Şimdi Ara

Eski sistem bilgisayardaki kasma sorunu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bilgisayarım üzerinde yaşadığım bir sorun adına sizlerden yardım ve destek rica edeceğim. Öncelikle bilgisayarım laptop ve donanım eski. Yaptığım işlemler genel olarak günlük kullanım. Tarayıcılar üzerinden gezinme ve diğer basit işlemler.

Bilgisayarımı 2 gün önce Windows 8,1 Single Language ile formatladım ve OEM üzerinde bulunan orjinal key ile kullanıyorum. Fakat tarayıcılar üzerinde (Chrome, Opera , Mozilla) fac*book , youtube veya herhangi bir haber sitesine giriş yaptığımda ekranı aşağıya kaydırırken dahi inanılmaz bir yavaşlık ve kasma durumu söz konusu. Bilgisayarım için Windows 10 denemesi yaptım fakat yinede aynı sorun ile karşılaştım. Yaşadığım sorun sizce donanım kaynaklı mıdır? Windows 7 x64 Home Premium ile sorunlarıma çözüm bulabilir miyim?

Sistem özellikleri ; ​

CPU : AMD 1200 1.4 ghz
    Ekran kartı ; AMD HD 7310 1GB
    RAM : 8GB
    Depolama ; 250 GB SSD

Yardım ve fikirlerinizi rica ediyorum.

• Bilgisayarın aşırı derecede eski değilmiş aslında. Bence donanımdan kaynaklı ben öyle düşünüyorum.
  • kardeşim öncelikle merhaba kardeşim bu büyük ihtimalle yazılımdan kaynaklanır.driver ları doğru yükledinmi ve yüklediğin yazılımı pc ne uygunmu(32 64....vb)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.