Şimdi Ara

Eski Türkiyeyi Özlüyor Halk (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
548
Cevap
4
Favori
29.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
411 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üzülme daha çok güzel günler göreceğiz hep beraber. :)
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt

Şu anki durumdan iyi. En azından doktoru görebiliyormuşsunuz :)) Biz şu anda doktoru görmek için haftalarca bekliyoruz :)

• Valla eski türkiyeyi aratmıyor ekrem, ana alterler bile tuzlanmamıştı rezil oldu millet bugün. İktidar partisini eleştirelim okey ama yerine kim gelecek chp mi? Öyleyse akp kalsın daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

Valla eski türkiyeyi aratmıyor ekrem, ana alterler bile tuzlanmamıştı rezil oldu millet bugün. İktidar partisini eleştirelim okey ama yerine kim gelecek chp mi? Öyleyse akp kalsın daha iyi.

3 gün önce gördüm E5 te kar küreme aracını Allah'tan çalışmıyor ha

• Brother ToLGa B kullanıcısına yanıt

Sen gördüysen tüm problem çözülmüştür zaten. Aç akşam haber kanallarını izle bakalım.

• Ben de özlüyorum. Insanları özlüyorum. Yaşam tarzını özlüyorum. Fakirliği bile özlüyorum. Halley'i, eti cin'i birer birer alırken daha mutluydum. Gelir düzeyinin artması mutluluk getirmiyor. Toplum kötüye gidiyor. Çocuklarım için çok endişeliyim.
    Eskiden forumlar bile daha farklıydı. Güzel tatlı atışmalı tartışmalar yapardık. Mizah daha gelişmişti. Şimdi, isteyen üzerine alınsın istemeyen alınmasın ama seviye, tartışma adabı ve entellektüel düzey yerlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Navi -- 18 Ocak 2021; 15:38:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski Türkiye de hiç bir başbakan,cumhurbaşkanı;zillet,terörist vs gibi şeyler demez di bu bile özleniyor.
  • İnsanları iftiralar ile korku içinde yaşattıkları yeni Türkiyedeyiz

Eski Türkiyeyi Özlüyor Halk
  • Buyrun yeni Türkiye milyonlarca insan ücretsiz sağlık hizmeti bile alamıyor bu ülkede.

GSS garabeti

https://twitter.com/gazeteduvar/status/1351187700515282947?s=21
  • 10 yıl önce marsa mı gidiyorduk? Bilmesek görmesek inanacağız da. 2000 sonrası nesil bunlara inanıyor nasılsa
    10 yıl önce çok daha kötüydü. Yine buna şükür

• turkishairboy T kullanıcısına yanıt
    Boş yapma 2000 sonrası nesil diyon belki benden küçüksün,o 90'lı yılları 200'li yılların başını yaşadık ve özlemle arıyoruz şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Anor~

Bu mesaj silindi.
    "Kitap oku" diyip bizi çocuk gibi süt içip uyumaya teşvik eden, devlet denen gecekondusunun her bir birimi içten çürümüş ve kokuşmuş bir şahıs cevap veremeyince içki kullandığımı hatta iğnelemek için kaçak içki kullandığımı iddia ederken "içiyon" gibi kelimeler sarf ediyor. Sırf kara propaganda yapmak için içinizdekiler Atatürk ayyaş mıydı diye sorabiliyor, bu düzeninizde ne atanız ne AK Parti'niz ne de CHP'niz 1 kuruş etmiyor. 1 kelimeyle dahi savunulacak hiçbir şeyiniz yok devlet olarak topluma verecek hiçbir şeyiniz kalmadığı gibi, pisliğinizde boğuluyorsunuz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elbet bu siyasal islam gidecek ve kurtulcaz

• Buyrun eski Türkiyede özgürlük ile yeni Türkiye arasında ki fark

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt

Bizim için önemli olan çıkarlarımız. kişisel olarak değil halk olarak, hak ve özgürlükler olarak bişey elde ediyorsak başta kimin olduğunun bir önemi yok. ha mhp ha hdp ha akp fark etmez. önemli olan ortak çıkarlarımızı yükseltmek ve korumak. siyaset olarak biz öyle bir konumdayız ki %15-20 oranındaki oy değişimimiz bile ülkedeki en güçlü koalisyonu çökertiyor. Bundan önceki cahil nesil bu gücün farkında değildi ancak biz farkındayız. şunu da eklemek istiyorum ilerleyen zamanlarda pkk diye bir bahane olmayacak çünkü onu kendi ellerimizle tarihe gömüyoruz + gücünün farkında olan okumuş bilinçli bir nesil geliyor, geliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Boş yapma 2000 sonrası nesil diyon belki benden küçüksün,o 90'lı yılları 200'li yılların başını yaşadık ve özlemle arıyoruz şu an.

90’lı yılları özlemle mi arıyorsun?

bırak bildiğin troll’sün..

allahım 90’lı yılları özlemle arıyorum diyen de çıktı ya, sana cevap vermek bile gereksiz aslında..

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.