Şimdi Ara

Eski sürüm mac için güncel safari nasıl yüklenir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimdeki eski bir diz üstü pcye mavericks kurmustum daha ust sürüm macosları desteklemedi. safaride sistemle birlikte geldiği için extradan guncel yukleme olmuyor diye biliyorum. peki bunun bir yolu var mı daha yeni bir versiyon safari yuklenebilir mi acaba?

• Güncellemelere tıklayınca güncellemiyor ise, belki Mavericks sürümünün desteklediği son sürüm bilgisayarda yüklü olandır. Örneğin bende en son 10.7 Lion destekleyen bir dizüstü var onun desteklediği en son safari sürümü 5.1.7, 6.1 sürümünü yükledim bu bilgisayarda çalışmaz uyarısı verdi. Son sürüm MacOs Sierra'daki Safari sürümü 10.1.1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmldrs -- 26 Haziran 2017; 0:51:15 >
  • O pek kolay olmuyor maalesef. /System/Library/Software Support gibi klasörler içinde bazı dosyaları modifiye ederek, bazı hack adımları ile olabiliyor , o esnada bir yanlış yaparsan sistem bozulabiliyor. Bu arada Safari'nin bazı versiyonlarında harddiskten sürekli okuma/yazma bug'ı var, Safariyi açık tutunca birkaç saat içine harddiski çok zorlayabiliyor ona da dikkat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayni sorun bende de var .yok mu yardimci olcak birileri?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bacardian kullanıcısına yanıt
    Ben macOS Lion ile iCab web browseri kullanıyorum, diğer hiç bir güncel tarayıcı desteklemiyor.
    Şimdilik iCab destekliyor, istersen bir dene. http://www.icab.de/dl.php
  • Eyw kardes saol

• Lion'da max. Firefox 48.0.2 destekleniyor. Fakat o versiyon Facebook'un reaktif tasarım sayfaları dahil birçok gelişmiş siteyi sorunsuz çalıştırıyor, yani Safari'ye hiç gerek kalmıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.