Şimdi Ara

Eski Laptop a MOD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
3
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhabalar.https://forum.donanimhaber.com/m_117356379/tm.htm adlı konumuzu bir süreligine askıya alıp.Elimde ki bu laptop a mod yapacagız müşterimizin isteği üzerine ve burda da adım adım paylaşacağız.Şimdiden herkese iyi modlar.
    Eski kasa mod link :https://forum.donanimhaber.com/m_117356379/tm.htm
    Bilgisayar özellikleri altta ki resimde mevcut
    Dell INSPIRION | 1300

İlk yükleme tarihi 2006 | bilgisayarın ilk kurulum tarihi ortalama 2006 üretim.

Eski Laptop a MOD
     Eski Laptop a MOD
     Eski Laptop a MOD
     Eski Laptop a MOD
     Eski Laptop a MOD

Bakalım bu mod çalışmasında başımıza neler gelecek !

• Şimdiden başarılar, ne gibi bir mod var aklında hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • favladım hocam yakın takipteyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanyor

Şimdiden başarılar, ne gibi bir mod var aklında hocam ?

Hocam resimde ki arkadaş a benzetmeye çalışacagız.Sogutma sistemi komple degisecek, ram ile takviye yapacagız.kasa baştan aşagı yenilenecek belki cok fanteziye kacıp sıvı sogutma bile düsünülebilir ama cok fantezi olur.Sonucta ilk çıkan celeron islemcilerden var uzerinde.Komple renk degisimi olacak !Takip icin saolasın cpt hocam simdilik bu kadar bu hafta sonuna kadar projelendirme haftasonu da kasanın detaylı islemden gecmesini saglayacagız.hadi bize kolay gele :)
     Eski Laptop a MOD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cey1 -- 17 Ağustos 2016; 1:21:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cey1

quote:

Orijinalden alıntı: orhanyor

Şimdiden başarılar, ne gibi bir mod var aklında hocam ?

Hocam resimde ki arkadaş a benzetmeye çalışacagız.Sogutma sistemi komple degisecek, ram ile takviye yapacagız.kasa baştan aşagı yenilenecek belki cok fanteziye kacıp sıvı sogutma bile düsünülebilir ama cok fantezi olur.Sonucta ilk çıkan celeron islemcilerden var uzerinde.Komple renk degisimi olacak !Takip icin saolasın cpt hocam simdilik bu kadar bu hafta sonuna kadar projelendirme haftasonu da kasanın detaylı islemden gecmesini saglayacagız.hadi bize kolay gele :)
     Eski Laptop a MOD

• İşiniz zor valla. Kasada fiziki değişiklikler için kesme biçme duzeltme ve çelik macunu isciliklerı olacaktır. Sonrasında ışıklandırma ve performans anlamında yapılacak değişiklikler. İnşallah hevesiniz kırılmaz. Merakla bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: swordmaster

İşiniz zor valla. Kasada fiziki değişiklikler için kesme biçme duzeltme ve çelik macunu isciliklerı olacaktır. Sonrasında ışıklandırma ve performans anlamında yapılacak değişiklikler. İnşallah hevesiniz kırılmaz. Merakla bekliyorum.

Eyvallah saolun bakalım başımıza neler gelecek.Bende merakla bekliyorum.
  • takipteyim, bendede var bi emanet. yenisini alabilirsem bi gorusmek isterim sizinle

• Takipteyim ben de. Daha önce laptop işlemcisi değiştirmişliğim var çipsetler hakkında da bilgim var cpu-z programından mevcut işlemcinizin görüntüsünü ve mainboard & ram sekmelerinin görüntüsünü atarsanız desteklediği modeller hakkında yardımcı olabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetinodinson takipteyim, bendede var bi emanet. yenisini alabilirsem bi gorusmek isterim sizinle

quote:

Orijinalden alıntı: myalperen

Takipteyim ben de. Daha önce laptop işlemcisi değiştirmişliğim var çipsetler hakkında da bilgim var cpu-z programından mevcut işlemcinizin görüntüsünü ve mainboard & ram sekmelerinin görüntüsünü atarsanız desteklediği modeller hakkında yardımcı olabilirim.

Eyvallah bu gün içersinde resimleri eklemeye çalışacağım boş bir yoğunluk var bir türlü atlatamadık hafta başından beri.
  • Başarılar
  • Arkadaşlar ilk resimden de anlaşılacağı üzere makina ilk defa açılıyor.Baya temiz cihaz yıllar eskitememiş :D demek daha doğru olur neyse bu günlük bu kadar yarın teknik çizimlerin ve detaylı yapılacak işlemlerin resimlerini yükleyeceğim.Kutlu geceler olsun !
     Eski Laptop a MOD
     Eski Laptop a MOD
     Eski Laptop a MOD
     Eski Laptop a MOD
     Eski Laptop a MOD
     Eski Laptop a MOD
     Eski Laptop a MOD
     Eski Laptop a MOD

• Hocam proje ne oldu acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.