Şimdi Ara

Eskiler daha mı güzeldi ? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
3.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyunlarla alay edenlerin videolarının bulunduğu eşsiz kaynak

http://speeddemosarchive.com/gamelist/

• quote:

Orijinalden alıntı: 007Fatih

Kaç tane atarim oldu hatırlamıyorum bile :) Sega Mega Drive varkende deli gibi NBA 97 oynardım... Hey gidi

/>

Hey gidi çocukluk günleri

• quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

quote:

Kaç tane atarim oldu hatırlamıyorum bile :) Sega Mega Drive varkende deli gibi NBA 97 oynardım... Hey gidi

/>

ya hep aklıma takılırdı şu atarilerin yanında bi silah wardı ördek tabak vururduk onunla bu köpekte vuramayınca gülerdi o nası işlerdi mantıgını hiç anlayamadım ? o zaman yüksek teknolojide yoktu ama televizyonda tuttugun yeri vururdu hala anlayabilmiş degilim

• quote:

Orijinalden alıntı: counterdoctor

quote:

quote:

/>

ya hep aklıma takılırdı şu atarilerin yanında bi silah wardı ördek tabak vururduk onunla bu köpekte vuramayınca gülerdi o nası işlerdi mantıgını hiç anlayamadım ? o zaman yüksek teknolojide yoktu ama televizyonda tuttugun yeri vururdu hala anlayabilmiş degilim

Aynen hala anlamadım o olayı yaa :S Aklıma bir sistem gelmişti ama düşündüm o dediğim gibi olsa tvnin büyüklüğüne göre bozulurdu ateş ettiğimiz yerin doğruluk oranı falan hala çözemedim yani

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: counterdoctor

quote:

quote:

/>

Aynen hala anlamadım o olayı yaa :S Aklıma bir sistem gelmişti ama düşündüm o dediğim gibi olsa tvnin büyüklüğüne göre bozulurdu ateş ettiğimiz yerin doğruluk oranı falan hala çözemedim yani

kendi kafamda kurdugum teknolojiye göre silahın ucuna ördek algılayıcı koymuşlardı o resmi yakalayınca ateşe basınca indiriodu ördegi ördek algılayıcıdan kastım ördek resmi tanıo

• Yalnız beyzbol toplarını vurduğumuz bir oyun da vardı, onun resmi de mi var şimdi. Ya da her yeni çıkan oyunda yeni silah mı almak gerekiyordu o zaman
  • onlar top degil tabaktı silahın ucun görünüodu ekranda bizde tabak vuruoduk teorimi çürüttügün içinde saol
  • eskiler her turlu daha guzeldi. bilmiyorum bundan 10-20 sene sonra da bugunleri ozler miyiz ama C-64 - Amiga ya da konsol bazinda Sega (master system ve mega drive), Super Nintendo ya da PS1 ve hatta PS2 gibi aletlerin verdigi tadi bu ve bundan sonraki nesillerde yakalamamiz imkansiz!
  • O Tabancanin Tusuna Bastiginizda Tum Ekran Siyah Olur Ve Sadece Ucan Ordek Yada Vuracaginiz Sey Neyse Beyaz Olur. Bu Arada Tabancanin Ucundaki Fotodiyot, Dogruttugunuz Yerdeki Beyazligi Algilar İse Ordegi Vurmus Olursunuz. Tv'nin Yenileme Hizi Algilayabilecegimizden Cok Yuksek Oldugu İcin Biz Bunlarin Hicbirini Goremeyiz ;)
  • nick ini gorunce hatirladim mesala Echonight eskilerden cok guzel bir oyundu
  • hehe benimde sayısız aterim filan oldu ama hiç birini özlemiyorum bile yaşım bazılarınza göre küçük ama halen içimde next gen ve next gen oyunlar aşkı var
  • Yaşlandık Ullleeeeeeeyyynnnnn

Eskiler daha mı güzeldi ?
  • Amiga'nın yerini hiçbir platform dolduramaz...
  • 1999 Yılında çıkan Urban Chaos gibi bir oyun hala kendini oynatıyorsa fazla söze gerek yok diyebiliriz.Şu an çıkan içi boş,grafik dolu oyunları bırakın 2.defa oynamayı,sonuna gelene kadar sıkıntıdan patlıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

O Tabancanin Tusuna Bastiginizda Tum Ekran Siyah Olur Ve Sadece Ucan Ordek Yada Vuracaginiz Sey Neyse Beyaz Olur. Bu Arada Tabancanin Ucundaki Fotodiyot, Dogruttugunuz Yerdeki Beyazligi Algilar İse Ordegi Vurmus Olursunuz. Tv'nin Yenileme Hizi Algilayabilecegimizden Cok Yuksek Oldugu İcin Biz Bunlarin Hicbirini Goremeyiz ;)

Allahım, çocukluğumun tüm gizeminin, esrarının çözümü karşımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 30 Ekim 2009; 0:51:16 >
  • Ben o tabancalı oyunları tabancayı ekrana yapıştırark oynardım ve bu yüzden hiç ıskalamazdım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

O Tabancanin Tusuna Bastiginizda Tum Ekran Siyah Olur Ve Sadece Ucan Ordek Yada Vuracaginiz Sey Neyse Beyaz Olur. Bu Arada Tabancanin Ucundaki Fotodiyot, Dogruttugunuz Yerdeki Beyazligi Algilar İse Ordegi Vurmus Olursunuz. Tv'nin Yenileme Hizi Algilayabilecegimizden Cok Yuksek Oldugu İcin Biz Bunlarin Hicbirini Goremeyiz ;)

Allahım, çocukluğumun tüm gizeminin, esrarının çözümü karşımda

yanlız hakikaten ekranın karardıgını görüyodum ben helal olsun sana ya walla yıllardır kafamı kurcalar dururdu bide tsubasa vardı oynadıgım saçma sapan bi sahada hep aynı yerde koşturup dururdu ama saatlerce oynardım mesela o oyunda bi gram grafik yok ama yıllarca oynamışımdır onu bi süper şutu herşeye bedeldi

• Bir de NES'de sincaplı mı ne oyun vardı evin içinde flaan geziyorduk ama çok ufaktık bardakların üstünden falan geçiyorduk sincaptık böyle macera oyunuydu bosslar falan gelirdi bu oyunu bilene helal olsun diyeceğim ben unuttum adını o aklıma geldi birden
  • quote:

bunun dışında ps1 i aldığım günkü mutluluğu ya da bi tekken 3 veya fifa 99 u ilk açtığımdaki şaşkınlığı bi daha yaşayamadım

+1

ps1 in hangi oyununu oynasam şok oluyordum. gran turismo-1, medievil 1-2, kulaworld, fifa 99, driver-1, mgs-1 oynarkenki şaşkınlığımı hala hatırlıyorum. yaw bunu nasıl yapmışlar demekten kendimi alamıyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beynini.delerim -- 31 Ekim 2009; 22:01:39 >
  • Contra, Final Fiğt,Double Dragon ah ah...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.