Şimdi Ara

Eskiden oynadığım bir flash savunma oyunu vardı. Bir türlü bulamadım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, eskiden oynadığım bir savunma oyunu vardı flash. adını unuttum. arıyorum arıyorum bir türlü bulamadım. Savunma strateji oyunu:

oyunda, bir kahramanıwz, canavarlar geliyor onları durdurup öldürmeye calisiyoruz. çeşitli vurma güçlerimiz var. su ateş gücü yıldırımda vardı galiba bunlarla vurunca manamız azalıyor. SU İLE VURUNCA MANAMIZ DOLUYOR(su değilde mavi bir skill de olabilir. suya benziyordu). Ayrıca Volkan dikebiliyoruz araziye otomatik canavarlara vuruyor. Piramit dikebiliyoruz. İki tane piramit dikince ışın oluşturuyor ışından geçen canavar yavaşlayıp zarar görüyor.

Baya büyük, çok güzel görselli, çok kaliteli bir flash oyundu. Armor games den yada mochigames ninjakiwi den çıkmış gibi çok kaliteliydi.
    Böyle hem kahramanın skilleriyle vurabilen hemde kule volkan piramit dikip otomatik vuran bir oyundu. süper bir oyundu arıyorum bir türlü bulamuyorum şimdi.
    Neydi bu oyunun adı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzmankaynak07 -- 6 Şubat 2015; 13:52:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: uzmankaynak07

Arkadaşlar, eskiden oynadığım bir savunma oyunu vardı flash. adını unuttum. arıyorum arıyorum bir türlü bulamadım. Savunma strateji oyunu:

oyunda, bir kahramanıwz, canavarlar geliyor onları durdurup öldürmeye calisiyoruz. çeşitli vurma güçlerimiz var. su ateş gücü yıldırımda vardı galiba bunlarla vurunca manamız azalıyor. SU İLE VURUNCA MANAMIZ DOLUYOR(su değilde mavi bir skill de olabilir. suya benziyordu). Ayrıca Volkan dikebiliyoruz araziye otomatik canavarlara vuruyor. Piramit dikebiliyoruz. İki tane piramit dikince ışın oluşturuyor ışından geçen canavar yavaşlayıp zarar görüyor.

Baya büyük, çok güzel görselli, çok kaliteli bir flash oyundu. Armor games den yada mochigames ninjakiwi den çıkmış gibi çok kaliteliydi.
    Böyle hem kahramanın skilleriyle vurabilen hemde kule volkan piramit dikip otomatik vuran bir oyundu. süper bir oyundu arıyorum bir türlü bulamuyorum şimdi.
    Neydi bu oyunun adı??

Medeniyet Savaşı Burdaki oyun olabilir mi? Anlattığına baya benziyor galiba.

• Alakası bile yok. Tek bir kahramanımız var. Birden çok yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kingdom rush

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kingdom rush değil. yazdıklarımı gerçekten okudun mu? bir tane ana şampiyonuz diyorum. bu şampiyonla gelen canavarların geçmesini önlüyorsun. su gibi mavi skill atınca manan doluyor. ateş skili atınca daha cok vuruyor. yıldırım skilide vurabiliyorsun. ek olarak kule dikebiliyorsun volkan dikebiliyorsun volkanlar otomatik vuruyor. 2 kule dikince birbirine bağlantı oluşturuyor yavaslatıp hasar veriyor canavarlara. cok kaliteli görüntüsü var oyun 1. sınıf kaliteli görüntü. kingdom rushdan bile kaliteli grafikleri. Savunma oyunu. Defans oyunu. yok oldu gitti oyun ya. yer yarıldı içine girdi sanki
  • tamam çoktan "kendim" buldum oyunu. oyunun adı "Nuke Defense". çok sevdiğim güzel bir oyun. keşke bir iki bugu düzeltilip yeni serileri çıksa.
  • Oynadım 1 saat falan çok sarmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.