Şimdi Ara

eski laptopu ahşap media centera çevirdim ama yardım lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 gün 8 saat 48 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sercankd (2 mesaj) cey1 (1 mesaj) berke_17 (1 mesaj) Bytekno (1 mesaj) Carlsberger (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Overclock, Soğutma ve Modifikasyon >> Overclock, Soğutma ve Pc Modifikasyon >> Pc Modifikasyon >> Soru ve Cevaplar >> eski laptopu ahşap media centera çevirdim ama yardım lazım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    46 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

şöyle bişey yaptım herşeyi istediğim şekil oldu, lakin biraz görsellik katmam + yandaki boşlukları kapatmak istiyorum. sizce ne yapabilirim buna?

|
    |

• Çavuş
    61 Mesaj
    Konuyu hortlatmış olacam biraz ama delikli saclardan etrafını dönebilirsin hocam ayrıca güzel bir zımpara boya macıun işleminden geçebilir hatta ve hatta üzerine istenilen şekil kıl testere yahut degobaj ile kesilip alt kısmından pleksi ile ışıklandırılıp güzel olabilir .
    |
    |
  • Binbaşı
    1733 Mesaj
    köpük ve plastik boya veya karbonfiber kaplama ile kusursuz bir görünümde elde edebilirsin
    |
    |
  • Çavuş
    46 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    gerek kalmadı tekrar yanlarını da sunta ile kapattım dışınıda tekzenden aldığım yapışkanlı folyo ile kapladım gayet iyi şuan.

son hali değil ama benziyo, ilk başta yapışkanda kabarcıklar oldu arada onları yoketmek için baştan yapıştırdım, şuan dümdüz. öndeki boşluğa da saydam bi plastik koydum ışık belli olsun diye.

bu da kullanırken, tabi kaplamadan önce. openelec işletim sistemi kurdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercankd -- 17 Temmuz 2016; 19:40:06 >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    |
    |
  • Teğmen
    171 Mesaj
    Harika olmuş elinize sağlık
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Sohbet
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.