Şimdi Ara

Eski sevgilime doğum günü hediyesi almalımıyım ? ( 3 yıldır seviyorum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba , eski sevgilimle 1 yıllık bir ilişkimiz oldu 2 yıldır ayrıyız. Üstüne çok gitmem ve kıskançlık krizleri geçirip onun arkadaşlarına saldırmam ile biten bir ilişkim oldu . İlişkimiz bittikten sonra ilk başlarda çok çabaladım hiç bir olumlu yanıt gelmediği gibi her çabam onu benden biraz daha uzaklaştırdı . en son 1 ay önce avm de geçiştik , beni deliler gibi seviyordu kendisi başarılı bir üniversite öğrencisi şuan aynı üniversitede okuyoruz. Benden sonra 1 tane ilişkisi oldu o da 3 ay sürdü sürmedi , ilk başlarda beni delirtmek için bi kaç erkekle takılsada ciddi bişey olmadı . Hep onu üzen taraf ben oldum , ayrıldıktan sonra kuyruk gibi sürekli peşinde olarak arkadaşlarına yalan söyleyerek yanında olmaya çalıştım . En son ortak arkadaşlarımıza sordurdum kız bana olan inancını yitirmiş , onun beni sevdiğine inanıyordum ama hep yalan söylediğim için güveni sarsılmış.
    onu aldatmadım , kendimi yanlış tanıtmadım sadece onunla ilgili geriye dönmesi için çok uğraştım ama olmadı , son çabalarımda arada sırada napıyorsun nasılsın yazdığımda "ben senden bıktım artık yazma dedi " gerizekalı muamelesi yaptı ama sonuna kadar haklı , evliliğe gidebilecek bir ilişkiyi çocukça şeyler yüzüne yıktım.

Geçen sene doğum gününde çok özel bir tereryum yaptırdım baya büyük bir şey yurduna yolladım , teslim almış . üzerine şu notu yazmıştım " geçmişinden hiç bir kare silmeden , kötü şeyleri unutmak seni hatırlamak ve hatırlanmak istyorum." Bunun üzerine hediyeden hiç bir arkadaşına bahsetmemiş bana da herhangi bir mesaj atmadı , ama hediyeyi kabul etmiş.

1.5 yıldır bir ilişkisi olmadı , benimde olmadı .

Yarın kızın doğumgünü kıza 6 aydır tek bir mesaj atmadım , karşısına çıkmadım , peşinde dolanmadım . Sizce bir hediye alıp onu unutmadığımı hatırlatmalımıyım ? Nasıl bir şey yapmalıyım.

Kız edebiyatı çok seviyor , manevi şeylerden hoşlanıyor .

Ya da o bana dönene kadar beklemeliyim .

Aklım çok karışık , bana karşı umarım siniri geçmiştir.

Halen çok seviyorum ve bir ömür sevgiyi hakedecek birisi.

Tavsiyelerini ve dertleşmenizi bekliyorum dh halkı :)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşkta gurur olmaz. Seviyorsan git konuş, bırakmayacaksan sonuna kadar çabala.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giden geri gelmez.

• Biz türk erkeklerinin genel sorunu eski sevgiliyi bak altını çiziyorum ESKİ sevgiliyi unutmamak için elimizden gelen herşeyi yapmak. Abicim bi salın ya valla bi salın. Olmamış ki eski olmuş bitmiş yani.

Kısaca kendine bir iyilik yap ve kızı bütün platformlardan engelle. Kız sana yolu vermiş seni kırmamak için nazik davranıyor. Kız sevgili bulup snap insta bişiler atmaya başladığında bu senin için daha ezici bir son olacak.

Zor olanı yap ve ondan uzaklaş..
  • Okumadimda eski sevgiliye hediyemi alinir la

O paraya git yiyecek biseyler al ye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Üstüne çok gitmem ve kıskançlık krizleri geçirip onun arkadaşlarına saldırmam ile biten bir ilişkim oldu"

"Benden sonra 1 tane ilişkisi oldu o da 3 ay sürdü sürmedi , ilk başlarda beni delirtmek için bi kaç erkekle takılsada ciddi bişey olmadı"

"ben senden bıktım artık yazma dedi"

Şunlara bakıyorum da, abartılı sahiplenici, psikopat bir kişiliğin varmış gibi geldi bana. Kızın senden ayrılma sebebi bu zaten, ve sen aynılarını yapmaya devam ediyorsun. Bu bildiğin gelecekte eşlerine şiddet uygulayacak insanların ortak özelliği. He dersen ki ben onu çok seviyorum, asla öyle şey yapmam, bunu yapanların hepsi aynen bunu diyor, mental sorun direk.

Kız senin obsesifliğinden, hayatını kısıtlamandan bıkıp senden ayrılmış, başka biriyle takılınca seni delirtmek için olduğunu düşünmüşsün. Yahu kız seni unutmaya çalışıyor, umrunda değilsin sen, eminim elinde olsa senlen farklı şehirlerde, belki ülkelerde yaşamak isteyecek, niye böyle yapışıyorsun? Şuan bu yaptığın ciddi anlamda sapıklık, seni mahkemeye verse uzaklaştırma kararı aldırabilir, o kadar ciddi sapıklık yapıyorsun.

Hediye alayım mı diyorsun şimdi de, tabi ki almamalısın, rahat bıraksana artık kızı. İlla kız seni polise, babasına akrabalarına mı şikayet etsin? Kızı kendinden uzaklaştırdığın yöntemleri kullanarak geri elde etmeye çalışıyorsun, bu yolda ilerleyerek bırak kendini sevdirmeyi, yolda geçen herhangi bir adama senden fazla sempati duyar. Hafıza kaybı falan geçirmediği sürece hayır gelmez bu işten, unut direk o kızı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yirikalische

"Üstüne çok gitmem ve kıskançlık krizleri geçirip onun arkadaşlarına saldırmam ile biten bir ilişkim oldu"

"Benden sonra 1 tane ilişkisi oldu o da 3 ay sürdü sürmedi , ilk başlarda beni delirtmek için bi kaç erkekle takılsada ciddi bişey olmadı"

"ben senden bıktım artık yazma dedi"

Şunlara bakıyorum da, abartılı sahiplenici, psikopat bir kişiliğin varmış gibi geldi bana. Kızın senden ayrılma sebebi bu zaten, ve sen aynılarını yapmaya devam ediyorsun. Bu bildiğin gelecekte eşlerine şiddet uygulayacak insanların ortak özelliği. He dersen ki ben onu çok seviyorum, asla öyle şey yapmam, bunu yapanların hepsi aynen bunu diyor, mental sorun direk.

Kız senin obsesifliğinden, hayatını kısıtlamandan bıkıp senden ayrılmış, başka biriyle takılınca seni delirtmek için olduğunu düşünmüşsün. Yahu kız seni unutmaya çalışıyor, umrunda değilsin sen, eminim elinde olsa senlen farklı şehirlerde, belki ülkelerde yaşamak isteyecek, niye böyle yapışıyorsun? Şuan bu yaptığın ciddi anlamda sapıklık, seni mahkemeye verse uzaklaştırma kararı aldırabilir, o kadar ciddi sapıklık yapıyorsun.

Hediye alayım mı diyorsun şimdi de, tabi ki almamalısın, rahat bıraksana artık kızı. İlla kız seni polise, babasına akrabalarına mı şikayet etsin? Kızı kendinden uzaklaştırdığın yöntemleri kullanarak geri elde etmeye çalışıyorsun, bu yolda ilerleyerek bırak kendini sevdirmeyi, yolda geçen herhangi bir adama senden fazla sempati duyar. Hafıza kaybı falan geçirmediği sürece hayır gelmez bu işten, unut direk o kızı.
    Hocam öncelikle uzun uzun yazmışsın anlatmışsın teşekkür ediyorum.
    Kız benle olan ortak arkadaşına , benim onu sevmediğimi sevgime inanmadığını söylemiş.
    Bende 6 aydır ona tek mesaj atmıyorum yolda görsem kafamı çevirmiyorum , tam onu unuttuğumu düşünürken özel bi günde güzel bir hediye ile ben buradayım halen seni düşünüyorum demek çok anlamlı değil mi ?
    Hem eminim ki kız bugün uyandığında acaba ben ona bir hediye yollayacak mıyım , benden bir hareket gelecek mi diye merakla bekliyor .
    Geçen sene de hediye yolladıktan sonra rahatsız olsa hediyeyi kabul etmezdi ve ya kötü bir mesaj atardı ama hiç bişey yapmadı .

• Güncel

• Boşver hediyeyi direk çık karşısına

• quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simons

Boşver hediyeyi direk çık karşısına
    sapanca da maja diye lüx bir yere gitmiş , moralimi sıfır etti kim bilir kimle gitti .
  • Yüzsüz müsünüz siz? Kız istemiyor işte zorlama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.