Şimdi Ara

Eski Leblanc, Yeni Ahri! / 8.8 Yama Analiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• yamayı okumayı sevmeyenler için anlatman güzel ama arkada oynanan oyunla anlattığın içerik alakasız olmuş biraz kolaya kaçmışsın sanki
  • black milk kullanıcısına yanıt
    Yeni yama gelince, bir önceki yamada oynadığın oyunların hiç birinin kaydını alamıyorsun. Her karakter için tek tek oyuna girip çekmek inan zahmetli oluyor, en az 20 karakterde değişiklik vardır.
    Şu haliyle 2 saatimi alıyorsa diğer türlü 12 saatimi alır. Daha kolay bir yolunu bulursam yapmaya çalışırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cruella

Yeni yama gelince, bir önceki yamada oynadığın oyunların hiç birinin kaydını alamıyorsun. Her karakter için tek tek oyuna girip çekmek inan zahmetli oluyor, en az 20 karakterde değişiklik vardır.
    Şu haliyle 2 saatimi alıyorsa diğer türlü 12 saatimi alır. Daha kolay bir yolunu bulursam yapmaya çalışırım.
    Kaliteli bir video için 12saat uğraşmak bence makul.
  • İrelia'nın zırhı artmış. Videodaki yazıda da öyle yazıyor ama "zırhı azaltıldı" demişsin. Ayrıca Ahri'nin E'si hakkında "eski pasifi" demişsin. DFG kalktıktan sonra bu buff verilmişti Ahri'ye. Sonra geri alınmıştı. Bundan mı bahsettin acaba eski pasifi derken?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    Evet yamayı haftaya bekliyordum, bugün sabah hızlıca yapmaya çalıştım. Dalgınlıkla bir kaç yerde yanlış anlatmışım. Ahri'nin eski pasifinden kastım "%20 hasar artışı sağlar" Kısmı.
  • yanlış anlama ama mikrofon ayarını yapsan bi ara video editleme sırasında, sesler aşırı dengesiz geldi sinirim bozuldu da
  • Cruella nın sesi olgunluğa kavuştuğu vakit dinlemeye başlayacağım yama notlarını, çocuk saati mi izliyorum analiz mi dinliyorum belli değil...
  • Bence sesi güzel 🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orange Juice

Bence sesi güzel 🤔
    +1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.