Şimdi Ara

Eski networkü unutamayan obsesif modemim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Tp link marka td-w8951nd model modem kullanmaktayım. yeni eve taşındığım için yeni network kurmak istedim. network adı olarak tp-link-17 vermiştim ve ilk gün herşey normaldi telefonumla wifi bağlanabiliyordum laptopum ise ethernet kablosu ile bağlı. Ertesi günden itibaren bağlantımın adı tp-link-14 oldu (3-4 yıl önceki bağlantım, ortalama senede 1 kere yeni bağlantı kurmak durumunda kaldım ve isimleri hep yıllara göre verdim bir önceki bağlantım tp-link-16 idi) ve wifi artık komple yok, tek bağlantı seçeneği ethernet ve o da 2-3 dakikada bir 1-2 saniyelik kopma yaşıyor sağ alt tarafta görüyorum, normal internet kullanırken büyük sorun olmasa da online oyun oynarken sinir bozucu bir durum. Modemi hem arayüzden hem modemin arkasında yer alan reset düğmesinden fabrika ayarlarına döndürüp yeniden kurmama rağmen hala bu eski networkü tanıyor.
    Konu hakkında bilgisi olanlar ya da benzer durum yaşayıp çözmüş olanlar lütfen yardımcı olunuz.

• Modeminiz değil de bilgisayarınız unutmamış galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haklısınız malesef bilgisayarım da takıntılı sanırım
  • Fringe'te bu konu ile ilgili bi bölüm vardı. Peter iki evren arasında köprü kurunca yok olmuştu. Daha sonra bir şekilde geri geldi ama asıl olay sevginin zamanda iz bırakması gibi bişeydi. aşıkları ayırtma. 14 olsun çok mu önemli.
  • ilk kontrol . modem adaptorunu degistirip bir deneyin . bakalim ne olacak ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.