Şimdi Ara

eski üye olmak nasıl bir duygu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
1.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bazen görüyorum 2006 - 2010 arası üyeler var 10.000 mesaj atmış bazıları 5.000 falan bu kadar mesaj sayısı ve üyelik tarihi nasıl hissettiriyor acaba? benim diğer hesabım 2012 kayıtlı ama pek kullanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eskiyim ama ufaklıklardan.(95'liyim)

2007 falan pokemon crater bölümü+yugioh+digimon+hamachi oyunları,(Bu bölümlerde takılan nickler görüyorum ara sıra hala, ancak çekiniyorlar burlardan geçtiklerini söylemeye) envaye çeşit o dönem oynanan oyunlar. 1 yıl kadar takıldım, sonra bayağı uğramadım, 2009'da girdim oyun genel, özellikle DMC konusu vardı. 2011 konu dışı, 2012 ygs/lys, o dönem bıraktım 4-5 yıl sonra yine ygs/lys başka bir bölüm için. Şimdi o da geçti, ortalıkta dolanıyorum sahipsiz.
    2011 girişliyim eski sayılır mıyım bilmiyorum ama ilk geldiğim zamanlarda üyeler arası belli bir seviye vardı.

Fakat şimdi çoğu üye birilerine laf sokup ego şişirmekten tutun da ilgi çekmek için saçma sapan trollükler yapana kadar olan boyutu gördüm.

Çökmeler ve reklamlardan bahsetmiyorum bile.
  • Benim gibiler eski oluyorsa üzücü. Cunku forumun gecmisini biliyorsunuz ve suan gecmisiyle alakasi yok. Hic cokmeyen ve konu disinda bile inanilmaz kaliteli konular acilan bir forum hayal edin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 6 Aralık 2017; 19:24:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel bir duygu.

Bazen biri bana bir laf sokunca

Mesaj sayıma bak velet diyip konuyu kapatıyorum.

Geçen biriyle konuşuyordum sokakta.

Diyor bro senun en buyuk başarın ne

Diyorum forumda mesaj sayım.

• Bence eski üye olmak falan hikaye, ben bu foruma ilk üye olduğumda herkes ergen gibi;
    ( liseli alert, sığınaklara saklanır, ilkokullu, yaş max 15) gibi insanları küçük gören canlıların kol gezdiği bir yerdi.

2012 senesinden bahsediyorum, onun evveli hakkında pek bir yorum yapamayacağım ama eskiden 'hastalık belirtilerimi' yazdığımda genelde bu forumu görürdüm, genelde boş şeyler bulunurdu.

** Ama şöyle bu forum teknoloji forumu, zamanında teknolojinin en kıt olduğu dönemlerde çoğu insanın fayda sağladığı, vaktini geçirdiği bir yer olabilir. Ama ben konu dışı adamı olduğum için, diğer işlevleriyle ilgilenmiyorum.

-Bir başka noktaya parmak basmak istiyorum biraz forumu gömmek gibi olacak ama; geçmişten beri hep kendi muadillerinin alternatifi olmuştur. Benim kayıt olduğumda inci sözlük ten alınma konular ve espriler rövaştaydı. Şuan da ekşi sözlük, hatta ekşiden sıkılıp biraz da başka yerleri karıştıralım diyen yazarların uğrak yeri.

*** Ayrıca konular çok kaliteli demiş arkadaşın birisi, ben zamanında konu dışının altını üstüne getirmiş biri olarak, (gerek konu hortlatma olsun, üstüme tanımam, hatta yönetici arkadaşların ricası üzerine bundan vazgeçmiştim) gerçekten öyle eskiden çok kaliteli konular açılmıyordu.

(Konu dışı hariç hiç bir bölümü hakkında bir bilgim ve fikrim yok yanlış anlaşılmasın.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9E5CA2A6B -- 6 Aralık 2017; 13:26:35 >

• Güzel bir his tavsiye ederim
  • 2007 yılından beri üyeyim ama o zamanlar 10-11 yaşında falandım bir şey görmüşümdür, üye olmadan bakılmıyordur öyle üye olmuşumdur kesin
  • Fosiller geliyor kaçın

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Benim gibiler eski oluyorsa üzücü. Cunku forumun gecmisini biliyorsunuz ve suan gecmisiyle alakasi yok. Hic cokmeyen ve konu disinda bile inanilmaz kaliteli kadar konular acilan bir forum hayal edin..

"Angelica'nın Yılbaşı Alışverişi (SS'Li)"

• Eğer eskiden daha kaliteli olsaydi forum t r de degil burada takilirdim bunu net söylüyorum. Her sey bos muhabbet csb falan değil

• KıL

• Bilmem benim hesap 10 11 yıllık sonucunda sıradan bir üyelik işte hiç bir farkı yok.
  • 2011 girişliyim eski sayılır mıyım bilmiyorum ama ilk geldiğim zamanlarda üyeler arası belli bir seviye vardı.

Fakat şimdi çoğu üye birilerine laf sokup ego şişirmekten tutun da ilgi çekmek için saçma sapan trollükler yapana kadar olan boyutu gördüm.

Çökmeler ve reklamlardan bahsetmiyorum bile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2007 😄

• İlk 2009 da üye olmuştum o sıralar knight online’ın 50 lvl görevi sayesinde forumla tanıstık tabi. Sonra konu dısını keşfedip takılıyodum. İlk hesabım konu dısında sınırsız çizilmişti yanlış hatırlamıyorsam:D 2010-2012 yılı falan çok iyiydi daha eskisini bilmediğim için o yılları söylüyorum. Evde tv programı izlemek yerine konu dısında güler eğlenirdim işten gelince :D

• Benden eski var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: brohakkındırxd

Çok güzel bir duygu.

Bazen biri bana bir laf sokunca

Mesaj sayıma bak velet diyip konuyu kapatıyorum.

Geçen biriyle konuşuyordum sokakta.

Diyor bro senun en buyuk başarın ne

Diyorum forumda mesaj sayım.

Katılım zamanı: 18 Haziran 2016
  • Eskiyim ama ufaklıklardan.(95'liyim)

2007 falan pokemon crater bölümü+yugioh+digimon+hamachi oyunları,(Bu bölümlerde takılan nickler görüyorum ara sıra hala, ancak çekiniyorlar burlardan geçtiklerini söylemeye) envaye çeşit o dönem oynanan oyunlar. 1 yıl kadar takıldım, sonra bayağı uğramadım, 2009'da girdim oyun genel, özellikle DMC konusu vardı. 2011 konu dışı, 2012 ygs/lys, o dönem bıraktım 4-5 yıl sonra yine ygs/lys başka bir bölüm için. Şimdi o da geçti, ortalıkta dolanıyorum sahipsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sKjaer -- 6 Aralık 2017; 15:33:49 >

• 2006 üyesiyim, knight online yüzünden üye oldum. Soruları alayım

• birşey hissettirmiyor, arada sıcak fırsatlarda vs. takılıyorum artık, bir de gündemde önemli bir gelişme/konu var ise konu dışı,
    ama neredeyse her gün bakarım hürriyet'ten sonra fix.
  • 2008 üyesiyim mesaj sayım 51 😂

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.