Şimdi Ara

Eski sevgilim yılbaşı için eve davet etti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 2 aylık bir ilişkim oldu. Anlaşamadığım için ayrıldık. 1 ay önce eskisi gibi olmak istediğini dile getirdi. Arada görüşüyoruz arkadaş gibi. Yılbaşı akşamı ne yaptığımı sordu. Sahilde bir iki bira ile yeni yıla yalnız gireceğimi söyledim. O da ev arkadaşının memleketine gittiğini söyledi. Beni davet etti.

Ne diyorsunuz sizce gitmeli miyim? Antalyadayım. Hava çok rüzgarlı. Eğer gitmezsem yurt odasında tek başıma gireceğim yeni yıla. Böyle olmasını istemiyorum. Ancak gidersem olmasından korkuyorum. Çünkü o defter onunla kapandı. Böyle bir girişimde bulunmaz herhalde dimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Milfka -- 30 Aralık 2015; 16:57:33 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Hocam şimdiden Allah analı babalı büyütsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tarafta tek basina melankolik muzikler esliginde yeni yila girmek var. Diger tarafta la pompei pompei. Dusunmen bile hata dostum.

• CŞB

• quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

Bir tarafta tek basina melankolik muzikler esliginde yeni yila girmek var. Diger tarafta la pompei pompei. Dusunmen bile hata dostum.

Hocam la pompei istemiyorum cidden. En azından onunla istemiyorum. Ama kendime dur diyemeyebilirim sorun orada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Sabbah

quote:

Bir tarafta tek basina melankolik muzikler esliginde yeni yila girmek var. Diger tarafta la pompei pompei. Dusunmen bile hata dostum.

Hocam la pompei istemiyorum cidden. En azından onunla istemiyorum. Ama kendime dur diyemeyebilirim sorun orada.

Bi kereden bisey olmaz

• Seni rezil edip intikam alacak haberin olsun
  • quote:

quote:

neden istemiyorsun kız harun abi mi

• Geriçekemeyan olmada krdş.

• Parçala onu , hadi görim aslanım

• quote:

Orijinalden alıntı: Gin And Juice

Seni rezil edip intikam alacak haberin olsun

Yok hocam öyle bir şey yapmayacağından emin olabileceğim kadar iyi tanıyorum onu. Ama geri kazanmak için bahsettiğim şekilde bir yola başvurur mu bilemedim.

@Luka Modric Çünkü utangacım. Ve ilk olucak. Tam olarak bunu yapmak istediğimden emin değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Milfka -- 30 Aralık 2015; 17:09:22 >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gin And Juice

Seni rezil edip intikam alacak haberin olsun

Yok hocam öyle bir şey yapmayacağından emin olabileceğim kadar iyi tanıyorum onu. Ama geri kazanmak için bahsettiğim şekilde bir yola başvurur mu bilemedim.

Git çak sen de o zaman bırak şu onunla bi daha olmaz triplerini.Olmasın zaten çak geç dalgana bak
  • Yanacaksın kardeşim. 5 dakikalık zevk için değer mi? Sen yanma kardeşim kızın adresini ver ben gideyim yılbaşında, senin yerine yanarım

• quote:

Merhaba arkadaşlar. 2 aylık bir ilişkim oldu. Anlaşamadığım için ayrıldık. 1 ay önce eskisi gibi olmak istediğini dile getirdi. Arada görüşüyoruz arkadaş gibi. Yılbaşı akşamı ne yaptığımı sordu. Sahilde bir iki bira ile yeni yıla yalnız gireceğimi söyledim. O da ev arkadaşının memleketine gittiğini söyledi. Beni davet etti.

Ne diyorsunuz sizce gitmeli miyim? Antalyadayım. Hava çok rüzgarlı. Eğer gitmezsem yurt odasında tek başıma gireceğim yeni yıla. Böyle olmasını istemiyorum. Ancak gidersem olmasından korkuyorum. Çünkü o defter onunla kapandı. Böyle bir girişimde bulunmaz herhalde dimi.

Fırsat ayagına gelmiş em onu

• Em onu.
  • Sapka tak

Ertesi sabah hapi da atsin arkadasin

• GİTME.

niye dersen günah.
  • gittinmi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Boreman Lames

gittinmi hocam
    Hort

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.