Şimdi Ara

ESKİŞEHİR ANADOLU-OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
3.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hashus1099

quote:

Orijinalden alıntı: Hunter749

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: W

Eskişehir anadolu şehirlerine göre süper bir şehirdir, İstanbul'a göreyse kötü bir şehirdir.

Ufak, kalabalık ve sıkışık bir şehir ama aynı zamanda sosyal ve kültürel yönden son derece gelişmiş.

Osmangazi tarafına ben bir kere gittim ve yeri çok ters, hoş değil.

Ona nazaran Anadolu Üniversitesi ise hem konum olarak, hem mekan olarak çok daha iyi.

Tabii 2 Eylül Kampüsü biraz daha ters yerde onu dahil edemeyeceğim

sıkıntılı görünüyor. belkide akdeniz mimarlık yazcam. sattığımın memleketinde (22bin oldum) mimarlık okunacak yer yokk... bademlik,2eylül tam amele yeriymiş.bn de amele olcm belki*

amele yeri derken? tam anlayamadım.

kampüs uzakta. yağmurda, sıcakta ulaşım sıkıntı. git gel sabahları....

ulaşım sıkıntı, ama şehir içinden otobüsler ve servisler kalkıyor, derse yetişemeyen olmuyor. kampüs uzaklığı pek bir şey değil, abartılacak bir uzaklık yok.

sıcakta ulaşımdan bahsediyorsan, sıcaktan bezeceğin toplamda 2 ay anca olur. yağmur yağar ama 1 gün boyunca yağmur yağdığı olmaz. genelde baharların sıcak dönemlerinde ikindi vakti konveksiyonel sağanaklar olur, o da hep olmaz.

bu sene -20'leri gördük o kadar. 2 eylül'de bu sene yaz kış günde 12 saat kaldığım için biraz bilirim. şehirde bir şey yokken 2 eylül'de tipi oldu bu sene. onun haricinde diğer 3 sene hiç sert kış geçmedi, pek kar da yağmamıştı. bir 5 sene daha böyle kış olmaz zaten.

mimarlık bölümü, müh.mim. fakültesinden ayrılmış....

bi bilginiz varmı? ya da üniversiteyi arasam yardımcı olurlarmı?

• quote:

quote:

quote:

kırmızı 4 numaralı otobüse bineceksin. onun haricinde tamamen şehir dışında. yurdunu evini unut
    şehir içindeki yerlerde yaşayacaksın.

yani pişman olurmuyum?

şehir içinde ev tutup sadece okul için mi 2eylül yapıcam?

2 eylül kampüsü kötü mü yani

tabiki sadece okul için 2 eylül yapacaksın boş zamanını okulda geçirmek gibi bir huyun yoksa, yunus emre'de de okusan sadece okul için gidersin okula.

2 eylül kampüsü pek de güzel değil, internetten fotoğraflarına bakabilirsin. ama yunus emre'de okumayacaksan ogü de 2 eylül de aynı halt bence.

• Yok ayrılma falan yok nereye gitcekmiş merak ettim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

kırmızı 4 numaralı otobüse bineceksin. onun haricinde tamamen şehir dışında. yurdunu evini unut
    şehir içindeki yerlerde yaşayacaksın.

yani pişman olurmuyum?

şehir içinde ev tutup sadece okul için mi 2eylül yapıcam?

2 eylül kampüsü kötü mü yani

tabiki sadece okul için 2 eylül yapacaksın boş zamanını okulda geçirmek gibi bir huyun yoksa, yunus emre'de de okusan sadece okul için gidersin okula.

2 eylül kampüsü pek de güzel değil, internetten fotoğraflarına bakabilirsin. ama yunus emre'de okumayacaksan ogü de 2 eylül de aynı halt bence.

valla kulağı delik 1-2 arkadaşım geçen sene böyle bir şeyin olacağını söylüyorlardı. ama ben mimarlığın yunus emre'ye geçeceğini sanmıyorum, diğer bölümler bu tarafa gelir gibi.

mmf öğrenci işlerini bir ara, onlar gerekli bilgiyi verirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alexander Supertramp!

Yok ayrılma falan yok nereye gitcekmiş merak ettim.

https://www.anadolu.edu.tr/universitemiz/senatokararlari/sen2012_1.aspx

karar bu.

ama nerde olcak ?

• vay anasını.Hiç yeni bina görmedim ben de merak ettim şimdi.
  • quote:

vay anasını.Hiç yeni bina görmedim ben de merak ettim şimdi.

orada yazan bölümlere ait bi fakülte varsa işte güzel sanatlar fln. belki mimarlık oraya gitmiştir...

az önce aradım, mesaide kimse yok yarın ara dedi adam
  • quote:

quote:

orada yazan bölümlere ait bi fakülte varsa işte güzel sanatlar fln. belki mimarlık oraya gitmiştir...

Eğer oraya geçmişse daha iyi.Yunus emreye gidip gelirsin orası da kampüs olarak merkez kampüs yani baya güzel.
  • quote:

quote:

quote:

Eğer oraya geçmişse daha iyi.Yunus emreye gidip gelirsin orası da kampüs olarak merkez kampüs yani baya güzel.

2 eylülün alanı büyük ama bina az? orada bir yer olamazmı? ya da yapılaşma varmıydı?

• Yok yazın 3 ayda bina dikilcek halleri yok. Şimdi biraz bişeyler hatırlar gibi oldum.İç mimarlığın oraya taşınmıştır büyük ihtimal mimarlık. yani öğrenciler taşınmıştır.Kim bilir belki mimarlığın binasına da makine açarlar.
  • quote:

Yok yazın 3 ayda bina dikilcek halleri yok. Şimdi biraz bişeyler hatırlar gibi oldum.İç mimarlığın oraya taşınmıştır büyük ihtimal mimarlık. yani öğrenciler taşınmıştır.Kim bilir belki mimarlığın binasına da makine açarlar.

usta senin bölm neydi?
    birde iç mimarlığın orası nerde ve nasl?
  • Benim bölüm bilgisayar.iç mimarlık yunus emre kampüsünde merkez kampüs yani. iki eylül kampüsü de müh. mim. kampüsü diye geçiyor.
    Yunus emre kampüsü güzeldir.müh.mim.dışında diğer tüm bölümler ordadır ve boş alan yoktur her yer ağaçlık ve dolu dolu inşa edilmiş bi kampüstür.Eğer mimarlık oraya taşıncaksa mimarlık öğrencileribu habere çok sevinmiştir.Kim bilir belki de öğrenciler taşıtmıştır.
  • quote:

Benim bölüm bilgisayar.iç mimarlık yunus emre kampüsünde merkez kampüs yani. iki eylül kampüsü de müh. mim. kampüsü diye geçiyor.
    Yunus emre kampüsü güzeldir.müh.mim.dışında diğer tüm bölümler ordadır ve boş alan yoktur her yer ağaçlık ve dolu dolu inşa edilmiş bi kampüstür.Eğer mimarlık oraya taşıncaksa mimarlık öğrencileribu habere çok sevinmiştir.Kim bilir belki de öğrenciler taşıtmıştır.

şansıma belki dediğin gibidir de tercihime yazarım.

ama 2 eylülde kız kalmz hocam mimarlr fln giderse

belki kimyada fln fazladır..

• merak etme kimya depodur.
  • quote:

merak etme kimya depodur.

en kötü ihtimalle 2eylülde olurum. şehirden uzak ama kampüs nasıl?

çok mu cansızzz?
  • quote:

quote:

çok mu cansızzz?

önce şunu kafana sok üniversite orası lise değil hani canlı olsa nolcak gidiyosun derse giriyosun sonra çıkıp evine ya da merkeze gidiyosun hani uzak falan değil.Kampüste pek işin olmucak dersine girip merkeze dönuceksın.Cok uzak deıl ustteki yazılarımı oku.

• quote:

quote:

quote:

çok mu cansızzz?

önce şunu kafana sok üniversite orası lise değil hani canlı olsa nolcak gidiyosun derse giriyosun sonra çıkıp evine ya da merkeze gidiyosun hani uzak falan değil.Kampüste pek işin olmucak dersine girip merkeze dönuceksın.Cok uzak deıl ustteki yazılarımı oku.

rivayete göre önümüzdeki yıllarda 2 eylül kampüsüne taşınacak olan bölüm. mimarlık-mühendislik fakültesinden ayrı bir mimarlık fakültesi açılacakmış. bu fakültede mimarlık, iç mimarlık ve endüstriyel tasarım bölümleri olacakmış. zaten endüstriyel sanatlar yüksekokulu öğrencilere yetmiyormuş. allah'ın unuttuğu yerdeki o kampüs endüstriyel tasarım öğrencilerinin yaratıcılığını 5 katına çıkartır, evet.

ekşide buldum

biz 2eylüle devm o zmn. şans yokki

• quote:

quote:

quote:

quote:

çok mu cansızzz?

rivayete göre önümüzdeki yıllarda 2 eylül kampüsüne taşınacak olan bölüm. mimarlık-mühendislik fakültesinden ayrı bir mimarlık fakültesi açılacakmış. bu fakültede mimarlık, iç mimarlık ve endüstriyel tasarım bölümleri olacakmış. zaten endüstriyel sanatlar yüksekokulu öğrencilere yetmiyormuş. allah'ın unuttuğu yerdeki o kampüs endüstriyel tasarım öğrencilerinin yaratıcılığını 5 katına çıkartır, evet.

ekşide buldum

biz 2eylüle devm o zmn. şans yokki

Mühendislik Fakültesi, Anadolu Üniversitesi’nin iki ana kampüsünden biri olan İki Eylül Kampüsü’nde, 45000 m2 kapalı alanda yer almaktadır. Kampüsün içerisinde Mühendislik Fakültesi’nden başka Mimarlık ve Tasarım Fakültesi....

taşınmamış hay ben böyle işin

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.