Şimdi Ara

Eskiden Geceler Benimdi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kimse yoktu sokaklar bomboş sanki dünyada sadece ben varmışım gibi bişeydi. Kimsenin ışığı yanmaz yolumu sokak lambaları ve ay aydınlatır laptopumun ışığıyla nesneleri seçerdim. Şimdi öyle mi? Değil; herkes sahura kalkıyor ramazan davulcusu tüm sessiz romantik ortamı bozuyor 1 ay nasıl katlanacağım buna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bey Amca -- 1 Ağustos 2011; 3:04:48 >

• Eskiden Gecelerde Benimdi

dahi anlamına gelen de ayrı yazılacak arkadaşım
  • nasıl bir fantezin var arkadaşım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwr

Eskiden Gecelerde Benimdi

'Eskiden Geceler Benimdi' yazacaktım ki 'de' fazla yazılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Dayıoğlu

Kimse yoktu sokaklar bomboş sanki dünyada sadece ben varmışım gibi bişeydi. Kimsenin ışığı yanmaz yolumu sokak lambaları ve ay aydınlatır laptopumun ışığıyla nesneleri seçerdim. Şimdi öyle mi? Değil; herkes sahura kalkıyor ramazan davulcusu tüm sessiz romantik ortamı bozuyor 1 ay nasıl katlanacağım buna

İmzandan dolayı sana saygı duyuyorum.
    İyi Akşamlar , Hayırlı Ramazanlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cwr

Eskiden Gecelerde Benimdi

'Eskiden Geceler Benimdi' yazacaktım ki 'de' fazla yazılmış.

Double Einsteinlar basmis burayi kacin
  • Şuanda davulcular geçiyor uzaktan hoş geliyor ama birazdan bizim mahalleye girecek. Gene gecenin en büyülü tarafı olan sessizliği bozdu
  • Rahatsız oluyorum ben de davulculardan.İnsanların sahura kalkması , dinlerinin gereğini yerine getirmesi gayet doğal.Ama birinin eline davulu kapıp pat küt vura vura beni rahatsız edememesi gerekirdi gecenin bir yarısı.
  • quote:

Kimse yoktu sokaklar bomboş sanki dünyada sadece ben varmışım gibi bişeydi. Kimsenin ışığı yanmaz yolumu sokak lambaları ve ay aydınlatır laptopumun ışığıyla nesneleri seçerdim. Şimdi öyle mi? Değil; herkes sahura kalkıyor ramazan davulcusu tüm sessiz romantik ortamı bozuyor 1 ay nasıl katlanacağım buna

helal olsun kardeşim
    İSYANKAR SOKAKLARIN TÖVBEKAR DELİKANLISI......
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.