Şimdi Ara

Eskişehir damaca su fırsatı ilk 2 su 5Tl sonra 8TL depozito ücreti yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.138
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Facebook'da gördüm ilanı reklam olarak çıktı anladığım kadarıyla tanıtım amaçlı bu Fiyat. En güzeli damacana ücreti almamaları.

Yorumlarda herkes iyi demiş hatta depozito almamalarina inanmayanlar var :) bakalım bende evdeki Kalabak su bitince sipariş vereceğim. Sipariş veren olursa lütfen burada paylaşsın
    Eskişehir damaca su fırsatı ilk 2 su 5Tl sonra 8TL depozito ücreti yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• batkent B kullanıcısına yanıt
    Şimdi sizden duyup sipariş verdim. Henüz farklı marka suyum bitmediği için sonra deneyeceğim.

Sadece bilgi vermek istedim. 2 damacana birden alabiliyorsunuz. Damacanaya depozito ödemiyorsunuz, ancak değişim için farklı firmaya da veremiyorsunuz ileride. Yani size emanet ediyor. Emanet için de 25 TL damacana başına taahhüt ücretini belirten bir form veriyorlar size. Aboneliği iptal ettirmek isterseniz damacanayı iade etmeniz gerekiyor. Yani aslında tam anlamıyla damacanayı "emanet" ediyorlar :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kirazlı kullanıyorum ben 3 senedir, fiyatı da 9 TL. Eğer memnun kalmazsanız ben kirazlıdan çok memnunum. Tavsiye ederim.

• muratozgulz kullanıcısına yanıt
    Şu sıralar 8 lira. Ancak bu süreç bitsin artık kaliteli bir arıtma cihazı ile bu damacana uğraşından kurtulacağım inşallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalabak suyuna benzer yumuşaklıkta su üreten arıtma cihazı bulsak keşke
  • Kalabak suyuna benzer su bulamayız bence... Onun yeri ayrı
  • serden kullanıcısına yanıt
    https://m.n11.com/overwater-12-asamali-kapali-kasa-su-aritma-cihazi-8-li-filtresi-P349172142

Bunu alin LG filtre ekleyin seceneklerden 569tl 4 aydir kullanıyorum harika tadı bana dua edersiniz.
    Ayrica KÖROĞLU SU ARITMA((0222) 221 12 00) firmasini arayin kurulum yaptirabilirsiniz ben 80 tl verdim sorunsuz kurdular .muhabbet ederken siz kaca satiyorsunuz dedim bunun gibi bir sistemi 1800tl dedi (birebir ayni sistem)Pahali su ariticilara para vermeyin derim filtreler kalite olarak benzer.
    Ben cok dusundum kararsiz kaldim alip almamakla sonuçta kalabaga alismistik yillarca tat olarak gayet guzel.bazen degisiklik olsun diye elmacik su aliyorum hanim icemiyor midem bulanıyor diyor😄Bir hatirlatma su aritici kullaniyorsaniz nihayetinde cesme suyu gibi minarelli olacagini düşünmüyorum ama arada beypazari maden suyu ve zaman zaman farkli sularla takviye edin bunyenizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende kalabak ın fiyatı yükselmesi, sürekli su kovalamaktan bıktığım için sultan su ya geçtim. 19 lt 8tl. Kesinlikle kalabağın yerini tutmuyor ama idare ediyor. Kar suyu da deneyeyim bakalım nasıl olacak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.