Şimdi Ara

eski sevgilim mesaj attı dertleşmeye ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler şuan mantıklı düşünemiyorum sizin yardımınıza ihtiyacım var.

gece gece size detaylı anlatmıycam özeti geçiyorum: 18 yaşındayım. 2 yıllık sevgilimden 4 ay önce ayrıldım. bunun ilk 3 ayı sürekli barışalım demekle geçti en son 1 ay önce buna çoook uzun bir mesaj attım herşeyi anlattım bu cevap atmadı okudun mu dedim hayır dedi bende artık okuma her şey için çok geç elveda dedim ve bununla ilgili hayatımda ne varsa çıkardım. numarasını resimlerini mesajları falan sildim faceden engelledim. eskiden 1-2 haftada bi mesaj atarken son 1 ay tek mesaj bile atmadım hatta o mesajları okumaması beni çok kızdırdı ve artık umrumda değildi. üniversitede yeni bir arkadaş ortamı kurdum hatta şuanla bi kızla flörtleşiyorum ama onu sevmiyorum. aklım hala eskide. bana dün whatsapptan mesaj atmış neden faceden engelledin amacın ne ne demek oluyor bu tarzı bi mesaj atmış benim de whatsappım kapalıydı göremedim. demin açtım ve mesaj geldi bi heycan bastı beni buna cevap olarak efendim? yazdım ama oda uyuyor galiba daha görmedi.

şimdi beyler ben ne yapayım yarın cevap atınca? ne yapmam lazım? ona çok kızgınım ama hala unutamadım sizce neden umursadı onu engellememi barışır mı yoksa sadece kafamı karıştırmak için mi yapıyor

• Açıkca söyle hocam niye okumadın diye falan sor
  • Şimdi 3 ay sürekli barışalım demişsin olmamış. En son uzunca bir mesaj çekerek konu herneyse anlatmışsın ve oda küstahca okumadım demiş. En sonda elveda demişsin bitmiş. Şimdi garip bulduğum bi durum olay böyle olmuşken neden facebooktan engellemene şaşırabilirki.Sonuçta elinden geleni yapmışsın. Yüzüstü bırakıp gitmemişsinki. Üstelik hala kızgınsın, iyide bir ortam yapmışsın.Geçmişi tümden sil yoluna devam et derim. Ne kadar seversen sev araya ayrılık girdimi O ilişki kolay kolay belini doğrultamaz.Bu işler böyledir. İyi niyet gösterirsin, yüz verirsin olurki tekrar barışırsın lakin gün gelir o seni yüzüstü bırakıp giderse o zamanda başını taşlara vurursun. Kalbinle değil beyninle hareket et.
  • Sıkılmış yazmış. Hiç üstüne düşme bu saatten sonra sen kaçacaksın o kovalayacak. Kovalamazsa boşver zaten yine ilgi gösterirsin diye heves edip yazmıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla dostum başım ağrıyo yazıyı tam okumadım ama başlıkdaki gibi benimde eski sevgilim mesaj attı 2 hafta önce arkadaşına sormuştum onu nasıl iyimi diye şimdi döndü bana beni sormuşsun ? diyor bide hiç cevap veresim gelmedi. boşver gitsin dostum sevseydi seni eski sevgilin olmazdı zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: PiLeLe

Şimdi 3 ay sürekli barışalım demişsin olmamış. En son uzunca bir mesaj çekerek konu herneyse anlatmışsın ve oda küstahca okumadım demiş. En sonda elveda demişsin bitmiş. Şimdi garip bulduğum bi durum olay böyle olmuşken neden facebooktan engellemene şaşırabilirki.Sonuçta elinden geleni yapmışsın. Yüzüstü bırakıp gitmemişsinki. Üstelik hala kızgınsın, iyide bir ortam yapmışsın.Geçmişi tümden sil yoluna devam et derim. Ne kadar seversen sev araya ayrılık girdimi O ilişki kolay kolay belini doğrultamaz.Bu işler böyledir. İyi niyet gösterirsin, yüz verirsin olurki tekrar barışırsın lakin gün gelir o seni yüzüstü bırakıp giderse o zamanda başını taşlara vurursun. Kalbinle değil beyninle hareket et.

+1 Bence cevap bile vermemeliydin.

• quote:

Orijinalden alıntı: timmydncn

quote:

Orijinalden alıntı: PiLeLe

Şimdi 3 ay sürekli barışalım demişsin olmamış. En son uzunca bir mesaj çekerek konu herneyse anlatmışsın ve oda küstahca okumadım demiş. En sonda elveda demişsin bitmiş. Şimdi garip bulduğum bi durum olay böyle olmuşken neden facebooktan engellemene şaşırabilirki.Sonuçta elinden geleni yapmışsın. Yüzüstü bırakıp gitmemişsinki. Üstelik hala kızgınsın, iyide bir ortam yapmışsın.Geçmişi tümden sil yoluna devam et derim. Ne kadar seversen sev araya ayrılık girdimi O ilişki kolay kolay belini doğrultamaz.Bu işler böyledir. İyi niyet gösterirsin, yüz verirsin olurki tekrar barışırsın lakin gün gelir o seni yüzüstü bırakıp giderse o zamanda başını taşlara vurursun. Kalbinle değil beyninle hareket et.

+1 Bence cevap bile vermemeliydin.

+2 Kolayca ulaşılan biri olma.

• quote:

Orijinalden alıntı: mentoz

beyler şuan mantıklı düşünemiyorum sizin yardımınıza ihtiyacım var.

gece gece size detaylı anlatmıycam özeti geçiyorum: 18 yaşındayım. 2 yıllık sevgilimden 4 ay önce ayrıldım. bunun ilk 3 ayı sürekli barışalım demekle geçti en son 1 ay önce buna çoook uzun bir mesaj attım herşeyi anlattım bu cevap atmadı okudun mu dedim hayır dedi bende artık okuma her şey için çok geç elveda dedim ve bununla ilgili hayatımda ne varsa çıkardım. numarasını resimlerini mesajları falan sildim faceden engelledim. eskiden 1-2 haftada bi mesaj atarken son 1 ay tek mesaj bile atmadım hatta o mesajları okumaması beni çok kızdırdı ve artık umrumda değildi. üniversitede yeni bir arkadaş ortamı kurdum hatta şuanla bi kızla flörtleşiyorum ama onu sevmiyorum. aklım hala eskide. bana dün whatsapptan mesaj atmış neden faceden engelledin amacın ne ne demek oluyor bu tarzı bi mesaj atmış benim de whatsappım kapalıydı göremedim. demin açtım ve mesaj geldi bi heycan bastı beni buna cevap olarak efendim? yazdım ama oda uyuyor galiba daha görmedi.

şimdi beyler ben ne yapayım yarın cevap atınca? ne yapmam lazım? ona çok kızgınım ama hala unutamadım sizce neden umursadı onu engellememi barışır mı yoksa sadece kafamı karıştırmak için mi yapıyor

suanda olayın etkisinden kurtulamadıgın için ne yapacagını bilmiyo olabilirsin ama kızın suanki durumu tamamen seni elinden kaybetmiş olmasından kaynaklanıyo faceten engelledim diyosun engellemeden önce ne yaptın ne ettin kimle arkadas oldun vs herseyini takip edebilirdi ama artık araya mesafe koymussun iyide yapmıssın kac ay ugrasıp ustune mesajlarında okunmamıs..Kedine deger veren bir insansan arkana bakma derim cevap atmana bile gerek yok ilerde cok seviniceksin böle yaptıgına

• şimdi çok saçma gelicek size ama ben ondan ayrıldıktan sonra aşırı derecede değişmeye başladım kızdım kendime yazın etkisiyle hiç bakmamıştım kendime spora falan başladım. sonra saçları kestirdim sakal falan bıraktım gören herkes(okuldan) 3 ayda bambaşka biri olmuşsun tanıyamadık falan diyor geçendede faceye yeni resim atmıştım arkadaş dedi resmi atayım mı ona diye bende farketmez dedim attı o acaba değişimden mi etkilendi

ben zaten mesajı okumadan öncesine kadar tamamen aklımdan silmiştim ona karşı hislerime duvar örmüştüm sorun yoktu ama mesajı görür görmez birden afalladım şaşırdım vucudumu bi ateş bastı şuan bile zar zor toparladım diyebilirim. kızın etkisi bende çok büyük öyle pat diye silemiyorum

@PiLeLe
    aynen bende onu anlamıyorum bu benle tek laf bile etmek istemiyordu bende dedim madem istediğin hayatımdan çıkarıyorum seni dedim ve çıkardım. şuan ona karşı sevgi aşk değil de aşırı derece nefret besliyorum canının yanmasını istiyorum, yazın 4 ay ben hayatımın en berbat dönemini yaşadım onu bir daha affetmiycem ama eğer elime fırsat geçerse acı çektirmek istiyorum bu düşüncede beni saçmalatıyor işte yine konuşmaya başlayıp eskiye bağlarsam eminim bu kızın ego tavan yapcak yine ve yine eskiye döncek takmıycak beni

• quote:

beyler şuan mantıklı düşünemiyorum sizin yardımınıza ihtiyacım var.

Sakın gitme yavsayacak barısmaya calısacak elin hırboları ile gezip tozup sana geri gelcek su mallıgı yapıp sakın atlama sazan gibi. Hem kıymetın artar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

şimdi çok saçma gelicek size ama ben ondan ayrıldıktan sonra aşırı derecede değişmeye başladım kızdım kendime yazın etkisiyle hiç bakmamıştım kendime spora falan başladım. sonra saçları kestirdim sakal falan bıraktım gören herkes(okuldan) 3 ayda bambaşka biri olmuşsun tanıyamadık falan diyor geçendede faceye yeni resim atmıştım arkadaş dedi resmi atayım mı ona diye bende farketmez dedim attı o acaba değişimden mi etkilendi

ben zaten mesajı okumadan öncesine kadar tamamen aklımdan silmiştim ona karşı hislerime duvar örmüştüm sorun yoktu ama mesajı görür görmez birden afalladım şaşırdım vucudumu bi ateş bastı şuan bile zar zor toparladım diyebilirim. kızın etkisi bende çok büyük öyle pat diye silemiyorum

@PiLeLe
    aynen bende onu anlamıyorum bu benle tek laf bile etmek istemiyordu bende dedim madem istediğin hayatımdan çıkarıyorum seni dedim ve çıkardım. şuan ona karşı sevgi aşk değil de aşırı derece nefret besliyorum canının yanmasını istiyorum, yazın 4 ay ben hayatımın en berbat dönemini yaşadım onu bir daha affetmiycem ama eğer elime fırsat geçerse acı çektirmek istiyorum bu düşüncede beni saçmalatıyor işte yine konuşmaya başlayıp eskiye bağlarsam eminim bu kızın ego tavan yapcak yine ve yine eskiye döncek takmıycak beni

2 yıllık alışkanlık heycanlanman normaldir zamanla o heycanda kalmıcak. Hem kız arkadaşından ayrılman iyi olmuş kendine bakmışsın adama benzemişsin Şaka bi yana bardağın dolu tarafına bak

Kız milletinin alayı böyle. Kız milletini çok önemsiyoruz bak şu foruma günde 10 tane kızla ilgili konular açılıyor ben hiç kadın forumunda böyle konular açan kız görmedim niye çünkü rahatlar

Kızlar maymun gibidir bi dalı bırakmadan diğer dala tutunmazlar diye ergen sözü var ama çok doğru

• ben buna mesaj attım şimdi yarın büyük ihtimal cevap atar buna soğuk cevaplar vereyim mi yoksa hiç cevap vermiyeyim mi ? sorarsa niye engelledin falan diye istediğin oydu yaptım niye sorun oldu falan tarzı konuşayım mı yoksa hiç cevap vermiyeyim mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkSmellMan

quote:

ben buna mesaj attım şimdi yarın büyük ihtimal cevap atar buna soğuk cevaplar vereyim mi yoksa hiç cevap vermiyeyim mi ? sorarsa niye engelledin falan diye istediğin oydu yaptım niye sorun oldu falan tarzı konuşayım mı yoksa hiç cevap vermiyeyim mi ?

Maalesef cevap vermişsin artık. Ağzının payını ver sustur. Uzatırsa isim var sonra konuşuruz de bir daha mesaj atsa da cevap verme.

ben hiç mesaj atacağına ihtimal vermezdim ya. havaya atılan cisimin yere düşmesi gibi kesin bir şeydi gözümde şuan beynimdeki fizik kuralları alt üst oldu hala inanamıyorum attığına amacı ne acaba

• yazik lan bi an eski beni gordum heyecan yapmalar ates basmalar falan :) bak moruk benim de senin gibi bir durumum vardi iliskimiz oyle seninki gibi uzun surmemisti ama iliski bittikten sonra once senede 1 gorusur olduk ben bunu cok seviyordum hep masum dusunuyordum iyi niyetli yani sonra olaylar gelisti bulusmalar 6 ayda bir olmaya basladi bu sefer yiyisiyorduk paso sonra olaylar daha da gelisti ayda 1 bana geliyordu duzenli olarak yatak sporu yapar olduk derken birbirimizden sikildik ve bir daha hic gorusmedik bildigin bicakla kesilmis gibi her sey bi anda bitti. burdan cikaracagin anlamlara gelelim. 1 sen o kizi ne seviyor ne de toplum arasinda bilinen sekliyle asiksin. sen o kizi aklindan cikaramiyorsun cunku o seni terk etti cunku sen ona o kadar deger verirken o seni sallamadi ve bu da sana fazlasiyla koydu icten ice sende hirs yaptin takinti oldu yarin obur gun bu kiz sana asik olsa sen sikilip birakicaksin. 2 eski sevgiliden hicbir zaman bir sey umma. adi ustunde eski. bir kere ayrilik oldumu o iliskiden hicbir zaman bir sey olmaz hele ki ayrilik olayi iliski baslarinda olduysa. 3 safca boyle heyecan basmalar ates yukselmesi falan olmasin eger olacaksa da baska seyler dusun kurtul o psikolojiden cunku disardan bakildiginda komik ve aptalca gorunuyor bu da seni kizin gozunde ezik yapiyor. simdilik bu kadar baska sorun varsa ozele gel :) bunlar hep tecrube bunu sakin unutma kivancindan tut brad pittine her erkek bu tarz seyler yasadi burda yapman gereken hatalarindan ders cikarmak. kolay gelsin.

• ilk sevgilin galiba

• Yemezler valla. En son geçen yolda gördüm, baktım aramızdaki 100 metre mesafenin 20. metresinde inşaat için çimento harcı yapıyorlardı. Hemen oradan kürek aldım, ağzına kürekle vurdum.
  • saçmalama gözünü seveyim,canım öyle istedi umrumda değilsin deyip geç kardeş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.