Şimdi Ara

Eski sevgilim mesaj attı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
4.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekim 2010'da çıkıp Aralık 2011'de ayrıldığım eski sevgilim bugün bana iki tane mesaj attı.

Bu sene de çıkmak istedim ama o istemedi zorla 3-4 gün çıkmıştık. Erkeklerden soğuduğunu ve kimseyle çıkmak istemediğini söylemişti bana 1.5 ay önce. Ve bunu dedikten 2-3 gün sonra onun eski sevgilisiyle çıktığını öğrendim. Benim arkadaşım var kız onun da yakın arkadaşıydı bir zamanlar konuşmuşlar. Çocuk benim için ağladı beni çok seviyor vs. gibi mal mal şeyler söylemiş. Dolayısıyla beni istemiyordu artık ben de onu sildim.

Bugün dersane önünde arkadaşımla sigara içiyorduk. Eski sevgilim yanında 2 arkadaşıyla geçti ve beni gördü. Göz göze gelmedik ama gördüğünü biliyorum. O dersaneden çıkmış gidiyordu eve. Benim dersim vardı. Bu beni görmesinden yaklaşık 2 saat sonra '(ismim)?' diye mesaj attı. Cevap vermedim. Veremedim daha doğrusu smsim yok. Sonra ikinci mesajı şu:

'Merak etme diyeceğim bir şey yok sadece kendine zarar vermen cidden hiç hoşuma gitmedi ama senin hayatın kendine iyi bak.'

1.5 ay önce beni istemiyordun benimle çıkmamak için erkeklerden soğudum bahanesini gösteriyordun. Şimdi ne oldu da kendime zarar vermem hoşuna gitmedi?

Bir de niye mesaja merak etme diye başladın, neyin kaygısındasın?

Beni istemediği halde neden zarar vermem hoşuna gitmedi sizce? Muhattap olmak istemediğim için sizden fikir almak istiyorum.

Beni istemiyorsan 'Ne hali varsa görsün' de geç. Mesaj atmanın anlamı ne?

Benim tahminim üstte yazdığım(2-3 gün sonra eski sevgilisiyle çıktı dediğim) eski sevgilisiyle ayrıldı ondan bana mesaj atıyor.

• Sana sulanmanin ilk adimlari bunlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok o oldu yok şu oldu da falan da filan da ? öyle olsa ne olacak kardeşim,bırak ne ugraşıyorsun böyleleriyle...neyin peşindesin yani,sana yalan söylemiş sonra da sırt dönmüş sen de hala böyle mesajlarını kafaya takıyorsun..ona hiçbir şey yazma,bırak ne hali varsa görsün.
  • seni cepte tutmak istiyor ne olur ne olmaz hiç boşta kalmıyayım mantığı
  • Mesaj falan atma biraz gururun varsa.
  • kimsin ? tarzında mesaj at mal gibi kalsın ayrıca sakın onunla sevgili olma ihtimalini aklına bile getirme reddet ki havalı ol
  • cevap verme mesajlarina bosver
    kizin naptigi belli degil
  • Kararsiz insanlardan hic haz etmem bosver cevap verme o kiz sadece seni uzer.

• Traaaş, geçiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HemşirEmre

kimsin ? tarzında mesaj at mal gibi kalsın ayrıca sakın onunla sevgili olma ihtimalini aklına bile getirme reddet ki havalı ol

+1967 Hocam ne guzel soylemissin,kiz seni yedekte tutmak istiyor hocam,bunlar sana yavsamasinin ilk adimlari,gururluysan arkadasin dediginin aynisini yap cunku bu kezbanlar herseyi hakediyo!

• Kızın yaptığını sana anlatayım.İlk mesajda sana yem atmış.Cevap gelmeyince ikinci mesajda kendi egosunu kurtarmak için hala onun peşindeymişin gibi bir mesaj atmış ve zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışmış.
    Bence ya hiç cevap verme ya da kimsin de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Indigo

Kızın yaptığını sana anlatayım.İlk mesajda sana yem atmış.Cevap gelmeyince ikinci mesajda kendi egosunu kurtarmak için hala onun peşindeymişin gibi bir mesaj atmış ve zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışmış.
    Bence ya hiç cevap verme ya da kimsin de.

Aynen bunu diyecektim. Ve "senin hayatın kendine iyi bak" diyor, yani karışmam diyor ama arkasından "kendine zarar vermen cidden hiç hoşuma gitmedi" diyor. Ayrıca madem diyeceğin bişey yok ne diye mesaj atıyorsun? Kendi ile çelişiyor arkadaşım. Senin anlayacağın, kız boşlukta olduğu için sana iş atıyor. 2. sms'i de durumu toparlamak için atmış. İyi ki sms'in yokmuş cevap atmamışsın. Bundan sonra da atma sakın. Kezban kokusu alıyorum.
  • valla ben olsam'' sanane kızım ısıne bak senı ılgılendırırmı bır daha da rahatsız etme benı derdım'' kızın yaptıklarından sonra yanı bılmıyorum bana boyle bır karaktersızlık yapacak hıc affetmem yıne de senı yanlıs yonlendırmım benım dusuncem boyle saygılar.

• hocam bende de bi durum var kızın sevgilisi var kız habire beni kesiyor gidip konuştum seni seviyorum falan dedim sonra bu diyor ki ben senin üzülmeni istemiyorum üzülmene üzülüyorum diyor tam 2 ay oldu 2 aydır hala aynı şeyi diyor. bu kızların hepsi aynı. seni düşünüyomuş sana değer veriyomuş gibi göstermeye çalışıyolar
  • up
  • Onunla birlikteyken sigara içmiyordun heralde..

sigara içtiğini görünce belki o anlamda ' kendine zarar vermen hoşuma gitmedi. ama senin hayatın karışamam ' demiş.

ilk msjı na cvp vermediğinden dolayı da ' merak etme diyeceğim bişey yok' demiş.

kısaca kız seni düşünüyo değer veriyo ama tekrar birlikte olmayı düşünmüyo gibi .
  • Senin yedek kulübesine almak istiyor.

İlk 11 kişiden biri bile değilsin
  • Afedersin ama cok burnu havada
    Kendi kendine egosunu yukseltmis onun yuzunden kendini harap ediyosun sanmis..

• balıklama atlarsan seni cebe koyar elinde bir süre daha tutmuş olur, hiç sallamaz bir de terslersen büyük ihtimal hiçbir şey olmaz, ama biraz mesafeli arkadaş şeklinde yaklaşır çok üstelemezsen birşeyler çıkar
  • Kardeşim bu tarz olaylarda dışardan konusmak basittir
    ama benimde böyle tecrübelerim oldu
    sana tavsiyem seni sevseydi yanında olurdu unutma canı sıkılınca bir başkası seviyor diye hele heleki eski sevglisi için seni bırakıp ona gidiyorsa sen bir problem yok hiç kafana takma
    sorun o kızda eğer konusmaya devam edersen ve unutma seninde psikolojini bozacaktır
    o su an boşlukta ve triplerini çekecek birini arıyor bunun içinde ideal adam olarak seni görüyor
    sakın dostum uzak kal
    inan tecrübeyle sabittir
    ben yaptım acıdım seviyorum diye gittim sen yapma sonunda gene senin canın sıkılır
    hem sana kız mı yok daha gençsin hiç unutma daha neler göreceksin
    unutma Allah katında bile erkekler daha üstündür kadınlar erkeklere hizmet ve yanlızlık çekmesin diye yaradan tarafından gönderildi
    sen yokken neler yaptıgını nerden bileceksin salla gitsin hatta
    mor edecek bir iki laf çak ki yüz bulamazsın gitsin baskasına ızdırap olsun sana değil

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.