Şimdi Ara

Eski sevgilim Facebook engelini kaldırmış, sizce neden? (biraz dertliyim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
60
Cevap
2
Favori
6.699
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Eski sevgilim Facebook engelini kaldırmış, sizce neden? (biraz dertliyim)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    644 Mesaj
    Selamlar...Sevgiler...Saygılar...

Uzun oldu biliyorum ama vakit ayırıp tamamını okursanız mutlu olurum, teşekkürler.

Merhabalar dostlar, 2 ay kadar önce sevgilimle ayrılmaya karar verip ayrılmıştık, bu arada ben 17 o 16 yaşında, dostça bir ayrılıktı, neyse tek ortak sosyal alanımız facebooktu, ben de silemedim gönlüm el vermedi, bir de silecek kadar ayrılığı çok umursuyormuş gibi görünmek istemedim, ama 1 hafta kadar sonra falan fark ettim ki beni facebook chatte engellemiş, facebooktan silip engelleme değil yani, sohbeti bana kapatmıştı, öyle yaptığını görünce şaşırdım açıkcası ama neyse dedim fazla irdelemedim, 2 aydır böyle devam ediyorduk zaten çok facebook kullanan biri değilim, ama vücut geliştirme yaptığım için(1 yıl kadar oldu) foto atıyordum arada, neyse ayrıldıktan sonra feci şekilde spora vermiştim kendimi, aynı lisedeyiz, lisede kızlar arasında popüler(kendini beğenmiş falan demeyin lütfen olayı iyice anlayın diye yazıyorum, taşlamayın hemen egoist birisi değilimdir) sayılırım o da bunun farkındaydı,kızlar sana niye süpermen diyorlar diyip kıskançlık ederdi, neyse içimde hep bir umut vardı yalan söyleyemem ama hayatıma, sporuma devam ettim, güçlü olduğumu göstermek istedim...

Yaz geldi tabi,geçen pazartesi de beden eğitimi dersi olunca fırsat bu fırsat dedim vücut hatlarımı belli edecek şekilde giyindim(zaten okulda hocalar olsun arkadaşlarım olsun sürekli konuyu vücut çalışmama getirirler yani yanlış anlamayın hava atmak için demiyorum ama bu spora gönülden bağlıyım karı kız için yapanlardan değil yaşam tarzı spor olan insanlardanım, bu spor için yemek yapmayı öğrendim, günde 4 saat uykuyla geziyorum düşünün nasıl bir hayat yaşadığımı, pek kolay sayılmaz yani)) neyse benim facebook öyle vücutlu fotolarla dolu ama bir de nasıl değiştim kendi gözleriyle görsün istedim, neyse bakışlarında bir farklılık sezdim o gün, sadece onun değil herkesin, hafta boyunca bir garip bakmaya başlamıştı, pazartesi günü kendi kendime dedim ki, bu kız kesin bu engeli bu hafta kaldıracak, bir de baktım ki çarşamba günü engel kalkmış sağ tarafta online görünüyor, zafer kazanmış gibi hissettim nedense, zaten hafta boyu okulda sürekli karşıma çıkıyordu oysaki ne zamandır denk bile gelmiyordum, bugün de profil fotosunu değiştirdi falan, benden ayrılınca tüm ilgi üzerinden gitti tabi, ben buna şiirler yazıyordum vs. bayağı mutlu olabilirdik diye avutuyorum kendimi, anlayacağınız hala aklım onda, şimdi merak ettiğim şey şu, acaba tekrar birlikte olmak mı istiyor? yoksa tam aksine bana bir şekilde kendini hatırlatıp beni üzüp egosunu mu tatmim etmek istiyor? şimdi facebooktaki engeli kaldırınca umutlandım açıkcası, sizce bir tesadüf müydü bu? tam da bu hafta olması şaşırttı beni, şimdi telefona bakıp mesaj beklediğim olmuyor desem yalan olur, 2 ay geçti ayrılığın üzerinden bu süre içinde çok kızla tanıştım, sevgili bile olabilirdim ama istemedim, bir yanımda hep onun döneceği umuduyla yaşadım, başka birisine karşı aynı duyguları hissedemedim, ne dersiniz bir umuda bağlı kalıp beklesem mi yoksa facebooktan falan silip tamamen hayatımdan atsam mı onu? çok kararsız ve dertliyim, sizce düşünceleri değişmiş midir, bir kaçgün iletişime geçer mi diye beklesem mi, yoksa seviyor olsa şimdiye kadar bir mesaj atar mıydı?

Bu arada bu kız çevresi erkek dolu olan bir kız değil, zaten itiraf ediyordu biz birlikteyken benim diğerlerinden ne kadar farklı olduğumu, zaten ayrıldığımızda falan herkes bu kız seni nasıl bıraktı diyorlardı, en yakın arkadaşlarının bile bende gözü vardı önceleri, farkındaydı bunun, zaten bu tür şeyler bitirdi bizi, okul ortamında olmuyor dedi bıraktı gitti, gözümde dünyanın en güzel kızıydı kendisi ama ona rağmen sen bu kız nasıl baktın, ne buldun onda diyenler vardı, buna rağmen aldırmadım, gözleri bana çok farklı hissettiriyordu çünkü, anlayacağınız unutamadım onu ben, o da unutmamıştır inşallah diye dua ediyorum hep ama git gide ağırlaşıyor yük, geri döner diye beklemek hepsinden daha acı, hayatıma devam etmek istiyorum ama yapamıyorum, bir akıl verin n'olursunuz, yardım edin şu kardeşinize, çıkmazdayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheAlphaOmega -- 27 Nisan 2014; 0:22:08 >

|
    |

I am The Alpha and The Omega, the beginning and the end, the first and the last.

• Yüzbaşı
    644 Mesaj
    diyecek bir şeyiniz yok mu ahali?
    |
    |

I am The Alpha and The Omega, the beginning and the end, the first and the last.
  • Teğmen
    117 Mesaj
    O kadar yazmaya uğraşmışsın ama okumadım kusura bakma. Okumasam da bir öneri.

Eğer ilişkin facebook engelinin kalkıp kalkmamasına göre şekillenecekse hiç düşünme bile. Boşver sevgiliyi önündeki üniversite sınavına bak. Facebooktaki engeller değil, hayatındaki engelle kalksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Piazzi

Eğer ilişkin facebook engelinin kalkıp kalkmamasına göre şekillenecekse hiç düşünme bile. Boşver sevgiliyi önündeki üniversite sınavına bak. Facebooktaki engeller değil, hayatındaki engelle kalksın.
    quote:

Orijinalden alıntı: Piazzi

olsun hocam okumamanız sorun değil, ama ne yazık ki dediğinizi bir türlü yapmak istesem de yapamıyorum, kopamadım şu ilişkiden, hani derbeder olmadım ayrıldıktan sonra, kimi olur hayata küser hani, tirplere girer, öyle olmadım ama yine de unutamadım hep bir umut, hep bir beklenti.
    |
    |

• Yüzbaşı
    390 Mesaj
    Okudum dostum,

o kizla mutlu olabilirsin, ona feysten 'engeli kaldirmissin :)' gibi bir sey yaz, tekrar konusmaya basla kizla.

|
    |
    Hocam bu birazda ayrılma nedeninize bağlı bence..
    |
    |

|
    |
    |
    |

@incir reçelşi hocam hatırladınız mı bilmiyorum ama, bu kız benimle popülerim diye çıkmamıştı, şiirler yazmıştım değişik bir hikayemiz vardı, ilgiyi seviyordu ona şüphe yok, ama bu kez durum farklı, çıkamadım gerçi işin içinden. Ayrılma nedenine gelince, buna sürekli ilgi gösterip ama karşılığında ilgi görmemekten sıkıldım ilgiyi kestim, sonra olan oldu işte kayış koptu.

@RancStone hocam ona gösterdiğim ilgiden memnundu buna şüphe yok, ve dediklerinizde haklısınız, zaten benden beklediği peşinde 4 dönmemdi ama o kadar alçalmadım, ondan ilgi görmedikçe ilgiyi azalttım ve artık ilgi göstermiyorsun dedi (ama önce ben dedim sen bana ilgi göstermiyorsun diye) ayrıldık, gaza gelip hayatta mesaj atmam, geri dön diye yalvaracak kadar kötü durumda değilim. ayrı kaldığımz sürede bir çok kızla tanıştım, sevgilimden bile daha yakın davrananlar oldu ama ona rağmen yapamadım işte, ama böyle giderse tavsiyenize uyup bir şekilde deneyeceğim.

@Linken's Sphere Valla hocam yapamam ne yazık ki, ne bileyim, şimdi içinde geri dönmek gibi bir niyet yoksa, öylesine kaldırmışsa, bak şuna engel attığımı fark edecek kadar düşünmüş, takipte kalmış diye düşünebilir, ipleri eline vermeyi asla istemem.

@Daqadaqa hocam bu mesajın başında yazdım ayrılma nedenini, sana karşı eskisi gibi hissetmiyorum dedi, sonra okulu falan bahane etti ayrıldık, ama ayrılmaya konuyu ben getirdim, niye bu kadar ilgisizsin bana karşı diye sorarken falan öyle gelişti olaylar.

edit: @Yazamsar hocam bu mesajda anlattım ayrılma nedenini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheAlphaOmega -- 27 Nisan 2014; 1:10:58 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Yazamsar , Daqadaqa , Linken's Sphere , RancStone , incir reçelşi

• Onbaşı
    31 Mesaj
    hocam bence hic bulasma birdaha umitlenme bir kere ayrilan birdaha ayrilir senden tek bekledigi ilgi. verme o ilgiyi ona, git yanindaki kizlarla sohbet et, ona o ilgiyi gosterme seni daha cok istesin ilk adimi ona attirmaya zorla ve yuz verme inan bunlar fazlasiyla ise yariyacak sana tekrardan ve daha siki baglanmasinda ama lutfen faceden mesaj atip yengemizin biyerlerini kaldirma

edit:dediklerim denenip %98 oraninda kizin kopek gibi geri donmesiyle son bulmuştur.

|
    |
    Yav dostum kizlari ben anlayamiyorum benimkide zamaninda boyleydi kavga ediyoruz 1 gun engelliyor daha sonra engeli aciyordu yani anlayacagin aklina gelmissin acmis iyi birsey mi kiz seni dusunmus senin acindan iyi birsey fakat ayrilmissiniz bilemiyorum.

Ama kizlar erkeklerden farkli dusunur acayip varliklar.

Yunan askerlerinin 3 katı kadar işgalci kuvvetle şafakta umutsuz Atinalılar düşünülmez olanı yaptılar. Saldırdılar.Denizde geçen bir aydan sonra gemilerini karaya çıkaran yorgun perslilere saldırdılar. Onlar savaş kamplarını kuramadan ve askerlerini temin edemeden saldırdılar.. Ve bu deli stratejinin mimarı kimdi ? Az bilinen Atinalı bir asker.. Kendi adamları ona Themistokles diyor. Perslilere şok Atinalı saldırısını tattırdı.
  • Er
    7 Mesaj
    Senden faydalanıp yükselmeye calisacak.Beni dinle anlattigin olayları 2 defa yasadim ayri kizlarla.Sakin yüz verme kazanan sen olursun.Sorun varsa ozelden yaz dostum yardimci olurum.

|
    |
    16 yaşında demissin o yaştaki kızların istediği tek şey ilgi görmek ya da ilgi gören biriyle beraber olmak, sonuç ortada kendini kandırma sporuna devam et ama yok ben tekrar bir şansım olursa dönerim devam ederiz bu kızla diyorsan et, ileride zaten anlayacaksın yapmaman gerektiğini ama geç olur senin için. Belki daha cok acı cekersin belki umrunda bile olmaz ama benden tavsiye bulaşma bile yoluna devam et, vücut var kızlar bakıyor diyorsun, elindeki imkanı kullan sen de onlara bak. Bu yaşlarda böyle şeyleri değerlendir güzel kardeşim ileride pişman olursun ne salaklik ettim ben diye benden sana bir abi tavsiyesi

|
    |
    Akılı adamsın sevdim yaşına göre karakterini gerçi yeni kuşak böylesiniz. Gerçi kalkmış bi yerlerşn gibi de ne ise :)

Gelelim kıza :) Kız ilgiyisi seven aman erkek herşeyi yapsın bende keyfime bakayım arkadaşlarıma hava atayım diyen tip. Ki bu devirin 16 lıkları malum.

Şimdi sen dedin ya arkadaşlarının da gözü vardı bende genel okulda popülerim gibisinden sporda var foto attın vs he kızın arkadaşları şöyle olmuş böylr olmuş dediyse çevredem de duyduysa kaçırdık mı şunu diye iç geçirmiştir yanında olup hava atacak anlayacağın şuan engeli kaldırmış. Sen bir selam versen duygusal şantaj yapacak sana ne güzeldi o günler ay şunu hatırladın mı ay bunu hala saklıyom.

Salla gitsin önemseme bu şekilde devam et sen merak etme sorgulama mümkünse kankası ile takıl i.. değil mi ?

|
    |

Kızın ne düşündüğünü elbette bilemeyiz ama eğer ona gerçekten değer veriyorsan bir kez daha denemekten ne çıkar ki. Gurur yapıyorsan da hata olur bu, gurur sevginin önüne geçmemeli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    |
    |

cok sakat var çok:http://youtu.be/A9B3TbWUgGE
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Bey Azura
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,232
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.