Şimdi Ara

Eski Telefonunu Vodafone’a Getirenler Yeni Sony Xperia XZ Premıum 1800 TL’ye Varan İndirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
4.101
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Vodafone'dan yine akıl oyunları. Heaaplarsan 1800 zamlı çıkıyor fiyat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: un momento

Yorumlara katiliyorum sony anca andoridin apple'i olur. HTC varken sony anca apple olur zaten.

HTC önce Türkiye'de pazara girsin sonra bakarız.

Korkudan Türkiye pazarından kaçtılar bugün sıfır HTC alacağım dediğinde hangi mağazada buluyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pipoti

quote:

Yorumlara katiliyorum sony anca andoridin apple'i olur. HTC varken sony anca apple olur zaten.

Korkudan Türkiye pazarından kaçtılar bugün sıfır HTC alacağım dediğinde hangi mağazada buluyorsun?

ben hep yurtdisindan aldigim icin sorun olmuyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pipoti

quote:

ben hep yurtdisindan aldigim icin sorun olmuyor

İşte bozulduğu zaman fln para iadesi alamıyorsun o sıkıntı. Yine de düşününce tabi 3000TL'lik modeli 1700TL civarına getirip 1900TL'ye mâl etsen kâr kârdır.

• piyasada bana göre ıphoneden sonra en kaliteli telefon sony dir 2 sene sony z2 kullandım servise sadece birkez gittim oda sesimin karşı tarafa gitmemesiydi 2 günde tertemiz yapıp kağıtlarıylan elime verdiler. sony türkiye garantiliydi ve kvk yapmıştı

şu anda ppi derecesinin en yüksek olduğu telefon sony xz premiumdur 807 ppi buda ekran konusunda nekadar ilerlediklerini gösterir bu değer ıphonelerde bile yok. üstte sony ve garantisine laf eden arkadaşlar içinse iyice araştırın ondan sonra konuşun sony türkiye garantisi olmayan ürünler yüzünden garanti servisini kötülemek yanlış bişedir.

kampanyaya gelirsek boş kampanya bana göre herşeyi onların insiyatifinde olacak beğendikleri telefonlar en az 1000 tl üstü olacak bunlara kanmayın

sony piyasada biraz pahallıdır ama adam gibi telefondur. gidin tertemiz sony türkiye garantili olan bir telefon alın kan emicilere paranızı kaptırmayın.

• Keriz silkeliyorlar

• Sony ler mühendislik harikası, garanti biter bitmez telefon veriştiriyor. Çin telefonu alacağım, tokai çakmak gibi, işi bitince atacağım

• Servis işi bayiden bayiye değişiyor galiba. Xperia Z1 telefonumu garantinin bitmesine 10 gün kala Teleservice'e verdim. Kulaklık girişine pamuk vs kaçtığı için ses gelmiyordu, şarjı çabuk bitiyor dedim. Telefonun kasasını, bataryasını, kulaklığı değiştirip 4 gün içinde teslim ettiler. Bu yüzden bir sonraki tercihim yine Sony olacak
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.