Şimdi Ara

ESKİ SEVGİLİM HEDİYELERİMİ GERİ VERMİYOR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıldığım sevgilimden gayet haklı olarak hediyelerimi geri istedim sonuç olarak artık sevgilim değil ve onda kalmasına da gerek yok. Geri vermedi ne yapayım geri vermesi için? Adını çıkarayım mı feminist kankim var feministlerde çok aktif

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• XdQCkChR

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir kere onun olmuş senden çıkmış ister verir ister vermez
    istersen mahkemeye dava aç kendi rızanla birşeyler vermişsiniz zorla almamış
  • Face de dönen bir resmi kopyalayıp buraya yapıştırman ve olayi bizzat kendin yasamis gibi lanse ettirmen hıcte etik bir davranis degil

Seni esefle kınıyorum güzel bağyan

• Erkek forumu olarak görülen bi yerde böyle konu açabilecek kadar billurluysan malafatın fotosunu at da korkudan paranı versin 'Metin Ex'

• Vayy şerefsiz bunların hepsi böyle. Neyse bağyan tanışalım mı?

• Kız rolü yapan aslında 31 çekmekten suratı mayın tarlasına dönmüş, sivilceli, gözlüklü bir troll bir ergen. Geçin gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi break the cycle -- 19 Şubat 2018; 16:31:0 >
  • Csb böyle bi kızın türkiyede olması imkansız.

Şuana kadarki tüm kız arkadaslarımdan gelen hediye değeri 10tl yi geçmiyor. Çünkü hiç kız arkadasım olmadı xDe

• beklemiyodum

• quote:

Orijinalden alıntı: ZaFLooBrect

Csb böyle bi kızın türkiyede olması imkansız.

Şuana kadarki tüm kız arkadaslarımdan gelen hediye değeri 10tl yi geçmiyor. Çünkü hiç kız arkadasım olmadı xDe

https://forum.donanimhaber.com/erkege-sevgililer-gunu-hediyesi-onerisi--131331101

Siz önerdiniz bana darth vaderi 400 tl ye geldi bana almaz olaydımm

• yav he he csb + blok
  • Harun Abi bir kere ünlü olur bu konular.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Delikanlilar arasında olur böyle şeyler 1 2 hafta sonra hali sahaya çağır barışırsınız

• DeliaPo D kullanıcısına yanıt
    Bana burayı eda ablam önerdi erkekler çok dedi kimse de sana kötü davranmaz dedi o günden beri burdayım eskiden kızlarsoruyordaydım orada sürekli sapık şeyler söylüyorlardı buraya geldim sürekli harun abi yok erkeksin yok bilmem ne yeter ya

• yazık yaw :( 566tl az para değil (en azından öğrenci felan olduğunu düşünürsek) bence onun vicdanına seslenmen lazım geliri iyi biriysen bence hiç uğraşma ama geri istedğine göre senin için önemli bir para..

sana birşey aldıysa bunu bir "adelet" olarak göstermelisin yani iğne bile hediye etmiş olsa onların hepsini geri vermeye hazır olduğunu göstermelisin. tabi işin içinde birçok şey olabilir o seni biryerlere götürmüştür birşeyler ısmarlamıştır.. olaya total bakmak lazım..

yani toplamda o senin için ne harcadı, sen ne harcadın... bunların muhasebesini yaptıktan sonra bence senden büyük birini de devreye sokarak birazda zorlamayla hediyelerini geri alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casual -- 19 Şubat 2018; 16:46:57 >
  • Kesin yaşanmıştır bu

• Şulecim o dediklerini fazlasiyla gelip benden alabilirsin. O hiyarlik etmis bakma sen ona. Gel ben telafi ederim sayın Şule bağyan insanı...

• böyle bi konu vardı ya
  • Geri vermesi mi gerekiyordu? Böyle saçma şey mi var

• Güzel taklit harun abla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SomeoneWhoCares -- 19 Şubat 2018; 17:22:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.