Şimdi Ara

Eskiden yapılmış ama ortadan kaybolmuş çeviriler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eski çevirilerin bir çoğu rapidshare linkli ve hepsi patlamış. Elinde çeviri arşivi olan varsa eski çevirileri paylaşsın lütfen. Örneğin unreal tournament 2004 ve unreal tournament 3 çevrilmiş ama çevirileri bulamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sadece menü veya %10-20 çevirilmiş yarım yamalar onlar.

• Steam'da biri vardı şimdiye kadar çıkmış tüm yamaları tek bir konuda biriktirip güncelliyordu, senelerce aktif de kalmıştı. Ne olduysa oda kaybolmuş, konuyu kapatmış ve çekmiş gitmiş. Benim araştırdığım kadarıyla şuanda öyle istediğin tarzda bir arşiv malesef yok.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeverTime -- 30 Haziran 2022; 16:2:51 >

• NeverTime N kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. Bu tarz yamalar daha elinizde varsa ve paylaşırsanız çok sevinirim. Zamanında baba oyunların çoğuna yama yapmışlar ama ortada link yok.

Evet hocam ben de oradan takip ediyordum ama konuyu kapatmış.

• walter61 W kullanıcısına yanıt

Iska steam'da ki rehberini sildiğinden dolayı bu eski türkçe yamalar kolay bulunmuyor artık :( Aradığın bir yama var ise yaz. Arşivimde mevcut ise paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeverTime -- 30 Haziran 2022; 17:28:48 >
  • Şöyle 2 sayfa var fakat uzun süredir güncellenmediği için çoğu yama linki kırık fakat arada çalışan siteler veya linkler mevcut.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=464077817

https://steamcommunity.com/discussions/forum/7/2850173019349835982

Eski ve yaması olan oyunları Steam'de topluyorum. Bulamadıklarım olursa yazarım. Yeniden teşekkürler.

• karma999 kullanıcısına yanıt

Iska'nınki iyiydi. Bunlarda zaten kolay bulunan yamalar var. Yine de teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.