Şimdi Ara

ESKİŞEHİR: Bizim Toptan Açılış Fırsatı Sadece 8 Şubat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.110
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Eskişehir Tepebaşı Şarhöyük Mahallesinde Bizim Toptan Mağazası 8 Şubatta Açılıyor

100 TL üzeri 20 250 TL üzeri 50TL hediye puan veriyor. Toptan fiyatlardan, hem kurmsal hem bireysel herkes faydalanabiliyor.

Duyurulur.

• şöyle bir göz attım da, toptan fiyatlar bunlarsa, toptancılar hiç kazanmıyorlar demektir! bu da mümkün olmadığına göre sadece puan kısmı işe yarar görünüyor. o puanı da yine burada harcamanızı isterler. hoş olmayan bir kısır döngü. sözüm size değil @BayCC, yanlış anlamayın.
  • Bu firmadan almayın aldırmayın. İnternetten verdiğim 2 koli enerji içeceğinin bir kolisini yollayıp diğer koliyi yollamadılar. Ne kadar ulaşmaya çalıştıysam ulaşamadım firmaya
  • Perakende fiyatına toptan satış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar açılışa özel fiyatlar ise, açıldıktan sonrasını düşünemiyorum...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 18'lik bizim yağ iyiymiş 5 litresi 26'ya geliyor. Böyle ürunlerde 3 kişi bir olup almak lazım ama nerde o komşuluk.her 5 litrede 4 lira kâr için uğraşmazlar bile halbuki farklı ürünlerle (çuval kilo toz şeker vs) aya vursan 30 tl filan cepte kalır. O da bir evin ort. su faturasıdır. Ben o komsuya sahip olmadigim icin kendim aliyorum. 50 kilo Bor toz şeker 150tl bayağı gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memis0051 -- 8 Şubat 2018; 0:33:14 >
  • memis0051 kullanıcısına yanıt
    hocam, bu linkte migros marka ayçiçek yağı var. üreticisi bunge gıda (salat yağları) . ihtiyacınız varsa 18 lt. birden almanıza gerek yok.

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/18146648-30377-migros-aycicek-yagi-5-l-teneke
  • N11 11 kasimda 25tl maliyetle 18 kilo aldım bayağı var şu an ama tavsiyenizde güzel isyerinin ramazan paketinden 1 litreligi çıkmıştı kaliteli bir yağ.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.