Şimdi Ara

Eski Sistem ve Güç Uzmanlarının yardımına ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Intel Pentium D 935
    OEM 2 GB Ram
    Hd 2600 pro [BOZULDU]

ve de 350 watt Frisby kasalı (Babam kulpu var iyidir diye almıştı ehehe) bir sistemim var.

-----------------------------------

Sistemin çok eski bir sistem olduğunun farkındayım, fakat emin olun bundan 3-4 sene evvel bunu alırken bilgisayarlar hakkında en küçük bir bilgim yoktu.

Bu arada Frisby'nin tam bir sahtekar olduğunu söylediğinizi duyar gibiyim, merak etmeyin biliyorum. Sadece biraz geciktim :)

Şimdi soruma geçersek;

Bilgisayarımı bir arkadaşım nasıl olduysa 300-350 tl civarında bir fiyata almak istedi. Fakat satmadan önce ekran kartım bozuldu. Hem kendim bir süre low ayarlarda oyalanmak hem de bilgisayarı sağ salim teslim etmek amacıyla yeni bir ekran kartı almak istiyorum. Fakat Frisby gibi bir sahtekar firmanın güç kaynaklarının gerçekten 350 watt olduğuna inanmıyorum.

1-)http://www.vatanbilgisayar.com/G%C3%BC%C3%A7%20Kayna%C4%9F%C4%B1/xilence-sps-xp350(12)r3-xilence-xp350-350w-120mm-fan-psu-redwing-serisi-r3/productdetails.aspx?I_ID=44902

Burdaki güç kaynağını almayı planlıyorum, Güç Kaynakları ile kasa arasında herhangi bir uyum sorunu var mıdır? Yoksa bu güç kaynağı kaliteli midir?

2-) Bana iyi olmayan fakat bu sisteme en uygun ekran kartını önerebilir misiniz? Benim aklımda gt 240 geçiyor zira güç kaynağı tüketimi az diye duydum.

İyi Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmberTheLeader -- 6 Temmuz 2012; 15:47:13 >

• Fikri olan yok mu?
  • seçmiş olduğun psu iyi ekran kartı olarakda 8600 gt veya 9400 gt alabilirsin
  • Peki saolun. Gt 240'dan daha iyi yani onlar? :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.