Şimdi Ara

Eski sevgilimi çok özlüyorum beni artık hiç istemiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 • Arkadaşlar herkese merhaba, ben 25 yaşında bir gencim eski kız arkadaşım benden 2 yaş büyüktü ve 2.5 yıllık bir ilişkimiz vardı başıma gelen kötü şeylerden sonra ayrılma kararı aldık vicdanım el vermiyor yaptıklarıma geri getirmek için çok uğraştım çok çabaladım onun dediği istemiyorum bitti mutlu olamıyoruz bir şey düşünmüyorum ben ilerisi için güzel şeyler düşünüyordum o böyle yapınca birden dibe çöktüm tam 1 hafta oldu arada stalklıyorum ayrıldığımızdan beri bir kişiyle takipleşmiş kafam almıyor psikolojim çok bozuldu destek alsam bile fayda etmeyecek gibi duruyor ondan başka kimseyle birliktelik düşünmüyorum ilişkiye karşı bakış açım soğudu kesin benden sonra ilk bulduğuyla evlenecek öyle bir tip benden hep kaçtı fakat ben bu olayı sindiremiyorum her an aklıma geliyor ne yapacağımı şaşırdım intihar etmeyi düşünüyorum hayata bakış açım çok değişti artık


  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > • Yani eski sevgilin şu an 27 yaşında. Bu yaşlar kadınlar için artık zamanın hızladığı dönemler.

  Bir an önce evlenip yuva kurabileceği birisini arıyordur. Belli ki seni o olgunlukta görmüyor.

 • Ne yaptın kankito,yaptıklarıma el vermedi falan diyosun

 • Kardeş kendi gelesi yoksa zorlama. Hadi ikna ettin geldi diyelim, bu işler ikna ile olmaz. Yürekten istemesi lazım, en ufak tartışmada yine gider. Değersiz hissettiğin ortamda durmak gerçekten daha kötü. İçinde hep bir şüphe kalacak. Seven insana git desen de gitmiyor.

  Bazı şeyler olacaksa kendiliğinden olur , zorlamaya gerek yok.

  Sen stalka devam ettiğin sürece kendini yer durursun, benden sana tavsiye hayatına renk kat, başka birini al gez dolaş unutursun. Ama evde triplere girdiğin sürece için içini yer.

 • Kaçan kovalanır misali seni istemeyeni sen de istemeyeceksin, kaldı ki sadece bir kız dünyada milyarlarca varken tek bir kızın peşinden koşmanın yeri yok, ben de ilk tecrübelerimde bunu yapıp hata etmiştim sonra o kızları hayatımdan silip görmezden gelmeye başlayınca bu sefer kendileri peşimden koşmaya başladılar ama çoktan ilgimi kaybetmiştim

 • TEHET kullanıcısına yanıt

  Evet haklısın bende böyle düşünüyorum fakat yaşanmışlıklar bünyemde çok ağır basıyor o benim bir an olsun aklından çıkmıyor ben ise onun aklından bile geçmiyorum ve biliyorum kendisi çok gaddar bir yapıya sahip ve sürekli istemediğini iplerin koptuğunu söyledi ama ben ondan başkasıyla ileriye dönük bir hayal kurmamıştım. Onun çalıştığı iş yerine 3 ay önce başvuruda bulunmuştum ve mülakat için geri dönüş yaptılar sınava girip girmeme arasında çok kararsız kaldım.


  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • ZillaKami kullanıcısına yanıt

  Ayrılmadan evvel bir süre yalnız kalmak istediğini söylemişti fakat ben üstüne 2 3 kez daha düşünce sürekli bizden olmayacağını ve istemediğini söyledi en sonunda kaçtı ve iyice soğudu benden. Bilmiyorum nasıl bir tavır almalıyım çok kararsızım


  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • samtiger kullanıcısına yanıt

  Dostum hayatıma renk katacak bir tarafım kalmadı. Koskoca bir süreyi onunla geçirmiştim fakat yaşananları unutamıyorum 2 3 gün dışarıya çıkıyoruz eve dönüyorum hep yine aynı düşünce çünkü onun gibisini bu devirde bulamayacağımın bilincindeyim ve gerçekten çok seviyordum. Dediğin gibi evde sürekli triplere girdiğim için canım çok sıkılıyor.


  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Neduun N kullanıcısına yanıt

  Dostum param vardı har vurup harman savurdum gelecek için bir şey yapmadım ve birbirimize verdiğimiz sözleri tutmadım desem yeridir çoğu şeyi ben kendim yaptım gideceğini hiçbir zaman düşünmemiştim çok pişmanım yaptıklarımdan ve yapamamış olacaklarımdan :(


  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Dediğim gibi farklı bir şey olsaydı durum değişebilirdi, ama açık açık seni istemediğini söyledikten sonra yapacağın her şey onu daha da uzaklaştırır, örneğin tecrübesiz zamanlarımda sevgili olduğum bir kızla ayrılmıştık, arkadaş kalmayı kabul edip aylarca süründüm, yok beni nasıl tekrar kabul edersin ne yapmam gerek vs vs diye sonuç olarak beni kabul etmeyip zaman geçtikçe daha da uzaklaştı, bir süre sonra kafama dank etti, buna dedim böyle olmuyor sen beni ilgim için bekletip kullanıyorsun bir şey olacağı yok, söylendi vb umursamadan her yerden engelleyip sildim konuşmayı kestik, ki kız beni görünce vb selam vermek istemiyordu zorla konuşuyordu, bu olduktan sonra başka bir kızla takılmaya başladım, ne zaman ki beni o kızla gülüşürken eğlenirken görmeye başladı o zamandan beri hep beni kesiyor, engelleri vb kaldırdı büyük ihtimal bu sefer kendisi konuşmak istiyor


  Maalesef ki kadınlar erkekler gibi duygusal ve safça sevmiyor, gözünde bir kere zayıf duruma düştü mü iş bitiyor, ben de zamanında bir kızı sevince peşinden koşup kendimi kaybediyordum sonra yaşayarak öğrendim şimdi o kızdan olmayacağını anladığım an silip diğerine geçiyorum

 • Spinazola kullanıcısına yanıt

  onun gibi bulamayacağım kolpasını bir geç, onun gibi dediğin kişi zaten senden sonra hemen biri ile takipleşmiş diyorsun. Önünde iki seçenek var ya zamana bırakıp ama zamanın geçmesini beklerken kendini yiyip bitireceksin, hayatının en güzel senelerini triplere girip çöpe atacaksın ya da yeni kişilere şans verip çabucak atlatıcaksın. Hayatın acı gerçekleri, bunu bir tek yaşayan sen değilsin ama yaşayanlara sor elbet geçiyor gidiyor zamana bırak diyecekler.

 • ZillaKami kullanıcısına yanıt

  Haklısın dostum aslında olması gereken tam olarak bu. Şimdi onun bulunduğu iş yerine başlayıp başlamama konusunda kararsızım 2 hafta önce bu tarz karmaşalardan kaçmak için ailemin yanına geri geldim fakat tekrardan bir iş fırsatı doğduğu için geri dönme ihtimalimde arttı çalıştığı kurumun maaşı şartları vs. iyi durumda hem bildiğim ettiğim şehir olduğu içinde gitmek istiyorum tekrardan arkadaşlarım da orada. Ben küçük bir kasabada yaşıyorum onun bulunduğu iş yerine başlamam biraz saçma olabilir ama kararsızım :/ bilmiyorum muhatap olmayız muhtemelen.


  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Spinazola kullanıcısına yanıt

  Bence burada o kızdan çok kendi hayatını öne koyup düşün, daha iyi maaşlı daha iyi şartlarda vb çalışabileceğin bir yer varsa tabii orasını seçmen daha mantıklı, ama en iyi seçenek buysa sırf kız için geri çevirmek de olmaz gibi, zaten sen kızı unutunca orada olmak istemeyen ve görmeye dayanamayan kişi sen değil o olacak, hatta ufaktan sana yanaşmaya başlayacak :)

 • ZillaKami kullanıcısına yanıt

  Dostum ben aile evinde farklı bir şehirde yaşıyorum, onun yaşadığı şehre tekrardan taşınabilme durumum olacak şartlar tabiki zorlayacak fakat sevdiğim ve istediğim bir düzenim olacak şehir hayatı açısından. Kızı da kafamdan silip atamıyorum bir türlü tekrardan geri dönmesine vesile olabilir diye düşünüyorum ama ihtimal çok düşük.
  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spinazola -- 9 Mayıs 2024; 1:9:49 >
  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Spinazola kullanıcısına yanıt

  Anladım, dediğim gibi orada yaşayacağın iş hayatı senin için avantajlı olacaksa bu önceliğin olmalı.


  Kızı silip atamama durumunu da çok iyi anlıyorum, ben tek bir kıza bu şekilde bağlandım, hep onu ruh eşim olarak düşündüm, o kadar iyi anlaşıyorduk ki hayatım tamamen ona bağlıydı bir süre boyunca, sonra bana yalan söyledikten sonra olmayacağını anlayıp onu silmek zorunda kaldım, ama dediğim gibi her şey o kadar harikaydı ki bana yalan söyleyen ve aramızı bozan kendisi olmasına rağmen bensizliğe dayanamadı ve pişman olup tekrar konuşmak istedi, ben de kabul ettim ama bir kere o yaşandıktan sonra eskisi gibi hissedemiyorsun, kendi içinde ne hissediyordu artık benimle planı neydi bilemem ama ben de mecburen inceldiği yerden kopardım.


  Unutabildim mi hayır ne kadar unuttum desem de durmadan aklıma geliyor, bir daha kimseyle o kadar uyumlu olamayacağımı da biliyorum, ama sana zarar veren bir alışkanlığı bırakmadıkça kısır döngüye girersin ve bundan çıkış da yok, duygusal olarak başka şeyler istesek de maalesef ayakta durabilmek ve zarar görmemek için kesip atmak lazım.

 • O seni özlemiyor, üzgünüm! Umrunda bile değilsin.

  Kardeşim sevgiyi çok yanlış anlamışsın. Sevgi, sana dünyayı veririm, çok güzel hayaller kuruyorum vs. değil. Sen kurunca o da kuruyor mu, yok! Ayrıca o senden böyle bir şey istedi mi, hayır! Sen kendi kendine kurdun, yaşadın, şimdi de verdiğin değere ağlıyorsun.

  Belli ki kız sizin ilişkide gelecek görmemiş, kendince bitirmiş. Kısmeti çıkmış olabilir, birisi aklını çelmiş olabilir vs. bilemeyiz. Her şey olabilir. Şu bir gerçek ki seven insan alttan alır, yapıcı olur, yıkıcı olmaz.

  Unutacaksın arkadaşım! Bağrına taş basacaksın! Stalklayarak, o ne yapıyor acaba diye düşünerek kendini heba etme! Kafada bitir güzelce, kalk bir kahvaltını yap, sevdiğin bir arkadaşınla görüş, hobi edin, dil öğren... sana değer katacak şeylerle uğraş. Telefonu da eline bir şeyleri okumak, görmek için kullan, stalklamak için değil.

  Üzgünüm, alışman gerek bunlara!

  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
 • Leon FR kullanıcısına yanıt

  Evet dostum üzgünüm bir şeyler yarım kaldığı için gerçekten kendimi çok suçlu hissediyorum bilmiyorum kafam toplamıyor vicdanen bitirsem de, olayı kafamda bitiremiyorum. Alışmam gerekecek farkındayım ama onu sevdiğim kadar da kimseyi sevmedim, o mutlu mesut hayatına devam ederken benim aklımdan çıkmıyor. Ona 2.5 yılımı verdim yapılan fedakarlıklar bu kadar çabuk mu unutuluyor yüreğim el vermiyor nasıl toparlayacağımı ne yapacağımı inan hiç bilmiyorum.


  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Spinazola kullanıcısına yanıt

  nasılsın durumun nedir

 • eski eskide kalır kardeşim.

 • Gene bir eziğin hikayesi intihar edecem diyor loser. Kız başkasının altında inliyor. Bu intihar edecem diyo :D acımıyorum sizin gibilere hayatınızı eskort bir kıza bağlayıp tapmaya başlıyosunuz. Sonra ağlayıp buraya konu açıyosunuz. Git eczaneden emzik al emmeye başla..

  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
 • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.