Şimdi Ara

Prime Asmayan 256 Kbps ( Konu Bende ve Guncel ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
313
Cevap
9
Favori
19.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kullanan arkadaşlar gece 2 8 arası gerçekten sınırsız mı yazarlarsa sevinirim ona göre geçiş yapacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar gece 2 ile 8 arası hız yüksek sınırsız mi oluyor kesin bişey söylermisiniz

• Bu sabah ilk işim numara taşımak olacak. Şükür Vodafone'dan kurtuluyorum

• haziranı iple çekiyorum bende ya lifecell avantaj 5 gb ya yada bu tarifeye gececeğim, vodafone illetinden kurtulacağım.
  • Efsane tarife, kaciran uzulur

• reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    dostum oraya bağlanmak mesele kullananlar yazarsa iyi olur

• Bu tarife faturasizdada olsa keske...

• Bugün numara taşıma başvurusunu yaptım. Umarım en kısa zamanda tarifeye geçiş sağlanır

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

quote:

Orijinalden alıntı: sssss5

Bugün numara taşıma başvurusunu yaptım. Umarım en kısa zamanda tarifeye geçiş sağlanır

Akn yoksa bende geçeyim haber verirseniz sevinirim aslında çokta ihtiyacım yok ama zorla aklıma soktunuz 😂

Gece 2_8 arasını diyorsan. Öyle bir bilgim yok deneyip göreceğiz

• bu kampanya 31 mart tarihinde sonlandı bu tarihten itibaren hattını taşıyanlar tarifeye nasıl geçti acaba ? Bende bugün gittim maaleef bu tarife kaldırıldı dedi.
  • gomla51 kullanıcısına yanıt
    sitesinde hala görünüyor bu tarife, ayrıca yeni çıktı tarife, niye kalksın bu kadar hızlı.
  • Tarife abone alimina kapandi, bi arkadasimi gecirecektik 4 arkadas gectik 1 arkadas gecemedi

• Sitede aşmayan 10 gb tarifesi hala aktif olarak gözüküyor. Fakat prime'la tanış 10 gb vardı 39 tl'ye. Ben de ona geçecektim ama bitirmişler
  • Sanırım tarifeye avealılara geçiş kapalı. Ben şimdi arayıp bilgi aldım. Numara taşıdım tarifeye geçişler hala açıkmı diye sordum. numara taşıyanlara hala açık dedi

Hocam birşey sormak istiyorum. Ben şu an Vodafone’dayım. TT Prime’a geçmeyi düşünüyorum. Ben de indirim talep etsem verme ihtimalleri var mı? Taahhüt verildiği zaman zaten fiyat düşüyor. Ayrıca tekrardan indirim yapabilirler mi yani?

Doğru. Deneyelim öyleyse bakalım :)

• Mh yi aradim paket aktif gecis yapabilirsiniz dedi bana

• Bugün itibari pakete geçişim sağlandı birsürü hediye paketi var şuan toplam 42 GB internet var hattımda gece 2-8arasi paketten düşecek mi ona bakacağım

• Normalde 30 GB paketimden düşüyordu. Persembe pazar 2gb hediye verdi. Şuan itibariyle 2 GB hediyedir düşüyor. Sanırım gece 2-8arasi sınırsız değil.

• hediye internetler bittikten sonra deneme yap istersen yani kendi verdiği 10gb internette dene.bende turkcell 5gb+1gb sınırsız var 5gb bitip 1gb sınırsıza gelince geceleri kotadan düşmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c_._s -- 5 Nisan 2018; 9:3:12 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.