Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.488
Cevap
47
Favori
387.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Engin_ER

quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

benim fena sayılmaz
    Bu arada GÜNAYDIN (peşin peşin patlatayım dedim günaydını mazallah kaparlar birileri )

aslında kaptırırdın Günaydını ama ne yazıkki bilgisayarı açmak aklıma gelmedi expochanelde çin malı arabalara bakıyordum adamlar baya güzel ve konforlu yapmışlar,

abiexpochannel TV kanalı değilmi? TV den nsaıl anladın konforlu olduğunu

• herkese iyi akşamlar saygılar sevgiler ve de bilimum hörmetler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunemars -- 16 Kasım 2006; 21:44:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: yunemars

herkese iyi akşamlar saygılar sevgiler ve de bilimum hörmetler

Evet o dediğinden.
  • quote:

Orjinalden alıntı: beorn26

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

benim fena sayılmaz
    Bu arada GÜNAYDIN (peşin peşin patlatayım dedim günaydını mazallah kaparlar birileri )

aslında kaptırırdın Günaydını ama ne yazıkki bilgisayarı açmak aklıma gelmedi expochanelde çin malı arabalara bakıyordum adamlar baya güzel ve konforlu yapmışlar,

abiexpochannel TV kanalı değilmi? TV den nsaıl anladın konforlu olduğunu

şimdiye kadar kullandığımız cep telefonları,bilgisayar parçaları, monitörler tv.ler çinde üretilmiyormu, ve onlar iyi değilmi ve hatta ayağınıza giydiğiniz markalı spor ayakkabıların dilinin iç ksmına bir bakın bakalım ne yazıyor

• engin abi beorn abi siz yapmayın ya tamam ortalık elektriklenmesin.imam bişey yaparsa cemaat neler yapar.sizde böyle yaparsanız abi konu kilitlenir.gerçi hani şuanda öyle ateşli bi tartışma yok ama korkutmayın insanı iş büyümesin...
  • quote:

engin abi beorn abi siz yapmayın ya tamam ortalık elektriklenmesin.imam bişey yaparsa cemaat neler yapar.sizde böyle yaparsanız abi konu kilitlenir.gerçi hani şuanda öyle ateşli bi tartışma yok ama korkutmayın insanı iş büyümesin...

yunemars tartışma olduğunuda nerden çıkardın ki;...???????????
    burada bir şeyi tartıştığımız yok sadece fikir alışverişi yapıyoruz... bizde öyle şeyler olmaz bizler birbirimizi bilen insanlarız ne tartışırız nede birbirimizi kırarız
  • quote:

quote:

engin abi beorn abi siz yapmayın ya tamam ortalık elektriklenmesin.imam bişey yaparsa cemaat neler yapar.sizde böyle yaparsanız abi konu kilitlenir.gerçi hani şuanda öyle ateşli bi tartışma yok ama korkutmayın insanı iş büyümesin...

burada bir şeyi tartıştığımız yok sadece fikir alışverişi yapıyoruz... bizde öyle şeyler olmaz bizler birbirimizi bilen insanlarız ne tartışırız nede birbirimizi kırarız

tamam abi tek öyle olsun ben ysnlış anladım ozaman kusura bakmayın...

• quote:

quote:

quote:

tamam abi tek öyle olsun ben ysnlış anladım ozaman kusura bakmayın...

• iyi geceler...
  • İyi geceler...
  • yaw arkadaşlar günaydın ve iyigeceler topiğine dönüştü azıcık icraat yapın eskişehir hakkında yazılar yazın, resimler çekin/bulun buluşturun daha iyi olmaz mı yani mesela bir konu gündeme getirin eskişehire yapılan işlerle ilgili gazete haberlerini verin , ne dersiniz iyi olmaz mı bakın topiğimiz bayağı bir okunma sayısına erişti bunu dahada çok artırmak sizlerin elinde öyle değilmi;
    birisi eskişehiri sevmiyorum diye bir başlık atmış herkes oraya doluşmuş bırakın ne yaparsa yapsın siz kendi topiğinize bakın isteyen sever isteyen sevmez zorla sevdirecek halimiz yok ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 19 Kasım 2006; 19:09:37 >

• Birleşmiş Milletler Kalkınma Teşkilatı, Avrupa Birliği ve İçişleri Bakanlığı’nın yaptığı ankette estramdan halkın memnun olduğu çıkmış. burada estramdan öncesini bilip de estramdan memnun olan var mı?
  • quote:

yaw arkadaşlar günaydın ve iyigeceler topiğine dönüştü azıcık icraat yapın eskişehir hakkında yazılar yazın, resimler çekin/bulun buluşturun daha iyi olmaz mı yani mesela bir konu gündeme getirin eskişehire yapılan işlerle ilgili gazete haberlerini verin , ne dersiniz iyi olmaz mı bakın topiğimiz bayağı bir okunma sayısına erişti bunu dahada çok artırmak sizlerin elinde öyle değilmi;
    birisi eskişehiri sevmiyorum diye bir başlık atmış herkes oraya doluşmuş bırakın ne yaparsa yapsın siz kendi topiğinize bakın isteyen sever isteyen sevmez zorla sevdirecek halimiz yok ya

engin hocam herkes mayıştı.soğuk hava insanımızda üşengeçlik mi yarattı ne.Bende ne güzel okullar açılınca hareketlenecek dedim ama nerdeeeeeeeeeeeee

• quote:

Birleşmiş Milletler Kalkınma Teşkilatı, Avrupa Birliği ve İçişleri Bakanlığı’nın yaptığı ankette estramdan halkın memnun olduğu çıkmış. burada estramdan öncesini bilip de estramdan memnun olan var mı?

estramdan öncesini biliyorum.eskişehir'de ister toplu taşıma araçlarını kullanın isterse de özel aracınızla eskişehirin istediğiniz yerine gidin çok rahat ulaşabiliyordunuz...şimdi çarşıya arabayla gitmek zorunda kalacam diye düşünüyorum.ayrıca toplu taşıma da sadece belli noktalara rahatladı.osmangazi üniversitesine anadoluya ssk'ya ve de otogara gidecekseniz eğer gerçekten rahat gidersiniz.ama eskişehir sadece buralardan ibaret değil...

estramın altında neler neler yattığını maaliyeti ve devlete çıkarılan faturları bilen biri olarak tramwayın geçtiği yerlerde yürüyesim bile gelmiyor...ama maalesef bazı çıkarlar uğruna trafik sorunu olmayan şehir bir anda trafik sorunu varmış gibi yansıtılıyor ve şehirde olmayan trafik sorununu çözmek için girişimlerde bulunuluyor, ve de ortaya işkence gibi bir trafik çıkıyor.

işte tramway budur.ayrıca eskişehir'de tramwaydan memnunum demekle türkiyenin geleceği eğer bu yolda ilerlerse çok parlaktır demek hemen hemen aynı abartı olur...
    varın gerisini siz düşünün

• quote:

estramın altında neler neler yattığını maaliyeti ve devlete çıkarılan faturları bilen biri olarak tramwayın geçtiği yerlerde yürüyesim bile gelmiyor...ama maalesef bazı çıkarlar uğruna trafik sorunu olmayan şehir bir anda trafik sorunu varmış gibi yansıtılıyor ve şehirde olmayan trafik sorununu çözmek için girişimlerde bulunuluyor, ve de ortaya işkence gibi bir trafik çıkıyor.

altında neler yatıyor?
  • quote:

quote:

altında neler yatıyor?

zaten yazmıştım oraya reklam yapabilmek (seçim reklamı ama tabi bu seçim belediye seçimlerimi olur yoksa meclis ya da parti içi bir seçim mi olur bilemiyorum şuanda) ve de bi şekilde birilerini zengin etmek

• 2 günde topic 6 cı sayfanın sonuna düşmüş
  • oncelıkle herkese selam
    eskısehırde genel anlamda hersey kotuye gıdıyor
    ornek olarak eskısehırdekı kıraların yuksek olusu ulasım zorlugu
    ve gun gectıkce kısılerın bırbırlerıne olan saygılarını yıtırmelerı sonucu olusan olaylar bence eskısehır kucuk ıstanbul olmus durumda
    peki sizce ???
  • evet can sıkıcı olmaya başladı şehrin hali. sorunun büyük oranda kaynağı açıköğretim öğrencileri bence. adamlar gezmeye gelip kiraları yükseltiyorlar, sosyal hayata vurdukları darbe de cabası.
  • quote:

evet can sıkıcı olmaya başladı şehrin hali. sorunun büyük oranda kaynağı açıköğretim öğrencileri bence. adamlar gezmeye gelip kiraları yükseltiyorlar, sosyal hayata vurdukları darbe de cabası.

Sırf parası var diye ÖSS'de yeterli başarıyı elde edememiş adamları üniversiteye alırlarsa olacağı budur.
    Tamam iyi bir hizmet ama neyse söylesem tesiri yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saltuk -- 23 Kasım 2006; 22:01:59 >
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.