Şimdi Ara

Eskişehir'de saç ekimi yapan en iyi yer neresidir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
18.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birkaç sene önce dökülmeye başlayan saçlarım bu süre zarfında saçlı deride seyrelmelere hatta açılmalara yol açtı.Dışarı çıkarken utanıyorum özgüven kaybına yol açtı.Çok fazla stres dolu olan hayatıma daha fazla stres ekliyor bu durum.Çeşitli çözümler denedim fakat sonuç alamadım .Bu yüzden kesin çözüm saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum. Bu işi en güzel şekilde yapabilecek yer neresidir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: UltimateEchelon

Birkaç sene önce dökülmeye başlayan saçlarım bu süre zarfında saçlı deride seyrelmelere hatta açılmalara yol açtı.Dışarı çıkarken utanıyorum özgüven kaybına yol açtı.Çok fazla stres dolu olan hayatıma daha fazla stres ekliyor bu durum.Çeşitli çözümler denedim fakat sonuç alamadım .Bu yüzden kesin çözüm saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum. Bu işi en güzel şekilde yapabilecek yer neresidir ?

Hocam araştırdın mı ? Nerde varmış bende araştırıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyor

quote:

Birkaç sene önce dökülmeye başlayan saçlarım bu süre zarfında saçlı deride seyrelmelere hatta açılmalara yol açtı.Dışarı çıkarken utanıyorum özgüven kaybına yol açtı.Çok fazla stres dolu olan hayatıma daha fazla stres ekliyor bu durum.Çeşitli çözümler denedim fakat sonuç alamadım .Bu yüzden kesin çözüm saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum. Bu işi en güzel şekilde yapabilecek yer neresidir ?

Halen bulamadım hocam maalesef
  • quote:

quote:

quote:

Özel Sakarya hastanesinde doktor Mehmet sezgin yapıyormuş gidip görüşeceğim ben senin bilgin var mı ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Özel Sakarya hastanesinde doktor Mehmet sezgin yapıyormuş gidip görüşeceğim ben senin bilgin var mı ?

Sakarya Hastanesi'nde tedavi olmuştum geçen sene doktor tamamen dökülmeden saç ekimi yapmam demişti o günden beridir görünmedim orada doktora

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltimateEchelon -- 17 Temmuz 2015; 0:00:21 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sakarya Hastanesi'nde tedavi olmuştum geçen sene doktor tamamen dökülmeden saç ekimi yapmam demişti o günden beridir görünmedim orada doktora

Alıntıları Göster
    Sakarya hastanesine gittim 15 dakika kadar görüştüm tek seferde 3600 grafit saç ekebilceğini söyledi ya 3900 tl hesap söyledi bakalım araştırıyorum ama yaz dönemi tekrar gideceğim bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: kutluay26

Sakarya hastanesine gittim 15 dakika kadar görüştüm tek seferde 3600 grafit saç ekebilceğini söyledi ya 3900 tl hesap söyledi bakalım araştırıyorum ama yaz dönemi tekrar gideceğim bakalım

Alıntıları Göster
    uzun süredir araştırmaya devam ediyorum. İki seçenekte karar kıldım. Biri Özel Sakarya Hastanesi diğeri Acıbadem.Acıbadem ile görüştüğümde 3000 liraya tamamen yapılacağını söylediler tek seansta pazartesi günü sakarya ile görüşmeye gideceğim görüşme sonuçları sonrası konuyu güncelleyeceğim.

• UltimateEchelon kullanıcısına yanıt
    hocam naptın sakarya hastanesi ile görüstünmü mehmet sezgin yapıyor sanırım orda
  • kutluay26 K kullanıcısına yanıt
    siz naptınız kutluay hocam ekim yaptırdınızmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kowalskı

hocam naptın sakarya hastanesi ile görüstünmü mehmet sezgin yapıyor sanırım orda

Görüştüm hocam önümüzdeki yaz yaptıracağım sanırım kafayı kazıtmak gerekiyormuş cesaret edemedim açıkçası o şekilde gezmeye
  • UltimateEchelon kullanıcısına yanıt
    kafanda netleşen biyer varmı bende araştırma durumundayım 2 senedir tez yazcam bu konuda :) biraz pimpirikliyim ondan kafam çok karışık ama bu ara halletme niyetindeyim ki yaza hasat alayım :)
  • quote:

kafanda netleşen biyer varmı bende araştırma durumundayım 2 senedir tez yazcam bu konuda :) biraz pimpirikliyim ondan kafam çok karışık ama bu ara halletme niyetindeyim ki yaza hasat alayım :)

Sanırım sakarya hastanesinde yaptıracağım doktor daha iyi gibi geldi
  • quote:

quote:

Sanırım sakarya hastanesinde yaptıracağım doktor daha iyi gibi geldi

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben de eskişehirde yaşıyorum ve saç ektirmeyi düşünüyorum. Saçlarım tam dökülmüş değil ne yapmalıyım bir öneride bulunabilcek olan var mı ?

• furkan3191 kullanıcısına yanıt
    Yaşınız Kaç?
  • vertex26 V kullanıcısına yanıt
    25
  • Öncelikle dökülmeniz genetik mi onu araştırmak gerekli.Bunu anlamak için dayılarınıza ve amcalarınıza bakınız.Eğer ailenizde genetik dökülme var ise siz de buna yakalanmış olabilirsiniz.Dökülmeniz onlardaki açıklık seviyesi kadar olacaktır.Eğer genetik dökülmeniz yok ise yani strese bağlı,B12 vitamin eksikliği,çinko eksikliği,folik asit eksikliği v.d. veya kullanılan kalitesiz kozmetikler saç jölesi gibi nedenlerden dökülme yaşadıysanız PRP (Platelet Rich Plasma) tedavisi ile saçınız tekrar toparlanabilir.Ancak genetik dökülme sonucunda saç kaybı yaşadıysanız kesin çözümü saç ekimidir.Sağlıcakla....
  • beyler ne yaptınız ne ettiniz ? sakarya mı acıbadem mi ?

yoksa istanbul ankara üçgeni mi yok mu yaptırıpta öneride bulunacak ?
  • Şu an sakarya hastanesinde saç ekimi için kalıcı bir ekip yok, dışarıdan bir yerlerden gelip ekip gidiyorlar, Dr. Mehmet Sezgin Bey artık Ümit Vişnelik Hastanesinde çalışıyor ve saç ekimini orada yapıyor
  • hocaam merhabalar. ekim yaptırdınız mı merak ettim ?
  • es es ler yok mu ekim yaptıran
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.