Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
6.478
Cevap
49
Favori
371.566
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    997 Mesaj
    dijital fotoğraf makinesi olanlar yıldız ve bolu lezzetin de fotolarını ekleyebilirler. üni ye geleceklere yardımcı olacaktır bi de altta kalmasın yaw. konu dışına geçince çok altta kalmaya başladı. kültür ve bilim e mi aldırsak. ne de olsa genel kültür
    |
    |

|
    |
    326 Mesaj
    hay ben bu reklamların.
    |
    |
    14630 Mesaj
    Yenikentten seyitgazi yolu görünümü:

************************************************************************************

************************************************************************************
    |
    |

• Yüzbaşı
    997 Mesaj

up
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: sutozu

@beorn26 : Fotoğrafları hangi makine ile çektin acaba?

benim hiç dijital makinam olmadı abi dijital fotoğraf makinam yok benim
    başka bi siteden alıp koydum.
    |
    |

Orjinalden alıntı: sutozu

@beorn26 : Fotoğrafları hangi makine ile çektin acaba?

@beorn26 nun fotoğraflarıda net ve güzel ama çözünürlüğü düşük sanırım bu sayfalara en iyisi 800X600 iyi gidiyor
    zaten benim makinada da en düşük çözünürlük 800X600 var ben Trust diye bir makina ile çekiyorum. ve çokta memnunum sanırım 4 mpikseldi. en iyi tarafıda pilleri şarjlı ve yaklaşık 100 fotoğraf çekebiliyorum .hiç şarj etmeden senin makina nedir ki.

bak bu başka makinadan ama benim makina değil
    |
    |

• alın size eskişehir değildee undergrand raap'ı herkessss görsün ama burası eskişehire benzemez

usher_yeah37@hotmail.com

|
    |

kısmetse haftaya barıs bu arad hakikaten neyin resmini cekmeye calıstın anlamadım
    beorn aramızda para toplayıp sana makine alalım sen bu işi biliyon
    birsey daha vardı söyleyecegim ama unuttum

şimdi hatırladım up up up up
    |
    |

• Yüzbaşı
    752 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: serseri

makineyi evde unutmusum aceleyle cıkarken

kısmetse haftaya barıs bu arad hakikaten neyin resmini cekmeye calıstın anlamadım
    beorn aramızda para toplayıp sana makine alalım sen bu işi biliyon
    birsey daha vardı söyleyecegim ama unuttum

şimdi hatırladım up up up up

"up up up " değil de hani Türkçe olursa daha iyi olur dedim ve bunu hem düzeltmek istedim hem de bi işe yarasın dedim veeee

yukarı yukarı yukarı diyorum
    |
    |
    "TÜRKIYE'DE ILK OLARAK YAPILACAK ÜÇ ŞEY VAR. BUNU YAPMADIKÇA BU IŞLER OLMAZ. MAARIF, EKONOMI VE SAVUNMA MILLÎ OLACAK. BUNLARI SEN KUMANDA EDECEKSIN, EL ALEME KUMANDA ETTIRIRSEN BÖYLE OLUR. BIZ SAVUNMAYI NATO'YA VERMIŞIZ, EKONOMIYI AMERIKA'YA VERMIŞIZ. BAKIN MUSTAFA KEMAL’IN AĞZINDAN HIÇBIR ZAMAN ‘GARPLILAŞACAĞIZ’ LAFI ÇIKMIYOR.GAZI, BÜTÜN NUTUKLARINDA ‘MUASIR MILLET OLACAĞIZ’ DIYOR.MUASIRLAŞMANIN MUADILI ÇAĞDAŞLIKTIR, BATILILAŞMA DEĞIL. İSMET İNÖNÜ ILE BIRLIKTE BAŞLAMIŞTIR BU BATICI DEĞIŞIM.. OYSA CUMHURIYET KURULUR KURULMAZ MUSTAFA KEMAL’IN ILK IŞLERINDEN BIRI TÜRK DIL VE TARIH KURUMLARINI KURMAK OLMUŞTUR." ATTİLA İLHAN

• Yarbay
    4606 Mesaj
    sanırım haklısın

yukarı yukarı yukarı
    |
    |
    çekin adaları,esnaf sarayını,doktorları,anadolu üniversitesinin bitmek bilmeyen içini, 1milyona çiğ börek ve ayran içilen yerleri(merkez bankası karşısı, hamam yolu solunda) daha daha var eskişehir tam bir öğrenci şehri.. haa bide internet cafeleri
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: enginer804

quote:

Orjinalden alıntı: senson1c

çekin adaları,esnaf sarayını,doktorları,anadolu üniversitesinin bitmek bilmeyen içini, 1milyona çiğ börek ve ayran içilen yerleri(merkez bankası karşısı, hamam yolu solunda) daha daha var eskişehir tam bir öğrenci şehri.. haa bide internet cafeleri

geçen gün orda idik hanımla çibörek yedik ve ayran içtik .orda iki tane var belediyeden hamam yoluna giderken solda ilk olanın ki hoşumuza gitmedi ikincisi hemen yanında onun çiböreği ve ayranı güzeldi. ama sırf yağ kardeşim evde yapılan gibi olmuyor.

hadi yukarı yukarı bakın konu dışına giren çıkan çok oluyor o yüzden devamlı yukarı ha gayret yukarı

olurmu tabi ev çiğböreği gibi. baba tarafından tatar olunca annem de öğrendi. süper çiğbörek yapıyo. hatta bırak dükkanı başka evlerde bile pek yemiyom çiğbörek. yazık millet o tuzlu hamurdan yapılmış ,sadece soğan ve yağdan ibaret olan şeyi yiyolar çiğbörek diye. ondan sonra da çiğbörek in adı kötüye çıkıyo.

çorbada sizin de tuzunuz bulunsun. beorn26 ya dijital foto mak. almak için sen de yardım elini uzat.
    |
    |

• Yüzbaşı
    814 Mesaj
    @beorn : Dit.Fot. Makinesi almak istiyorsan yardımcı olabilirim. Nasıl bişey istiyorsun ? Ben gün boyu Dig.Fot. başlıklı bölümdeyim istersen ordan da bilgi edinebilirsin ok.
    Soruların varsa sorabilirsin.
    |
    |
    |
    |

topiği hep aşağı düşürüyorsunuz tamda baerno26 ya makina alıp hediye etmeyi düşünüyordum vazgeçtim...ben de çok foto var ama tek tek gönderecem...
    |
    |

Orjinalden alıntı: enginer804

topiği hep aşağı düşürüyorsunuz tamda baerno26 ya makina alıp hediye etmeyi düşünüyordum vazgeçtim...ben de çok foto var ama tek tek gönderecem...

Tam Gıdaya giderken bu yoldan yürümüstüm otobüsten yanlıs durakta inmiştim
    |
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,306
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.