Şimdi Ara

Eski Telefonunu Vodafone’a Getirenler Yeni Sony Xperia XZ Premıum 1800 TL’ye Varan İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
4.101
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski Telefonunu Vodafone’a Getirenler Yeni Sony Xperia XZ Premıum 1800 TL’ye Varan İndirim

Dünya çapında son teknolojileri aboneleriyle buluşturan Vodafone, akıllı telefon sektörünün önde gelen markalarından Sony Mobile’ın Süper yavaş çekim özelliğini sunan Motion Eye™ kameraya sahip yeni modeli Xperia XZ Premium’u çok özel bir kampanyayla pazara sunuyor.

Vodafone ve Sony Mobile işbirliğiyle hayata geçirilen kampanya kapsamında, geçerli modellere sahip çalışır durumdaki eski akıllı telefonunu Vodafone’a getirenler “Akıl Almaz Değişim” kampanyası kapsamında yeni Xperia XZ Premium’a 1.800 TL’ye varan indirimlerle ve Vodafone Red ayrıcalıklarıyla sahip olabilecek.

http://www.bilisimedya.com/2017/07/eskiyi-vodafone-getir-yeni-sony-xperia.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technova -- 11 Temmuz 2017; 12:52:29 >

• Anca 1800 verilir o telefona,yani beleşe gelmesi lazım, ekran kasa oranı en kötü telefonlardan, kronik sony el yakması da varsa tadından yenmez.
  • Çö!p İp7+ 256gb götürün 1800 sayıyorlar onun dışında hiçbir cihaza 1800 indirim hakkı verilmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski bir Sony fanatiği olarak, servis konusuna da dikkat çekmek isterim. F/P iyi telefonlar. Belki bazı konularda rakipleri arasında en iyisi. Ancak kronik problemleri sık yaşatan bir marka olarak en önemlisi servisi...
    Sony tabletim Teleservice 'de arızalandı veya kayboldu. Servisten alabildiğim tek cevap "Sony ücret iadesi kararı verdi". Sony Türkiye de bu konuda yetkisi olmadığını biliyor ve "inceliyoruz" deyip duruyor. Dava açmak zorunda kaldım.

Telefonumsa (z3) manyetik şarj ünitesini kullanmama rağmen iki kez şarj soketi kapağı düştüğü için KVK'ya gitti. Sony sitesindeki tarihe göre dahi garantisi bitmemiş görünüyorken "fatura tarihi baz alınıyor" diyerek ücret istendi. Bir hafta boyunca ücretsiz tamir ettirebilmek için Sony ile yazıştım. Sadece kapak değişimi, önceki servis sonrası kamera içine giren tozların sebep olduğu leke ve pilinin 1 gün bile dayanmaması şikayeti ile tekrar değiştirilmesi için 300 TL'ye yakın para istediler.
    İlgili kanun maddeleri, KVK'da daha önce geçirdiği 20 günlük tamir süresi vs. derken ücretsiz olarak sadece şarj soketi kapağını yenileyip teslim ettiler.
    Bununla ilgili de yasal hakkımı kullandım.

Bilirkişiye götür, dilekçe hazırla, yaz; cevap bekle... Zaman hepimiz için önemli. O yüzden teknik servis konusuna çok dikkat edin. Şikayet sitelerini ve forumları iyi inceleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BallıBey -- 11 Temmuz 2017; 13:7:45 >

• Android telefon alınacaksa en iyi tercih SONY'DİR.

• Aynı şekilde benim Z3'ün de su geçirmezliğini sağlayan şarj kapağı garantisi biter bitmez düştü. Manyetik şarj ünitesi de telefona uymuyor. Telefonun çıkıntılarında mühendislik hatası var ama servis kabul etmedi bunu. Hoparlörlerinin sesi her geçen gün azalıyor. Yazılımsal hiçbir sorun olmasa da (takılma, donma vb.), donanımsal olarak çok kaliteli değil. "Planlı eskitme" yüzünden ancak 2 yıl verimli kullanabileceğiniz telefona (ki ben Note 2'yi rootlayıp 5 yıl kullandım anakartı yanana dek) büyük meblağlar ödemeyin.

• Sony pişmanlıktır.
  • eraysgt kullanıcısına yanıt
    Daha neler

• Sony'nin kötülenmesine seviniyorum, fiyatları ucuzlar bizler de alırız.

Kendi teması ve yazılımı, şarj süresi ve komple cihaz kalitesi olarak Android'in Apple'ı. Bir kaç sorun yaşamama rağmen bu böyle.

Millet alışmış ne olduğu belli olmaya GM, Vestel, Casper fln kullanmaya. Samsung desen zaten apayrı bir boyut. LG desen bozulmayan modeli yok.

Ancak konuya dönecek olursa Vodafone dümen yapıyor 1700TL'ye bu telefonu verecekse hemen gidip alayım.
  • Soğuk fırsat hatta fırsat bile değil.
  • telefonun tasarımı iyi değil. sony takoz gibi köşeli tasarımlardan artık vazgeçmeli. ekran/kasa oranı da çok düşük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 11 Temmuz 2017; 15:19:46 >
  • IFA'da yeni telefonu tanitilcak klasik sony MWC 2016 da tanittigi telefonu temmuz ortasinda sunuyor.

IFA da tanitilacak tel anca subatta cikar.Telefon cikmadan eskiyor 960 fps disinda goze carpan ozellik yok.

Tasarim zaten cop kimse kusura bakmasin :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1800e satsalar yine almayan bi sürü insan olur. GM elite gibi tasarımı kaç yıllık, iğrenç bir obje.
  • o goruntu nedir ya... samsung kose birakmadi telefonda bu adamlar ekran yerine koseleri uzatiyorlar... bedava verseler almam.. saka saka.. alir satarim...
  • kronik sorunları olsun servisi olsun gerçektende sıkıntılı sony muhattap bile olmuyor ne yazarsan yaz copy paste cevap atıyorlar seninle servisimiz arasında servisimiz ne derse odur diyor haklısın mağdur olmuşsun bizi alakadar etmez demeye getiriyor
  • Sony'nin çok severim ama gerçekten şu kasa ekran oranına bir çare bulmaları lazım. Cihaz gerçekten kaliteli ama şu tipi her şeyi bitiriyor. Bu ne biçim bir ekrandır, alttan üstten kafam kadar çerçeve.

• Laf olsun padişahım

• Yorumlara katiliyorum sony anca andoridin apple'i olur. HTC varken sony anca apple olur zaten.
  • Konuya girerken vodafone gene kucağa alma amaçlı bir kampanya yapmış herhalde diyerek girdim,yanılmamışım. Bunların başka işi, gücü, amacı yok

• Telefonu o kadar pahalı satıyorlar ki 1800 lira indirim için en yüksek tarifeyi seçip önce 3000 lira kazık yemeniz gerekiyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.