Şimdi Ara

Eski Televizyonda Teledünya?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kablo Tv abonesiyim Teledünya'ya geçmeyi düşünüyorum. Ancak televizyonumun bunu destekleyip desteklemediğini bilmiyorum. On yaşından eski tüplü bir televizyonum var. Markası Arçelik 3351 AVS

Sadece anten giriş ve kırmızı sarı A V girişleri var. HDMI falan yok?
    bu model televizyonumda Teledünya'yı kullanabilir miyim? cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

• scart bağlantısı bu mudur onu netliğe kavuştursak? bununla teledünya kullanabilir miyiz?  Eski Televizyonda Teledünya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FeykIM -- 14 Kasım 2016; 21:50:35 >
  • FeykIM F kullanıcısına yanıt
    hocam tv niz bumuhttp://www.ekilavuz.com/kilavuz/b4c1beb840c0ebf8/6/arcelik/tv-3351-avs/televizyon
    bunda arkada scart girişi var görünüyor 12 nolu anlatımda
    eğer oda yoksa
    şu dönüştürücü ile tv ye aktarım yapabilirsinizhttp://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/akilli-kutu-rf-modulator-P84446526?cid=604001&gclid=CLvnrMzOrdACFUKfGwodGJwDTA&gclsrc=aw.ds

• bursalı963 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam epey cahildim bu konuda verdiğiniz linkteki cihaz evet. orada scart girişi belirtildiğini görünce yıllardır kullandığım televizyonumu yeniden tanıdım hiç dikkat etmemişim anten girişinin oradakı girişe :) kurulum için başvurdum sorunsuz kullanırız inşallah.
    daha önce çağrı merkezleri hdmi gerekir dediği için beni şüpheye düşürmüştü sonra daha bilgili bir arkadaşla konuştum da işi çözdük neyseki sağolun tekrar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeykIM

teşekkürler hocam epey cahildim bu konuda verdiğiniz linkteki cihaz evet. orada scart girişi belirtildiğini görünce yıllardır kullandığım televizyonumu yeniden tanıdım hiç dikkat etmemişim anten girişinin oradakı girişe :) kurulum için başvurdum sorunsuz kullanırız inşallah.
    daha önce çağrı merkezleri hdmi gerekir dediği için beni şüpheye düşürmüştü sonra daha bilgili bir arkadaşla konuştum da işi çözdük neyseki sağolun tekrar.

estağfurullah arkadasım bilgisizlik diyelim
    hepimiz insanız her şeyden bilgimiz olcak değil
    hayırlısı olsun
    sorunsuz kullanıcağınıza eminim ben uyduneti tüplü tv de olsun hd tv de olsun artı 22 inç monitörde bile dönüştürücü ile rahatlıkla kullanıyorum sizde kullanırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: FeykIM

scart girişi cihazda da var. HD kutudan scart kablosu çıkmıyorsa bir tek scart kablosu alarak kullanabilirsiniz. HD kanallardan HD görüntü alamazsınız. Ama HD olan kanalları da izleyebilirsiniz. Mesela Nat GEO People kanalının sadece HD olanı var. SD görüntü kalitesinde de olsa Nat Geo People kanalını izleyebilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.