Şimdi Ara

Eskişehir'liler; ve Eskişehir'de yaşayanlar (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.487
Cevap
47
Favori
387.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikle eskişehiri kazanan arkadaşları tebrik ederim,umarım yeni gelen öğrenci arkadaşlarımız ile toplantı düzenleyebiliriz.(ben kendi söylediğime inanmıyorum ama neyse )
    umarım burada alacağınız eğitim ile kendinize ve çevrenize faydalı olmanız dileğiyle
    hepinize yeni hayatlarınızda başarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 23 Ağustos 2006; 20:52:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Muzonun_Mekanı

Eskişehir'liler; ve  Eskişehir'de yaşayanlar

bu resimdeki yer neresi arkadaşlar
    yeni gördüm de konuyu
    eskişehirin içinde mi başka biyerde mi?
    nasreddin hoca türbesi ve şenlikleri akşehirde oluyor da

• türkiye nin en berbat yerlerinden biridir orası.orası değil dünyanın merkezi,hiçbirşeyin merkezi olamaz.
    sivrihisar orası
    quote:

Orjinalden alıntı: PHI

quote:

Orjinalden alıntı: Muzonun_Mekanı

Eskişehir'liler; ve  Eskişehir'de yaşayanlar

bu resimdeki yer neresi arkadaşlar
    yeni gördüm de konuyu
    eskişehirin içinde mi başka biyerde mi?
    nasreddin hoca türbesi ve şenlikleri akşehirde oluyor da

• arkadaşlar merhaba...
    ben kdz.ereğlisi'nden mustafa....
    anadolu üniversitesi işletme(ingilizce ) bölümünü kazandım....
    hepinize şimdiden merhaba...
    bu arada bildiğiniz güzel yurtlar var mı oralarda...?
    devlet yurdu zor gözüküyor da...
    dışarıda kalmiiim...!!!
  • eskişehir de güzel yurt yok. en azından erkekler için. geçen sene bizim kuzen için yurt baktık burada. dalacaktım birkaç yurt görevlisine. adam bi odaya 6 kişi sokmuş. 20 kişiye 1 banyo düşüyor. aylık da 250 milyon istiyordu. misafir olarak falan devlet yurdunda kalın sonra eve çıkın. hatta biraz parası varsa ailenizin ev alın. 5(yıl)*12(ay)*500YTL den okul süresince 30 milyar bırakacağınıza 60 milyar verip ev alın gücünüz varsa. giderken satarsınız. 30 milyar cebinize kalır.
  • devlet yurtları nasıl mesela dumlupınar yurdu ben büyük ihtimal oraya kayıt yaptırıcam.bilgi verirseniz sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: tanjant

devlet yurtları nasıl mesela dumlupınar yurdu ben büyük ihtimal oraya kayıt yaptırıcam.bilgi verirseniz sevinirim

4 sene kaldım. 2 erkek blogu vardır. 6 kişilk odalarda kalırsın. Eğer saglam adamlar varsa bir sorun yasamazsın sürekli sohbet ve muhabbet olur. ama aksi odaya düsersen cok zorlarlar. mutlaka sorun ve tartısma yasanır.basta 12 sonradan 11 giris saatidir. Yiyecek bulundurmak yasaktır ama Coskun abi ve Hayati abi (6.blok görevlileri) iki iyi niyetli ve saygın memur varsa sorun olmaz.yemekhane yemekleri güzeldir.her gece 11-12 arası imza alınır.

özledim bea
  • quote:

Orjinalden alıntı: serseri

quote:

devlet yurtları nasıl mesela dumlupınar yurdu ben büyük ihtimal oraya kayıt yaptırıcam.bilgi verirseniz sevinirim

4 sene kaldım. 2 erkek blogu vardır. 6 kişilk odalarda kalırsın. Eğer saglam adamlar varsa bir sorun yasamazsın sürekli sohbet ve muhabbet olur. ama aksi odaya düsersen cok zorlarlar. mutlaka sorun ve tartısma yasanır.basta 12 sonradan 11 giris saatidir. Yiyecek bulundurmak yasaktır ama Coskun abi ve Hayati abi (6.blok görevlileri) iki iyi niyetli ve saygın memur varsa sorun olmaz.yemekhane yemekleri güzeldir.her gece 11-12 arası imza alınır.

özledim bea

bir banyoya kaç kişi düşüyorne kadar sürede bir banyo yapılıyor.çamaşırhanesi varsa nasıl işliyor?

• bide benim ikinci öğretim.ikinci öğretime farklı bi uygulama varmı.çünkü benim derslerim akşam olcak sabah erken kalkmak zorunda deilim herhalde.
  • quote:

bide benim ikinci öğretim.ikinci öğretime farklı bi uygulama varmı.çünkü benim derslerim akşam olcak sabah erken kalkmak zorunda deilim herhalde.

söyle söyleyeyim okul ve yurt hayatı iki farklı hayat olacak. ikinci öğretim olman yurt için birşeyi değiştirmeyecek. bloklar 4 katlı.Bir blok A ve B olarak ayrılıyor. her bir katın bir grubunda 10 oda var. (koridor).bu koridorun sonunda ortak banyo ve tuvaletler var (4'er tane) genelde 3. ve 4.katlara sıcak su cıkmaz ve banyo muslukları cogu zaman arızalıdır.
  • eskişehirde web&grafik tasarım kursu varmı acaba aöf işletme okucam inş ama bu kursada gitmek istiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreadfull -- 26 Ağustos 2006; 14:01:11 >
  • Bu başlığı, başlıktaki bana yardım etmeye çalışan kişileri çok sevdim
    Ben de Dumlupınar yurdunda kalacagım galiba umarım orayı da severim, ya bu sıcak su olayı harbi sakat ya ağlaya ağlaya banyomu yapıcaz şimdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: kuruincir

Bu başlığı, başlıktaki bana yardım etmeye çalışan kişileri çok sevdim
    Ben de Dumlupınar yurdunda kalacagım galiba umarım orayı da severim, ya bu sıcak su olayı harbi sakat ya ağlaya ağlaya banyomu yapıcaz şimdi

sen yine sanslısın ilk kaldıgım sene bir ay sıcak su gelmediğini bilirim.Sürekli o kazan bozulurdu zaten sinirden gülme krizlerine girerdik. Hele iki hafta ramazana denk gelmişti.İkinci sene sıcak sular sabah 06:00-09:00 ve aksam 22:00-00:00 arası geliyordu. banyo sıraları olusurdu. Ama son iki sene baya rahat oldu acıkcası. sabah 6dan gece 12ye kadar sıcak su var su an.

• quote:

Orjinalden alıntı: kuruincir

Bu başlığı, başlıktaki bana yardım etmeye çalışan kişileri çok sevdim

bizler sizlere yardım için burdayız ama ben kendim eskişehirli olmama rağmen kırıkkalede okudum burada okuyan arkadaşlar her zaman herkee elinden gelen yardımı yapacaktır bundan emin olabilirsiniz

• yaw bu bi ara topic açılmıştı eskişehirde turnike diye bişe ben onu okuyamadım bilen biri bana pm atabilcekmi bi zahmet??

bide otogar eskişehirin tam olarak neresinde oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yy2 -- 26 Ağustos 2006; 17:59:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: yy2

yaw bu bi ara topic açılmıştı eskişehirde turnike diye bişe ben onu okuyamadım bilen biri bana pm atabilcekmi bi zahmet??

bide otogar eskişehirin tam olarak neresinde oluyor?

bide otogar eskişehirin tam olarak neresinde oluyor? tam olarka değilde yaklaşık olarak kuzey doğusunda çevre yolu üzerinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 26 Ağustos 2006; 18:08:00 >
  • otogar merkeze çokta uzak değil ayrıca.
  • Arkadaşlar mesajlarınızı atarken biraz daha dikkatli olu ve mesaj başlığını değiştirmezseniz iyi olur çünki yeni sayfaya geçildiğinde sayfa başındaki mesaj başlığı değişmektedir;
    eğer mesaj başlığınız değişikse aşağıdaki gibi olacaktır değiştirmenizde sayfa başlığının değişmemesi için yararlı olacaktır

mesaj başlığı aşağıdaki gibidir....
    " Eskişehirliler ve Anadolu Üni.ve OGÜ.de okuyanlar ve merak edenler "
  • arkadaşlar eskişehir şimdi yabancı memleket...
    yabancılık çeker miyiz yaaa?
  • quote:

Orjinalden alıntı: maximuzzy

arkadaşlar eskişehir şimdi yabancı memleket...
    yabancılık çeker miyiz yaaa?

hmmm Eskişehir maçlarının olduğu zamanlarda başka takımı taşayan simgeli birşeyler giyersen yabancılıq çekebilirsin azıcıq :D

başkada yabancılıq çekeceini sanmıyorum çünkü öğrenci memleketi olarak biliniyor burası artık , yani her tür insan var.
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.