Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.488
Cevap
47
Favori
387.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • banyo işini ogü nün spor salonunda halledebilirsiniz.bizim arkadaşlar öyle yapıyordu. turnike olayıda "skor" tutmaymış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: beorn26

banyo işini ogü nün spor salonunda halledebilirsiniz.bizim arkadaşlar öyle yapıyordu. turnike olayıda "skor" tutmaymış.

Spor salonuna sadece banyo yapmak için gitmek konusunda bir uyarı alır mıyım salon ya da üniversite yetkililerinden?
    Böyle bir ihtimal varsa önce spor salonunda biraz takılıp ondan sonra mı banyo yapayım!?
  • olabilir bak
    quote:

Orjinalden alıntı: kuruincir

quote:

banyo işini ogü nün spor salonunda halledebilirsiniz.bizim arkadaşlar öyle yapıyordu. turnike olayıda "skor" tutmaymış.

Spor salonuna sadece banyo yapmak için gitmek konusunda bir uyarı alır mıyım salon ya da üniversite yetkililerinden?
    Böyle bir ihtimal varsa önce spor salonunda biraz takılıp ondan sonra mı banyo yapayım!?

• Arkadaşlar bu sene İki Eylül kampüsüne başlayacak olan veya hala devam eden arkadaşlar var mı aramızda.

Şehir olarak buluşamıyoruz bari bölgesel olarak tanışmış olalım.
  • spor salonunda banyo için üye olmak lazım 20 kağıda.hem spor da yaparsınız.aslında alt kattakileri kullanmak için üye olmaya da gerek yok
  • muzo az önce ameliyattan çıktı ve odasına aldık durumu iyi
  • burun ameliyatı idi sanırım, geçmiş olsun!

aslında vücut geliştirme ile ilgilenmem gerekiyor zaten lakin çok zayıfım, kilo almam ve olması gereken vücut formuna ulaşmam gerekiyor.Olmazsa 20 kağıt da bayılabilirim, önce bi salonu görelim de
  • quote:

Orjinalden alıntı: Engin_ER

muzo az önce ameliyattan çıktı ve odasına aldık durumu iyi

Geçmiş olsun abi, umarım tez zamanda iyi olur

Arkadaşlar bu banyo meselesini fazla kafanıza takmayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: serseri

quote:

Orjinalden alıntı: Engin_ER

muzo az önce ameliyattan çıktı ve odasına aldık durumu iyi

Geçmiş olsun abi, umarım tez zamanda iyi olur

Arkadaşlar bu banyo meselesini fazla kafanıza takmayın

saol reis

serseri doğru söylüyor bu kadar kafaya takacak bişey yok

doğunca nasılsa ebe yıkamıştır ölüncede hoca yıkayacak ne diye boşuna banyo banyo diye feryat ediyonuzki hem suyu israf etmek günah öyle değilmi;serseri

• Şimdi benim şöyle bir sorum var arkadaşlar.2 senelik mezundum işletme açık öğretim bölümüne geçtim.4 dersim var 1 den geçtim diğerleri kaldım ve bu haftada sınav var geçemicem sanırım şimdi ben dersleri alttan mı alıcam yoksa sınıf tekrarımı?
  • bende bi anadolu üniversitesi öğrencisiyim (gerçi bu sene başlıycam Bilg. Müh. ama bi sene hazırlık okudum ve doğma büyüme esk.liyim ) ve bu forumda hiç kız üye olmadığı belli ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DvPK -- 28 Ağustos 2006; 18:13:21 >
  • vah garibim iki eylüldesin demek.yazııık

serseri yi sevilen üye oylamasında 1.yapalım.tüm oylar serseri ye.eskişehir in adını duyursun
  • Ben serseriye verdim
    @beorn
    Bende seneye anadolu üniverstesi bilg mühe gelmek istiyorumda iki eylül kampüsü dolayısıylada heralde pek güzel değil öylemi dediklerinden o çıkıyo
  • serseri bu topiğin as başkanı zaten ben atadım onu as başkanlığa serseriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nerdesiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
    sizlerde kabul ediyonuz değilmi serserinin as başkan olmasını
    quote:

vah garibim iki eylüldesin demek.yazııık

serseri yi sevilen üye oylamasında 1.yapalım.tüm oylar serseri ye.eskişehir in adını duyursun

• quote:

Orjinalden alıntı: Darkevil

Ben serseriye verdim
    @beorn
    Bende seneye anadolu üniverstesi bilg mühe gelmek istiyorumda iki eylül kampüsü dolayısıylada heralde pek güzel değil öylemi dediklerinden o çıkıyo

İki Eylül kampüsü şehre çok uzak, bir de oralarda acayip rüzgar esiyor ve kışın çok soğuk oluyor dışarısı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Saltuk

quote:

Orjinalden alıntı: Darkevil

Ben serseriye verdim
    @beorn

İki Eylül kampüsü şehre çok uzak, bir de oralarda acayip rüzgar esiyor ve kışın çok soğuk oluyor dışarısı.

ehh burası iç anadolu o kadar soğuk olacak bizce mahsuru yok;
    ama akdeniz, güneydoğu ve ege bölgesinden gelecekler sizin için çok soğuk olabilir

• Evet arkadaslar sizlerin desteği ile Eskişehir topicine deniz getireceğim

Şaka bir yana hepinizden Allah razı olsun .

Bence Engin abi Cumhurbaskanı @beorn Başbakan, @penguin Vali, @darkevil belediye baskanı,@kange il genel meclis baskanı (özellikle cafe denetimi ona ait nerelerde bilmiyorum ama sesi cıkmıyor bu sıralar)benden de olsa olsa muhtar

Engin abi bilmiyorum ama sanırım en iyisi muhtarlık

• basın ve halkla ilişkiler müdürlüğü yakışır sana muhtarlık olmaz
    quote:

Orjinalden alıntı: serseri

Evet arkadaslar sizlerin desteği ile Eskişehir topicine deniz getireceğim

Şaka bir yana hepinizden Allah razı olsun .

Bence Engin abi Cumhurbaskanı @beorn Başbakan, @penguin Vali, @darkevil belediye baskanı,@kange il genel meclis baskanı (özellikle cafe denetimi ona ait nerelerde bilmiyorum ama sesi cıkmıyor bu sıralar)benden de olsa olsa muhtar

Engin abi bilmiyorum ama sanırım en iyisi muhtarlık

• Eskişehir Osmangazi Üniversitesinin Yabancı Dil Muafiyet Sınavı hakkında yeterince bilgi sahibi olan birileri bana PM yoluyla bilgi vermeye çalışırsa memnun olacağım!

kazandığım bölümde İngilizce Hazırlık zorunlu değil ancak muafiyet sınavına girmez ya da girer 50 barajını geçemezsem kredisi olmayan Temel İngilizce Dersi ni alacağım sene boyu, bunu da hiç istemiyorum.

Giriş seviyesinde İngilizce biliyorum diyeyim, hangi tarzda sorular çıkıyor, kalıplar nelerdir, kaç soru çıkıyor, her sene test olarak mı uygulanıyor... konularında yardım bekliyorum.

Teşekkürler!
  • günaydın eskişehirin güzel ve yakışıklı insanları
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.