala imzana yapıştır
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_2873466/mpage_1/key_/tm.htm]  
    [b]ESKİŞEHİRLİ'ler ve ESKİŞEHİR'de Okuyanlar, Merak edenler Buyrun TIKLAYIN[/b][/link][/center]

kotları yapıştırdığında imzan aşağıdaki gibi olacak ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 25 Kasım 2006; 9:33:24 >

• quote:

quote:

ingilizce öğretmenliğinde var o zorluk bildiğim kadarıyla. zaten onlar 2 yıl örgün oluyor. son 2 yıl açık. benim tanıdığım ne kadar a.ö.f li varsa hepsi gezip,tozmaya gelmiş. zaten derslere anadolu üni haricinde diğer illerde de girilebiliyor.

• quote:

quote:

quote:

ingilizce öğretmenliğinde var o zorluk bildiğim kadarıyla. zaten onlar 2 yıl örgün oluyor. son 2 yıl açık. benim tanıdığım ne kadar a.ö.f li varsa hepsi gezip,tozmaya gelmiş. zaten derslere anadolu üni haricinde diğer illerde de girilebiliyor.

valla yazık yaa gun gectıkce genclık bos yasamaya eglenceye dalmıs gıdıyor herkes zevke sefaya dusgun olmus her gecen gun oncesnı aratıyor bakalım nereye varıcak bu ısın sonu

• Arkadaşlar bende eskişehirli olarak buraya takılacam artık inşallah.18 yaşındayım.artık bende resim bulursam veya cekersem ekleyecem.
    saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kara sahin

Arkadaşlar bende eskişehirli olarak buraya takılacam artık inşallah.18 yaşındayım.artık bende resim bulursam veya cekersem ekleyecem.
    saygılar...

Merhaba, öğrenci misin Eskişehir'de?
  • evet lise öğrencisiyim lise 3 üncü sınıftayım ama 1 senem daha var.bizim lise 5 yıl.Eskişehir Anadolu teknik lisesi bilgisayar bölümündenim.
  • arkadsalr bende eskjisehirliyim yaşım 14 amma orda oturmuyıozz ananemnde yazları kalıyozz esentepede
  • fotoğraf çeken yok galiba pek
  • fotoğraf makinamız var mı hiç sormuyosun
  • quote:

fotoğraf makinamız var mı hiç sormuyosun

haklısın pardon
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

quote:

haklısın pardon

dimi yani vardı da onlar çekmedimi yani

kameralı cep telefonunuzdamı yok yani bahaneciler siziiiiii

quote:

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=5504651&yazarid=82
    Günün sözü

BİR milletin yaşlı vatandaşlarına ve emeklilerine karşı tutumu, o milletin yaşama kudretinin en önemli kıstasıdır. Mazide muktedirken, bütün kuvvetiyle çalışmış olanlara karşı minnet hissi duymayan bir milletin, istikbale güvenle bakmaya hakkı yoktur.

ATATÜRK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 29 Kasım 2006; 10:22:59 >

• Agalar sizden yeni resimler bekliyoruz.Özellikle Osmangazi den.Walla okul bitti keşke Esknin herbir karışının fotosunu çekseymişim diyorum.
  • arkadas konu eskisehirden acılmısken su an eskisehirdeyim eskisehirde kiralık eve ihtiyacı olan varmı
    2+1 esyalı yada esyasız sırf bu yüzden eskisehirdeyim yani normalde istanbulda oturuorum
    tepki verenler icin özür dilerim burası eskisehir topigi belki eskisehirdeki arkadaslar yardımcı olurlar die düsündüm.

anadolu universitesine 10-15 dk mesafede eski baglarda 2katlı dairenin üst katı kiralıktır 2+1 dogalgaz sobalı 2 tane var dogalgaz sohbenli 1'ci kat günes gören daire. ögrenci aileye uyar..
    400 ytl düsünüorum esyada vardır ihtiyaca göre ister esyalı ister esyagsızz saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaws -- 28 Kasım 2006; 20:09:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Engin_ER

quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

quote:

haklısın pardon

dimi yani vardı da onlar çekmedimi yani

kameralı cep telefonunuzdamı yok yani bahaneciler siziiiiii

var da data kablosu almaya üşendim. çıkmadım bir çarşıya. bir de ben cep tel ile resim çekmekten utanıyorum ya

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.