Şimdi Ara

Eski HP'si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası. (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.750
Cevap
172
Favori
126.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba elinde fazla seri numarası olan var mı? bende eski hp laptop malesef yok. iş için 1500 lük laptop alacağımda bende faydalanayım
  • banamii B kullanıcısına yanıt
    ödemem bugün gelmiş
    başvurumdan sonra 30 gün geçmedi bile
  • Sagoopa1925 kullanıcısına yanıt
    ticari seri bilgisayarlar ile yada 5 yaşın altındaki bilgisayarlar kampanya dahilinde değerlendirilmiyor.

ayrıca alacağınız bilgisayarda aynı şekilde kişisel ürünlerden olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ioz -- 17 Ocak 2020; 8:53:50 >
  • ioz kullanıcısına yanıt
    Tam olarak Söyle oluyor. Faturası Ticari olarak kesilmiş olan ürünleri görebiliyorlar bunlar kapsam dışında ayrıca ;

HP Elite , HP G serisi ; HP Pro Serisi ; HP Probook serisi laptoplar kapmsam dışında .

Özellikle Garantisi bitmemiş ürünlerin seri no verirseniz neden değiştiriyorsunuz tamir edelim vs teklifinde bulunuyorlar . Burada sizin cevabınız ekranı kırıldı vs diyebilirsiniz.
  • Elimde eski HP seri numaraları mevcuttur. Almak isteyenler iletişime geçebilir.
    Fiyat: 20TL

Not: ücret iadesi için destek verilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/hp-8bn44ea-ryzen-5-3550h-8gb-256gb-ssd-gtx1050-fdos-156-P402919973 linkteki bilgisayarı aldım acaba iade alabilirmiyim bu konuda destek olurmusunuz
  • Aldığınız bilgisayar Hp Pavilion serisi bir bilgisayar ve kampanya kapsamındaki ürünler arasında yer alıyor, dolayısıyla eğer satın almadan önce eski bir Hp bilgisayarla başvuru yaptıysanız ücret iadesi alabilirsiniz.
  • ibonline İ kullanıcısına yanıt
    iade ile uğraşacagınıza bu ürünün benzerleri 4 bin tl ye bulunabiliyor.
  • Aralık ayının 23'ünde başvurdum, ocak ayının 7'sinde kayıt formunu doldurdum (bilgisayarı aldıktan sonra), 16'sında ücretin hesabıma yattığına dair email aldım, bugün (21 ocak 2020) hesabıma para geçmiş (enpara.com), konuyu açan arkadaşa teşekkürler, sayesinde uygun bir fiyata güzel bir bilgisayar almış oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaingdyn -- 21 Ocak 2020; 12:38:8 >
  • Elimde eski HP seri numaraları mevcuttur. Almak isteyenler iletişime geçebilir.
    Fiyat: 20TL

Not: ücret iadesi için destek verilir.

• Önceden hp almış (özellikle black friday ve 11.11 tarihlerinde) fakat kayıt oluşturmamış arkadaşlar, sonradan kayıt oluşturup faturanızı yollayın, iade ücretini yine de yatırıyorlar. Bilgilerinize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mazonami

Önceden hp almış (özellikle black friday ve 11.11 tarihlerinde) fakat kayıt oluşturmamış arkadaşlar, sonradan kayıt oluşturup faturanızı yollayın, iade ücretini yine de yatırıyorlar. Bilgilerinize.
    Merhaba 21 Aralıkta satın aldığım Hp.Pavilion Cihaz için voucher talebi oluşturabilirsem sizlerle paylaşacam, zira kampanyadan ürün satın aldıktan sonra haberi olan arkadaşların işine yaraya bilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Think_Sharklet

Merhaba 21 Aralıkta satın aldığım Hp.Pavilion Cihaz için voucher talebi oluşturabilirsem sizlerle paylaşacam, zira kampanyadan ürün satın aldıktan sonra haberi olan arkadaşların işine yaraya bilir.

Alıntıları Göster
    Merhaba, ben kasım ayının sonunda aldım cihazı, aralıkta elime ulaştı, faturası da aralıkta elime geçti ve ben aralık ayında kayıt açtırdım, dün iade edilecek maili geldi. Siz de kimseye danışmadan sadece hp geri dönüşüm prosedürüne göre ilgili formları doldurun. Faturasını da .pdf olarak gönderin, uzunca bir süre geçti kasımdan bu yana neredeyse 2 ay olacak ama dün gelen mailde 25 gün içinde hesaba aktarılacağı yazıyor yani neredeyse 3 aya yakın bir zaman geçiyor bunu göz önünde bulundurun.

• Seri numara olan varmı

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fivestars -- 27 Ocak 2020; 14:45:6 >
  • Bana yardımcı olursan sevinirim HP seri numarası buldum ama sizin olmalı resim flat atacaksınız subu dedi bana yardımcı olursan indirim geri ödeme alırsam para konusunda sorun olmaz gönderim cevabını bekliyorum mail falanda gonderebilirsen ben göndermedim pek anlamıyorum teşekkürler

• Merhaba her ürün geçerlimi bu kampanyadahttps://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B0812DS5NK/ref=ox_sc_act_image_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM bu olurmu

• Artık eskisi gibi sadece seri numarasıyla işlem yapılamıyor, artık bu konuda eskisine göre daha titizler, benden de resim istemişlerdi, ben de göndermiştim ekranı sorunlu olduğu için, müşteri temsilcisiyle alakalı da olabilir çünkü bazen istemiyorlar anladığım kadarıyla, bir daha dene belki istemezler bu sefer, alacağınız bilgisayar Hp 15 serisi bir bilgisayar, ücret iadesi alabilirsiniz eğer kayıt işlemini yapabilirseniz
  • Merhaba yaşadığım süreci anlatmak istiyorum.
    Bu konuda iade kampanyasından haberim oldu. Elimizde 2015 alınma 2017 garanti bitimi HP bir laptop vardı. HP ile görüştüm böyle bir kampanya varmis yardımcı olabilir misiniz diye. Benden eski HP bilgisayarın seri numarasını istediler. Ve ayın Ocak ayının 13.de kampanya başvurumu aldılar . Belirledigim laptobu almadan önce HP ile tekrar görüşerek kampanya dahili olup olmadığını öğrendim ve 22 ocakta alarak fatura seri vs bilgileri girerek başvurumu tamamladım.24. ocakta HP den mail geldi. 25 gün içerisinde ödemenin verdiğim hesaba yatacağına dair. Ödemeyi bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar kuzenime 3600 lira tutarında yeni hp laptop alacağız
    şuan ki laptopu da hp sanırım 4-5 yıllık bir cihaz çalışır durumda
    bildiğim kadarıyla tek sıkıntısı ekranın ortasındaki yaklaşık 1x1 cm lik ölü piksel
    çalışan laptoplar da iade işlemi yapmıyorlarmş sanırım,pc nin hiç açılmaması mı gerekiyor ?

bazı arkadaşlardan laptop un çalışmadığa dair video istemişler galiba
    benden video istemezlerse, yalandan pc açılmıyor desem olmaz mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgknn89 -- 25 Ocak 2020; 15:44:47 >
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.