Şimdi Ara

Eskiden Silkorad ... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
6.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: synaX:Lecter

quote:

Orijinalden alıntı: umbaba

quote:

Resimlerin bazıları 2002 ksro'dan, bazıları 2005-06 iSro'dan.
    2002'deki halini oynamayı bırak görme şansın yoktu ve bence eğlencelide değildi.

Bizim için isro yapıldı. O rada 160 silk göstermiş. Silki olan ve olmayanın arasında fazla bi fark yoktu. Betadayken zaten item malldakiler jewel boxlardan çıkıyordu.
    Bana aylık maymun çıkmıştı, aylık ticketıda gold kasıp 3m'e stalldan çekmiştim.

Eski map olarak gösterdiğin, iSro ile alakası yok. Haritanın media pk2 hali nette gezior ekleyebiliyorsun ama DB olmadığı için, sadece map görünüşü dğeişiyor
     Eskiden Silkorad ...

Önünüzde saygıyla eğilmemek mümkün mü?

vietnamda ne oynardık be. Herkes ezikti kitap sistemi çok iyiydi 1 yıldızlı kervandan 80 k kar elde ederdik günde 8 kere 1 yıldızlı kervan çekme hakkımız vardı , herkes deli gibi 1 yıldızlı kervan çekerdi. Düşen itemleri 50 k 100 k ya satabiliyoduk 5000 user vardı bazen servera giremiyoduk bile. Premiumlar 20 m idi 52 +3 sunlar 15 m idi 32 level sunlar 4 m. Deli gibi hunter thief kapışmaları vardı. 50 level olup onglarda taxi yapan kraldı. Vietnamlılar bizden 4 saat ileride olduğu için biz çok şanslıydık onlar yatarken biz tüm uniqueleri kesmiş oluyoduk. Exp , sp herşey eski silkroad gibiydi görev yapmadan kasılması imkansızdı vietnamlıların çoğu ingilizce bilmiyodu bazıları ile hiç anlaşamazdık translate den türkçe vietnamca çeviri yapıp konuşmaya çalışırdık :D çok bağlanmıştım bu servera.Burak sen bu videoyu burada paylaşınca anılarım depreşti :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaç canım kalmış -- 16 Eylül 2014; 14:09:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaç canım kalmış

vietnamda ne oynardık be. Herkes ezikti kitap sistemi çok iyiydi 1 yıldızlı kervandan 80 k kar elde ederdik günde 8 kere 1 yıldızlı kervan çekme hakkımız vardı , herkes deli gibi 1 yıldızlı kervan çekerdi. Düşen itemleri 50 k 100 k ya satabiliyoduk 5000 user vardı bazen servera giremiyoduk bile. Premiumlar 20 m idi 52 +3 sunlar 15 m idi 32 level sunlar 4 m. Deli gibi hunter thief kapışmaları vardı. 50 level olup onglarda taxi yapan kraldı. Vietnamlılar bizden 4 saat ileride olduğu için biz çok şanslıydık onlar yatarken biz tüm uniqueleri kesmiş oluyoduk. Exp , sp herşey eski silkroad gibiydi çok bağlanmıştım bu servera.Burak sen bu videoyu burada paylaşınca anılarım depreşti :(

Lv 64 olunca, elime de 64+5 speari cekip thieflik yapicaktim ama, lanet lag oynattirmadi bizi
    Ben bi ara Const. tan 5* aldim, roctan gecirdim Hotan'a girmeden yukari mujigilerde kistirip indirdiler. Ne para kiricaktim var ya

• quote:

quote:

vietnamda ne oynardık be. Herkes ezikti kitap sistemi çok iyiydi 1 yıldızlı kervandan 80 k kar elde ederdik günde 8 kere 1 yıldızlı kervan çekme hakkımız vardı , herkes deli gibi 1 yıldızlı kervan çekerdi. Düşen itemleri 50 k 100 k ya satabiliyoduk 5000 user vardı bazen servera giremiyoduk bile. Premiumlar 20 m idi 52 +3 sunlar 15 m idi 32 level sunlar 4 m. Deli gibi hunter thief kapışmaları vardı. 50 level olup onglarda taxi yapan kraldı. Vietnamlılar bizden 4 saat ileride olduğu için biz çok şanslıydık onlar yatarken biz tüm uniqueleri kesmiş oluyoduk. Exp , sp herşey eski silkroad gibiydi çok bağlanmıştım bu servera.Burak sen bu videoyu burada paylaşınca anılarım depreşti :(

Lv 64 olunca, elime de 64+5 speari cekip thieflik yapicaktim ama, lanet lag oynattirmadi bizi
    Ben bi ara Const. tan 5* aldim, roctan gecirdim Hotan'a girmeden yukari mujigilerde kistirip indirdiler. Ne para kiricaktim var ya

senin o ölüm anını hatırlar gibiyim hatta yolda ahmetten pill istemiştin oda getirmişti diye hatırlıyorum sonra ölmüştün :D :D Hayatımın en iyi private serveriydi. Lag bende çok fazla yoktu ama bi girdiğimide tam giriyodu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaç canım kalmış -- 16 Eylül 2014; 14:14:14 >

• quote:

quote:

quote:

senin o ölüm anını hatırlar gibiyim hatta yolda ahmetten pill istemiştin oda getirmişti diye hatırlıyorum sonra ölmüştün :D :D Hayatımın en iyi private serveriydi. Lag bende çok fazla yoktu ama bi girdiğimide tam giriyodu :D

Yok o pill konusu baska. Bu arada bu private degil offical server, vietnam'a vagli
    Senin nick neydi bu arada ?

• synaX:Lecter kullanıcısına yanıt
    İsmimin birincisi ElvanDalton , ikincisi Dovahkiin, üçüncüsü Jzargo
  • resmen duygulandım lan 80 capte 20 levellik dresslerle hunter lık yaptığım günler geldi aklıma, oğlum çok yanlış yerdeyim ya küfredicem oyunu bu hale getirenlere madem getiricektin bu hale bot çıkarıcaktın neden bize gece gündüz elle kastırdın o zevki niye tattırdın zalımın kızı
  • Ne mmorpgler denedim de hala gelip bakıyorum arada sırada buraya oyun eski haline dönmüştür belki bir umut diye..

Bir efsaneyi göz göre göre para uğruna harcadın ya JM alacağın olsun.
  • İlk açtığım çhar hem str hem inte vermiştim bütün skillerini vermiştim öğrendiğim zaman çhar alıp satıyordum harikaydı duygulandım oyunu mahvettiler
  • Ben de yeniden başladım private servera hiçbir zevki kalmamış artık her şey parana bakıyor

Eskiden Silkorad ...

Serverda da kimse yok tek başıma unique kesiyorum

• Evimdeki makinalardan birine sunucuyu kurdum. Arkadaslara aciyorum arada routeri. Birlikte kervan cekiyoruz PVP yapiyoruz Unique kesiyoruz sonra kapatiyorum sunucuyu . Artik en guzel boyle takiliniyor.

TR sunucusu acacagim pek yakinda 60 CAP. Diger private lardan farki tamamiyle ucretsiz olacak olmasi. Item mall itemlerinden sadece toplayici pet+global npc de oyun goldu karsiligi alinabilecek. Diger item mall urunleri de olmayacak. Bot yasak. Rapor edip kanitlayana hediye. Boyle basit hicbir ozelligi degistirilmemis event ivir ziviri olmayan rateleri de 1x olan sunucu. nostalji yapmak isteyen girip oynar. 10 kisi girmis bin kisi gelmis onemi yok. Maksat nostalji takilmak isteyen gelsin buyursun. Zaten 10 kisi de bir araya gelip kervan yaparsa 5 tif 5 kervanci acayip zevkli oluyor. Gecen benim lokal sunucumda 15 kisi aksiyon yaptik tadindan yenmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deniztns -- 3 Aralık 2014; 18:34:22 >

• Neden oyunu böyle mahvettiler anlamadim ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanoğlu işte... Mahvetmekte usta.
  • 2007 yılında OKS'e girmiştim pazar günü sınavda aklımda olan tek şey hemen sınav bitse de oyuna girsem :(
  • Şu konuya her girdiğimde gözlerim dolar
    Ben bu oyuna 2007de başlamıştım ozamanlar 80capdi hey gidi hey
    Peçe alırdım 500golddan , gider stala 2k dan koyardım , millet alınca çok sevinirdim
    Şerefsizler beni çok dolandırdılar Köpek canlandırma iksirini,bana köpek diye 100kdan satmışlardı ,hala içimde bir acı
    Taxi yapanlara giderdim , biraz uzakta beklerdim ordan exp alırdım, 5dk sonra filan farkederdi adam, atınca başka partiye giderdim öyle öyle kasılırdım
    52lv glavie charım vardı , 1saati 50kdan yapıyodum, sonra nuker skillini açıp 1saati 150k nuker yapmıştım millet gelmişti , kimseyi yanıma getirtmiyordum uzaktan uzaktan kasıyodum Tabi ong taxilerde çok şerefsizlik yaptım , milletin paralarını alıp 10dk sonra gidiyodum Pişman değilim
    __AsTSuBaY__ nickli esmer abim vardı , çok iyilik yaptı bana , Alexanderdaydı , eğer bu forumdaysa ulaşsın bana
    Serverler dolu olurdu , oyüzden babamın telefonunu saat 6.30a kurardım , erkenden girerdim servere,eskiler bilir ozamanlar girmek çok zordu ,tabi no dcyide bilmiyodum
    Bağımlı olduğumu 9.sınıfın yazında fark ettim, babam oynatmamıştı bende ağlamıştım Ozamandan sonra hep yazları oynadım

• cezaalp kullanıcısına yanıt
    En azından dürüst.
  • Nasıl bu hale geldi ? Hep daha fazla , daha fazla istediğimiz ve Joymax'inde istediği için...
    Daha fazla isteme konusunda kusura bakmayın tek suçlu oyun yapımcı şirket değil.
  • Ee kardeş öyle ama , su yakmıyoz

Bak tek istediğim 80-90-100-110 diye ayrı ayrı server açılması , herkes istediği yerde oynar.Benim anlamadığım joymaxın oyuncusu kalmadı ve bunlar hala birşey yapmıyolar?
    Acaba gizliden gizliye silkroad 2 içinmi uğraşıyolar
  • yine özlettiniz bize oyunu! eski tadı olacağını bilsem hemen döncem isroya
  • HsnÇr kullanıcısına yanıt
    Hotanda 500 kişi birden oluşunu ve manyak kasışını hatırlıyorum :( ne güzel gunlerdi...
  • Level sınırı 100 levelde idealdi, ah be olm Shakramlarda kasmayı özledim.. Lord çıkınca ordan Lord aramaya gitmek felan eskiler eskiden güzeldi be... Ayrıca birde blade bi çarım vardı. 51 level olup komboları açmak için heyecanlanıyordum. En nihayetinde 51 level olmuştum. Annem ve babam gece oynamama izün vermezdi. Bende sabredip gece oyuna girip komboların tadını çıkarmaya çalışıyordum. Birde sagopa kajmer ateşten gömlek şarkısını yeni çıkarmıştı. 8. Sınıftaydım. Hiç unutmam 2 derse girip kaçmıştım. Koşa koşa eve gidip hem 51 olmanın zevkini hem de ateşten gömlek şarkısının tadını çıkarıyordum. Duygulandırdın lan öyle böyle değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcevatsener -- 5 Aralık 2014; 20:58:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.