Şimdi Ara

Eskiden öğretmenler çok kaliteliydi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlkokuldaki hocalarımı hatırlıyorum çoğu idealistti vasat bi mahallede devlet okulunda okumama rağmen. Lisem iyiydi oradakiler de kaliteliydi ama orayı saymıyorum sınavla girdikleri için. Eskiden öğretmenlik puanları yüksek miydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eskiden 81 ilde 21093810 tane üniversite yoktu, sayılı insanlar eğitim fakültelerine girebiliyorlardı. Bu nedenle daha kaliteli insanlar öğretmen oluyorlardı. Şimdi eksi netlerle mühendislik fakültelerine giriliyor. Nedeni bu kadar basit.

• oa.banner kullanıcısına yanıt

Müzik öğretmenimiz vardı kadın trt spikeri gibiydi.

• benim ilkokul öğretmenim biyoloji bölümü mezunu mükemmel bir insan. 25 sene geçti hâlâ arar sorarım hatta iki sene önce buluştuk bayramda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maraz Alinin sağ kolu kullanıcısına yanıt
    60 puan üzeri devlet personeli sınavından puan alırsan atanıyordun ve bir dönem lisans mezunu eğitim fakültesi olsun olmasın herkesi öğretmen yaptılar 4 yıllık at bakıcılığı mezunu öğretmenler var yani nasıl kalite ama 😅😁

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Yüksekti, hocam sen YL yapıyordun birkaç sene önce, okulla ne işin kaldı da öğretmenleri andın :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • isimgerekmez kullanıcısına yanıt

Yok la bu sene haziranda bitirdim.

HO

• Şimdiki aklım olsa okumazdım eziyetti, üni bile bitiremezdim şimdiki aklımla., Okuldur öğretmendir hocadır görmek istemiyorum bııhhhtım 😂

• Eskiden öğretmenler dayakçıydı, yetkileri vardı, öğrencileri muma çevirirlerdi. Şimdi süt dökmüş kedi gibi yaptılar öğretmenleri. Ayarında dayak kesinlikle olmalıdır. Bunu dayak yemiş bir öğrenci olarak söylüyorum.  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.