Şimdi Ara

eskiden pc de sabaha kadar oyun oynardik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
3
Favori
19.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • suan sadece online cod2 oynuyom ama ondanda zevk aldigim soylenemez hileciler serverleri doldurmuş gerci artik oyun oynamanin kendiside zevk vermiyor keske eski gunlerdeki gibi sabaha kadar soluksuz oyun oynayabilseydim pc youtubeya girmekten ibaret artik satsam hic ozlemicem

• ben önceden de oynamazdım ataride oynadıgım marıo nun tadını verebılen bı oyun cıkmadı, ilkokulda öğlen arası kaçar gta, counter, nfs oynardık şimdi evimde pc bile yok aslında tüm bunlar şu, sahip olamadığın herşey sana çekici geliyor yaptıkça keyif alıyorsun ama hayatta bir çok şeyin tadına baktıgında bi yaşanmışlık olduğunda artık eskisi kadar keyif vermiyor, lise bitti araba merakı başladı hız yapıyoruz kapışıyoruz falan dedim kendi arabam olsun gittik aldık daha galeriden çıkarken dedim eee aldık arabayı şimdi napıcaz ?
    GoW yarısında duruyor daha bitircem. GTsport 10 saat falan oynadım.

RDR2 1 haftada bitirdim yüzüne bakmadım sonra. Metro'yu indirdim PC'de 5 dk oynadım duruyor öyle.

Death Stranding'i bekliyorum. Kült oyunlar hariç oyun olayı benim için bitmiştir.

GTA6, Last of Us 2, Cyberpunk 2077 hariç oyun beklemiyorum.

Yaş 33.
    Anasının karnından fırlayan online oyuna giriyor. Hileciler de öyle. Geçen telefon almaya gittik adam diyor ki bu rootlu pubg'de hile yapıp oyun kazanıyorum diye sırıtıyor. Güler misin ağlar mısın? Benim en sevdiğim zamanlar CS 1.6 ile CS 2D oynadığım zamanlardı bir de AC2 zamanı 2007-2011. R.I.P
    Yaşla alakalı değil aslında. Genel olarak tatminsizlik ve kaliteyi koruyamamak. Aynı durumu günümüz dizi, film ve kitaplarında da görebiliyoruz son yıllarda çıkan hangi filmden keyif aldım hatırlamıyorum açıkcası eski filmleri izlemek benim için daha güzel geliyor şu sıra. Bunun yanında artık oyunların coğu grind mantığına sahip. Özellikle online oyunlar sürekli aynı şeyi yapıp profil, hesap kasmak üzerine ve bu da insana boşa zaman harcıyormuş hissi veriyor. Onun yerine iyi senaryolu, ilerleme hissi verip merak uyandıran, bölümleri iyi ve ayrıntılı tasarlanmış bir oyun oynadığım zaman hala aynı tadı alabiliyorum ben ve bu devirde böyle oyun bulmak nerdeyse imkansıza yakın. Tabiki de zekvkler kişiden kişiye değişebilir ama açık dünya, online oyunlardan çok, bana ne yapcağımı söyleyen çizgisel oyunlardan hala çok keyif alıyorum. Eski oyunları düşündüğünüzde oyunların daha çok bu formatta olduğu görebilirsiniz. Atari salonlarındaki oyunlar bile bölüm bölüm ilerleme üzerineydi sürekli aynı şeyi yaptırmıyordu. Önemli olan doğru oyunu bulmak ve bir ps4 sahibi olmak bence.
  • Strateji oyunları oyna

One more turn
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Strateji oyunları oyna

One more turn
    oyun oynamak bos gelio artik
  • şoray uzun yolda kullanıcısına yanıt
    Teknoloji ve zenginlik çağı sıktı çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun oynayacağım yerde Mat çözüyorum

Birazdan da Canlıların Sınıflandırılması çözeceğim.

Oynayın, sıkılmayın. Ne güzel şeydir onlar..

Yirmi birinci yüzyılın en güzel hediyesidir onlar..

Onlarsız olmaz ki

NPC'ler bile özlenir mi ki
  • 2010'dan sonra çıkan neredeyse hiçbir oyunu oynamadım büyük veya küçük. çünkü çöp bir pcm var. saçma sapan browser oyunları, filmler, spor, müzik, forumlarla geçti benim zamanım...
  • aynı sorun bende de var :D insanın yaşı büyüdükçe hayatında daha gerçek bişeyler istiyor sanırım :D
  • Lisede kafelerde sabahlara kadar half life, Üniversitedeyken öğrenci evinde Cabal Online soluksuz oynardık. O zaman istediğim sistemi hatta fazlasını şimdi kurdum ama hiç oynayasım yok. Netflix youtube daha fazla keyif verir oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzer durumdayım. Yalnız değilsin. Ama hala oynuyorum.

• bana göre değişen hala bişi yok.bak saat sabahın 7 si oyunum yarım saat önce bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Lisede kafelerde sabahlara kadar half life, Üniversitedeyken öğrenci evinde Cabal Online soluksuz oynardık. O zaman istediğim sistemi hatta fazlasını şimdi kurdum ama hiç oynayasım yok. Netflix youtube daha fazla keyif verir oldu.
    Aynen.
    Galiba büyüyoruz...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RevengeRain kullanıcısına yanıt
    Mezunmusunuz hocam

• İşten güçten vakit mi kalıyor yahu. On dakika boşluk bulunca mutlu oluyor insan.

• Bende aynı durumdayım sadece Online arkadaşlarla muhabbet halindeysem oyun oynayasım geliyor

• ben önceden de oynamazdım ataride oynadıgım marıo nun tadını verebılen bı oyun cıkmadı, ilkokulda öğlen arası kaçar gta, counter, nfs oynardık şimdi evimde pc bile yok aslında tüm bunlar şu, sahip olamadığın herşey sana çekici geliyor yaptıkça keyif alıyorsun ama hayatta bir çok şeyin tadına baktıgında bi yaşanmışlık olduğunda artık eskisi kadar keyif vermiyor, lise bitti araba merakı başladı hız yapıyoruz kapışıyoruz falan dedim kendi arabam olsun gittik aldık daha galeriden çıkarken dedim eee aldık arabayı şimdi napıcaz ?
  • Yaş kaç hocam. Yaş ile alakalı olabilir. Ben de 27 yaşına geldim ben de sıkılıyorum artık oyun oynamaktan. Hey gidi günler..

• Anasının karnından fırlayan online oyuna giriyor. Hileciler de öyle. Geçen telefon almaya gittik adam diyor ki bu rootlu pubg'de hile yapıp oyun kazanıyorum diye sırıtıyor. Güler misin ağlar mısın? Benim en sevdiğim zamanlar CS 1.6 ile CS 2D oynadığım zamanlardı bir de AC2 zamanı 2007-2011. R.I.P
  • Birkaç sene öncesine kadar yazları sabaha kadar multiplayer FPS oynardım; çok da zevkli olurdu, ama hayatımı boşa harcadığımı görünce bıraktım. Şimdi yeni sistem topluyorum, ama ne günde 12 saat oyun oynayacak zamanım, ne de enerjim kaldı.

• Yaşla alakalı bir durum...Yalnız değilsin...
  • Kesinlikle yaşla alakalı.Artık doygunluk noktasına ulaşınca insan sıkılıyor.
    Aynı örnekler cok mevcut.
    Misal evlilik belli bir nebzeden sonra aşk kavramını yitirip,mantıga dönüşüyor.
    Misal iş,çalışmak.Belirli bir süre tecrübe ettiği için aynı işi sürekli yapa yapa sıkmaya başlıyor.
    İnsan hayvan gibi değil.Yemek ye,yat,üre mantıgı yok.
    Sürekli farklı şeyler yapası geliyor.
    Oyunda böyle,9 yaşından beri ben de oyunlara sarmıştım.
    Şimdi yaşım 25.
    Gta vice city ilk tüplü bilgisayarıma yüklediğim zaman,şuan ilk cocugun oldugu zaman mutluluguna eş değer.O setubun her attıgı yüzdelik tık tık yapıyordu kalbimi
    Gta 5 ilk yüklediğim zaman 0 heyecan ve mutluluk vardı.
    Setupu tıkladım,gittim yemek yedim.Sallabaş takıldım.
    Kısaca doygunluk durumuna geldi.
    Oyun pcsi var,günde toplasan 1 bilemedin 2 saat oyuna bakarım.Oda bıka bıka kusa kusa

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.