Şimdi Ara

Eski Rockstar Çalışanı Red Dead Redemption 2'ye İşaret Etti!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Bir önceki neslin en beğenilen oyunları arasında yerini alan Red Dead Redemption'ın devam oyunu, eski Rockstar çalışanının düzenlediği bir soru cevap etkinliğinde karşımıza çıktı. Daha önceden firmada görev alan Danny Ross, soru cevap etkinliğinde Red Dead Redemption 2'ye işaret ederken oldukça ilginç bir yöntem seçti.

Etkinlik sırasında Ross'a, "Merhaba Danny, hadi diğer salakça soruları boşver de bize 'gerçek' haberlerden bahset. Rockstar Games'in bir sonraki projesi ne olacak?" sorusu soruldu. Danny Ross ise İngilizce'de harflerini birleştirince ortaya 'RDR2' çıkan, "Gerçekten mi? Salakça? Gerçekten? İki." yanıtını verdi.

Aslına bakarsanız Red Dead serisinin devam edeceğine yönelik açıklamaları daha önceden de duymuştuk. Yine de haberlerin yakından geliyor oluşu yeni oyunu bekleyenleri heyecanlandıracaktır.

• Pc ye cikarmassa ayip olur
  • harika haber

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Gerçekten süper haber zaten büyük ihtimal böle bişey olacağı belliydi sanırsam Rockstar bethastanın fallout ve elder scroll taktiğine dönebilir belli yıllar gta serisi belli yılar red dead serisi çıkartabilirler diye düşünüyorum çünkü gerçekten bir gta çıkışından öbür gta nın çıkışına çok zaman alıyo böyle bir sisteme geçicekler büyük ihtimal ayrıca umarım bir gün manhunt 3 ve bully 2 yide görebiliriz ayrıca bi de bunların agent diye bir oyunu vardı nouldu o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoUnTy_HuNtEr -- 29 Kasım 2015; 16:40:57 >
  • Geç bile kaldı bence,Rockstar 2 senedir GTA V ile oyalıyor bizi.

• Geç bile kaldı bence,Rockstar 2 senedir GTA V ile oyalıyor bizi.

• şu yanlış anlaşılmayı hala devam ettiriyosunuz rockstar dan hiçbir zaman red dead redemption 2 diye bir oyun gelmeyecek oyunumu oynamadınız anlamıyorum arkadaş yanlış haber yapmayın sonunda ne olduğunu biliyoruz rockstar ın nasıl bir firma olduğunu da biliyoruz bana kalırsa yeni gelecek red dead oyununun ismi red dead retribution olacak demedi demeyin..

• Konsol exc gelicek kesin ilk başta rockstarı bilmiyormusunuz gençler :D time exc olur gta gibi

• O değilde L.A Noire devam oyunu gelir mi acaba ? Hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan biriydi.Umarım ikinci oyunu çıkar.Gerçekten hikayesiyle bambaşka bir oyundu.

• Güzel haber. İlk oyun muhteşemdi ikinci oyunda öyle olacaktır

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bu sefer kesin gelir pcye
  • Güzel haber. İlk oyun muhteşemdi ikinci oyunda öyle olacaktır

• Şöyle haberler yapıp heyecanlandırıyorsunuz sonra geliştirici ekip yalan olduğunu söyleyince biz vefat biz iptal oluyoruz.

• Bully 2 ve Manhunt 3'te çıkmalı.

• Hobaaa

• Valla çıkarsınlar artık bir şey max payne 4 olur red dead redemption 2 olur bully 2 olur ama çıkarsınlar yani 2 senedir sağa sağa bitiremediler gta 5 i

• X86 dan dolayı PC yede geleceğini düşünüyorum .

• Max payne 3 ne kadar güzeldi hayran kalmıştım adamları yüzünden vurduğumuzda yüzlerdeki o parçalanma fakan harika film gibiyi rs ne çıkarırsa oynarız farketmez

• Son zamanlarda güzel haberler gelmeye başladı. Gelişmeleri merakla bekliyorum, bu oyun çok ses getirir.

• Son zamanlarda güzel haberler gelmeye başladı. Gelişmeleri merakla bekliyorum, bu oyun çok ses getirir.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.