Şimdi Ara

Eski Türkiyeyi Özlüyor Halk (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
548
Cevap
4
Favori
29.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
411 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yoo etmezler. Cidden hayal kuruyorsunuz. Ha siyasi İslama karşılar ve nefret ediyorlar.

Lakin birey ve hakları bambaşka bir konu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son seçim sonuçlarından sonra türkiye halinden gayet memnun gözüküyor, oyna devam

• Valla kime ne anlatıyorsunuz kardeşim. Çevremde torpilden yakınan ne kadar insan varsa ki çoğu Tayyip Erdoğanı hiiiç sevmiyor İlk buldukları torpille üniversiteye yerleştiler. Ben açıkça hakkımla bir yere gelmek için bekliyorum. Bu tatavacılar ancak kendilerini kandırılar. Sadece bulamadığınız için b.k attığınız bir eylemmiş torpil ben akademik hayatta çok net gördüm.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Kemalizm bildiğin bir inanç şekli araştır diyorum sadece.
  • ülke berbat halde. çalışanlar, emekliler, esnaf bitik. zamlar yağıyor. iktidara ses çıkaranın tepesine çökülüyor. utanmaz troller akp şakşakçılığı yapmaya devam edebiliyorlar. tabi bir sürü yalan ve iftirayla. yaptıklarının adı ülkeye, vatandaşa ihanettir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşler daha kötüye gittiğinde iktidarın da gideceğini düşünenler venezuela'ya baksın. Maduro halen görevde :)

• Cevap vermediğiniz zaman blok koyanlara da bir sözüm var YÜRÜÜÜ ANCAAA GİDERSİNNN

• E şimdi daha beteri var. Yargı berbat ötesi.

Ülkeyi 80 yıldır akp tarzı partiler yönetti bu arada. Ve kişisel hak ve özgürlüklere karşı öyle bir ihtimal yok.

Saçma sapan bir korku yaratma çabası.

• Yoo değil. İçinde olduğum şeyi bana anlatmanız çok enteresan.

• Jitemi çok özlüyoruz misal
  • altai35 A kullanıcısına yanıt
    Neresi iyi taş çatlasa 20 saniye muayene için sabah 4 te kalkıp sıraya girmek mi? Film sonucu için 2 kez gitmek mi? 20 saniyede doktor kafasını bile kaldırmaz neyin var der herkese aynı ilacı yazar geçerdi. Daha şuram ağrıyor der demez ağrı kesici öksürük şurubu yazar yollardı. Sırada en az 100 kişi var muayene 10 da başlar 12 de mola en erken 13.30 da gelir 14 de giderdi. Öğleden sonra da ilaç kullanım talimatını yazardı yalnızca bu arada. Doktorun kendi muayenehanesine gitmezsen ne ameliyat olur ne de tahlil verir oraya gidenlerin tahlillerini ssk da yaptırırdı tabiiki.

Ha şimdi çok mu iyi randevu bulmak çok zor ama Allah o günleri aratmasın.

Ben herşey çok iyi demiyorum, kemalistler ülkeyi 80 yıl yönettiler. Onların istediği gibi hareket etmeyen hükümetlere karşı da hep darbe yaptılar, yani yönetim hep onlardaydı. Adamlar kafa ölçmüşler zamanında. 2001 2002 yılında Kürtçe konuşmak yasak, bu gün en azından eğitim dili olması için çalışma yapılabiliyor. Rte geçmişte devletin bize karşı yaptığı haksızlıklara karşı başbakan olarak özür diledi. O yüzden kemalistler asla başa gelemez, bu ülkede kimin iktidar olacağına biz karar verdiğiniz sürece (Kürtler olarak) kemalistler asla hükümet olmayacak.
    Evet o zamanlar ssk muadil ilaç üretirdi.

• muhalif13 kullanıcısına yanıt
    İlaç varmıydı o dönemde ben hiç hatırlamıyorum. Ama İlaç kuyruğunda ölenler diye haberler çıkıyordu.
    O zaman isinize gelmiyor diyelim yada ne olduğunu tam olarak kavrayamadınız daha .
    Konyaya ambalaj tesisi mi? Yoksa çanakkale ye heykel mi? Ne vaadi var. Eski mhp li eski akp li akşener babacan mı? Akp neyse bunlar da aynı.

• tersosmos kullanıcısına yanıt
    İlaç almak ilaca ulaşmak istanbul da bile çok zordu. Hele doğuda çok çok daha zordu.

• muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Doğuda elektrik tv de yokmuş doğru mu hocam merak etmişim dir hep bu konuları.
  • Eskiyi özleyen vizontele izlesin ne var bunda büyütecek yada Kemal sunal filmlerini yeniyi özleyenler de yeni dizileri izlesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tersosmos -- 18 Ocak 2021; 0:13:18 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.