Şimdi Ara

eskiden pc de sabaha kadar oyun oynardik (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
3
Favori
19.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Oyun oynayacağım yerde Mat çözüyorum

Birazdan da Canlıların Sınıflandırılması çözeceğim.

Oynayın, sıkılmayın. Ne güzel şeydir onlar..

Yirmi birinci yüzyılın en güzel hediyesidir onlar..

Onlarsız olmaz ki

NPC'ler bile özlenir mi ki
    15 yaşındasın konu sahibinin bahseettigi zamanda 15 sene öncesine tekabül ediyor. Kısa o zaman sen yoktun :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Witcher ve Skyrim olmasa oyun oynayasım yok. Açıp açıp bu iki sanat eserini oynuyorum.

Tabi tonla oyun çıkıyor ancak içi boş, hikaye ve atmosfer namına birşey vermiyor. Yaşın ilerlemesinin de doygunluk ve daha seçici olma konusunda etkisi var tabi.

• Eskiden Fm'de günde 1 sezon bitirirdik şimdi iki maç yapıp kapatıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitsin yemek yicem

27 yaşındayım oyun bağımlısıyım. Hafta sonları sabahlıyorum. İçinizdeki hayalperest çocuk öldüğü an sıkılmaya başlarsınız. Bana da mesela film-dizi izlemek sıkıcı geliyor. oturduğum yerde sadece ekrana bakınca sıkılıyorum. Ben kontrol etmeyi yönetmeyi seviyorum
    Hangi oyunları oynuyorsunuz acaba ?
  • Aynen öyle hocam, o sorun bende de var. En son üniversite'ye hazırlanmadan önce Half-Life serisini zevkle oynayıp, bitirmiştim lakin üniversiteyi kazandıktan sonra şöyle bir oyun listeme baktım ve oynanacak hiçbir şey bulamadım. CS:GO deseniz oyuncu kitlesi rezalet, tek başına oynanılmayacak oyun. ETS2 deseniz TruckersMP de trafik kurallarını bilmeyenler dolu Ne yapsam şaşırdım artık öyle dizi veya film izleyip çıkıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

üstü çiziklerle dolu gta vice city cdsi ile yüklemeye çalışmak, setup loading olurken mouse üzerine getirip ilerleyip ilerlemediğini fare imlecinden anlamaya çalışmak. deamon toolsu kefşetmek oyuncehennemi forumdan rip oyunlar aramak ne günlerdi be
    Oyun arşivi nden kimse var mı, TurkNavy falan. @goodorevil

• quote:

Orijinalden alıntı: AnotherPlanet

Ben gece 3lere 4lere kadar oyun oynar sabah 7.30 gibi kalkar okula giderdim. Simdi zaten oyun oynamaya vakit cok az, olsa da zevk vermiyor ve ayrica gunde 7-8 saat uyumazsam sabah kalkamiyorum.
    işte sorun bu zaten. boş zaman yok. bir de geçim derdi hayat koşuşturması oyun oynamayı boş iş haline getiriyor. oyun oynadığı için insan kendini bir yandan suçlu hissediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5993D5759

Oyun arşivi nden kimse var mı, TurkNavy falan. @goodorevil

Alıntıları Göster
    Vay be Oyun-Arsivi hey gidi be. Wellet BJKlee falan da vardı galiba. Milan Baros'a benzeyen bi abi vardı hatta

• quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Vay be Oyun-Arsivi hey gidi be. Wellet BJKlee falan da vardı galiba. Milan Baros'a benzeyen bi abi vardı hatta

Alıntıları Göster
    fulloyun vardı bir de. admini max payne vardı o sitedeki çocuklar için allahtı resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

Yaşımız aynı hocam, başlayın derim cidden sevmiştim, bende Battlefield 1'e bakıyorum en çok ama eskiden 4-5 saat aralıksız oturabilirken şimdi ilk yarım saat, bir saatten sonra sıkmayan oyun yok, yaşımızdan mı kaynaklı bilemiyorum
    Sırf pc ye ayıp olmasın diye en son metro exodus tomb raider son oyunu gears 4 ü bitirdim aldığı zevk 0. En iyisi mafia 2 oynamak tekrardan 2010 yılında oynadığım oyunu şuan deliler gibi özlediğimi fark ettim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Eric Theodore Cartman.

Ben de evlendikten sonra oyunlara bayağı bir ara verdim. Güzel bir mmorpg arıyorum ama hepsi p2w bas parayı vur damage i. Ya millet zaten alışmış battleground oyunlara uçaktan atla savaş öl baştan. Mmorpg kültürü vardı biz küçükken herkes oynardı lvlıyla övünürdü muhabbetleri geçerdi vs artık yok
    Tek oynanacak MMORPG WOW bence artık.
  • Benim tek sorunum vakit. İşten güçten fırsat bulup oynayamıyorum. O yüzden mobil oyunlara sardım.
    Girip 2 zindan atıp çıkıyorum onlarda da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüseyinhayko cepkinci

Mezunmusunuz hocam
    Evet hocam.

• Max payne 2 yi 3-4 kere oynayıp bitirmişimdir. Atmosferini searyosunu seviyordum. Nancy Drew 8-10 farklı serisini Grim Fandango, Monkey İsland, Sanitarium, Dreamfall, Broken Sword, Phantasmagoria ve Tomb Raider serisi daha niceleri. Adventure tarzı öldükçe Fps ye saplandı kaldı oyunlar. Bi de son zamanlar Life is Strange i oynamıştım. Güzeldi hakkaten. Şimdi artık yaş da gelince sarmıyor artık. Ama güzel işler çıksa oynanır bence.

• Aynen çok doğru. Evden uzak 1-2 gece kalınca bilgisayarı özlüyorum, gelince açıyorum bilgisayarı sonra mutfağa uğrayıp geliyorum ve bilgisayarı kapatıyorum. Çok saçma oysaki çok isteğim vardı. Artık sadece YouTube ve Twitch için bilgisayarı açıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben sıkılmaktan ziyade vakit kaybı oldugunu düşünerek bu yazın başında tamamen bıraktım, zaten pc oyunlarını bırakalı bi 1 yıl olmuştu ama telefonda online mobalara sarmıştım, onlarda da oyna oyna elime bi şey geçmiyo, tamamen bıraktım, tavsiye ederim
  • 30 yasındayım gunde 1 saat oyun oynuyorum her aksam yatmadan once cok ozluyorum sabahlara kadar oynamayi

Asla bikmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDamagE -- 17 Eylül 2019; 15:49:38 >
  • Dünyanın oyununa sahibim fakat kesinlikle hakkını veremiyorum. Yaş ile alakalı olduğuna ben de katılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SatanistSlave

Hangi oyunları oynuyorsunuz acaba ?

Alıntıları Göster
    Warhammer vermindite 2 oynuyorum bu aralar

genelde hack n slash tarzı oyunlar seviyorum
  • Evde 1 senelik oyuncu laptop var ama gram zevk alamıyorum fallout serisini new vegas da bıraktım 4 çıktı çerezlik oyun gibi bitirdim, witcher 3 çıktı 2. oyundaki keyfi alamadım.
    Eskiden böyle miydi? Bfm1 ve 2 yi internet kafede arkadaşlarla saatlerce oynadığımı bilirim.
    Evdeki kutuları karıştırırken oyunun kutularını buldum ama PC ye cd bile takamayınca üzüldüm.
    Oyun sektörü fastfood zincirlerine dönüştü kullan-at çerezlik oyunlar çıkıyor sürekli

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.