Şimdi Ara

Eski Turkcell'lilere fırsatlar!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
4
Favori
10.485
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell eski müşterilerine üst paketlere geçerse +30 gb hediye bir de dijital operatörde hediye havuzundan istediği hediyeyi seçme hakkı veriyor. Faturalıya geçmek isteyen tüm müşterilerine yine aynı şekilde 30 gb ve hediye seçme hakkı veriyor. bende eski turkcelli olduğum için yararlanacağım bu kampanyadan bakalım hediye havuzunda neler var bu ara evde olduğum için oyun oynuyorum bir oyun konsolu alsam işimi görür
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/yeni-faturali-dunyasi

• Arkadaşlar harika bir fırsat var.

750dk + 100sms + 8GB İnternet

(İlk ay ekstra 10GB hediye)

Yalnızca 39 TL

1 yıl taahhütlü

Normalde son 90 gün içinde yeni tesis, numara taşıma ya da ödeme tipi değişikliği yaparak faturalıya gelenler yararlanabilir.

Fakat turkcell'in bir açığından dolayı herkes bu tarifeye geçebiliyor.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/turbo-super-firsat

Tarifeye geçmek için

TURBOSUPERFIRSAT yazıp 2200'a gönderin. Gelen mesajı onaylayın.

Hali hazırda başka tarifede taahhüdünüz varsa da geçebiliyorsunuz, cayma bedeli çıkmıyor. Yüksek faturalı tarifeden de buna geçebiliyorsunuz hepsi denendi.
    Yıllardır Turkcelliyim, 2 ayım kaldı taahhütün bitmesine gün sayıyorum Türk Telekom'a geçeceğim. Beni Türk Telekom'a geçme kararı aldıracak hale getirdi, o derece yıldım. Hem en yüksek ücreti ver hem berbat internet bağlantısıyla işkence çek. Şu son 6 ayımı pişmanlıkla geçirdi. Bunu diyeceğimi hiç tahmin etmezdim ama "Turkcell pişmanlıktır" !!!
  • Ne oyun konsolu ? Hediye havuzuna bakmadinizmi ?;yok 2 haftalık internet yok günlük 5gb vs saçma sapan hediyeler.
    Ha, 10 yil uzeri müşterilerine yaptıkları kampanya daha efsane o ayrı !!! 😁😁😁

Eski Turkcell'lilere fırsatlar!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 yılı aşkın süredir turkcelliyim baya güzel fırsatlar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ser_ka_n -- 11 Nisan 2020; 15:45:31 >
  • Saçma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim iki hattım var biri kontürlü biri faturalı diğerinide faturalı yapmak istiyordum hazır fırsat varken yapabilirim. diğerinde de eski müşteri avantajımı kullanırım artık sağol haber verdiğin için
  • iyiymiş hep yenilere olacak değil ya birazda bize yapsınlar tabi
  • En az 20 lira fazla olmak üzere üst paket...

• 20 TL lik fark vereceksiniz 12 ay sizi bağlayacak hiçbir yere gidemeyecek siniz 5 TL indirim alacaksınız yorum yok

• Oyun konsolunu bulamadım hocam hediye havuzunda

Abone son 10 yıldır ya da daha uzun süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyorsa şu hediyeler içerisinden seçim yapabilecektir:
    3 adet Haftalık 2 GB paketi
    3 adet 30 günlük 500 dakika paketi
    3 adet 30 günlük 1000 SMS paketi
    3 adet Haftalık 5 GB sosyal medya paketi.
  • Yıllardır Turkcelliyim, 2 ayım kaldı taahhütün bitmesine gün sayıyorum Türk Telekom'a geçeceğim. Beni Türk Telekom'a geçme kararı aldıracak hale getirdi, o derece yıldım. Hem en yüksek ücreti ver hem berbat internet bağlantısıyla işkence çek. Şu son 6 ayımı pişmanlıkla geçirdi. Bunu diyeceğimi hiç tahmin etmezdim ama "Turkcell pişmanlıktır" !!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fena değil bana kalırsa diğer operatörlerde çok kampanya falan göremiyorum ben turkcelli olmanın bana kalırsa en iyi yanından biri böyle kampanyaları mesala geçen hafta salla kazanda faturamı ödediler muazzam bir şey
  • ben 3 operatörüde denedim en memun kadığım turkcell neden derseniz çekim gücü diğerlerine göre daha kaliteli fiyat konusundada çeşit fazla bir çok paketi var oradan buradan illa bir şey yapıyorlar gb kazanıyorsun diğerlerinde bu kadar bol keseden hediye yok
  • Çok eski Turkcell'liyiz, numara taşıma olayı başlayana kadar dayanmıştık. :)
  • ben de hattımı turkcelle taşımayı düşünüyordum turktelekomda internet yerlerde önceden de çekmediği olurdu son dönemde sürekli donuyor arkadaşlarımda turkcelli olanlar gayet rahat hazır kampanyada varken geçerim 30 gb bana bir ay yeter
  • ben de yılların turkcellisiyim hiç sorun yaşamadım o yüzden devam ediyorum salla kazan yapıyorum her hafta dergilik TV+ üyeliklerime hediye verdiler
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Bende 2 hatta var TT trkcll yerine göre değişiyor internet hızları adres değişikliği yaptım eski evde Turkcell açık ara öndeydi hız olarak yeni evde TT açık ara önde Turkcell İnternet ara ara kopuyor internet gidiyor ama TT hiç kopma olmadı eski ev ile yeni ev arasında 200 300 mt anca var ama TT daha iyi

• Pazartesi geçtim türkcell e hayattaki şansım hep böyle ya 😏

• ser_ka_n kullanıcısına yanıt
    Hocam baya güzel derken? 20 TL üzeri bir tarifeye geçtiğinde 5 TL indirim mi güzel?
  • kaz gelecek yerden tavuğu esirgemez bunlar, boş yaygara yapıyorlar. trkcl in uygun kampanyası nerde görülmüş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne saçma bir kampanyadır bu
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.